Zobacz pełną wersję : lakier do cougara-gdzie znaleść symbol?


macias02
20-02-2009, 21:23
witam . jestem nowym posiadaczem kotka, niestety muszę pomalować jeden element a nie wiem gdzie mogę sprawdzić symbol lub numer fabryczny koloru lakieru.proszę o pomoc

krzysiekj1990
14-03-2009, 19:28
Kolego nie wiem gdzie są oznaczenia ale lepiej wykręć klapke od wlewu paliwa i jedz z tym to ci dopasuja kolor POZDRAWIAM

snakes1
14-03-2009, 19:42
a nie ma przy silniku nad pasem przednim ?

wojtekor
15-03-2009, 02:07
Kolego nie wiem gdzie są oznaczenia ale lepiej wykręć klapke od wlewu paliwa i jedz z tym to ci dopasuja kolor POZDRAWIAM

tos mu pomogl... najlepiej niech drzwi zdejmie i zawiezie, ech.

zobacz czy w instrukcji nie ma wypisane gdzie znajduje sie tabliczka z kodem.

winno byc gdzies po prawej stronie pod macha. [tak mi sie zdaje]

TOMAS
15-03-2009, 17:47
tos mu pomogl... najlepiej niech drzwi zdejmie i zawiezie, ech.

zobacz czy w instrukcji nie ma wypisane gdzie znajduje sie tabliczka z kodem.

winno byc gdzies po prawej stronie pod macha. [tak mi sie zdaje]

Ha ha ha. Powiem Ci cos kolego. Chciałem dorobić lakier do MK4 mondka pojechałem do servisu i co usłyszałem Panther Black występuje w 3 odcieniach potrzeba klapke wlewu paliwa aby dobrać idealny i co ty na to????

wojtekor
15-03-2009, 19:10
to chyba kurde w polsce tylko mozliwe. tu jedziesz i maszyna taka smieszna, jak ta na myjniach samochodowych co na niej sa te wszystkie szczoty, obwieszona czytnikami jak w sklepach do kodow kreskowych, przejezdza nad autem i kod i producent lakieru wyswietla sie na monitorze w ciagu 40sek...
lacznie z tym, ze mozna wyciagnac info w jakich latach w jakich autach byl stosowany...

wiem bo mi tak ostatnio ustalali jaki lakier przy okazji wyceny respray'u