Zobacz pełną wersję : Proszę o porade w zakupie c-maxa!!!


gwozd_t
24-02-2009, 11:03
Witam,
Jestem nowicjuszem wiec prosze o wyrozumialosc.
Chciałbym kupić focusa c-maxa i prosze poradzcie mi co sądzicie o tym egzeplarzu.. http://www.allegro.pl/item565229111_ford_c_max_1_8_lpg.html
W porównaniu do innych c-maxów ten jest jakis dziwnie wyposażony bo nie ma chromów na kierownicy i obwódek chromowych na zegarach.
Czy warto.Prosze o porade.
gwozd_t

Koyot.
24-02-2009, 11:40
dla mnie jest kilka spraw ktore warto by wyjaśnić
1. moc silnika - nie bylo c-maxów z 110 km silnikami
2. trafna uwaga o chromach. nie widać ich na kierownicy na obwodkach zegarów oraz z przodu na grillu oraz pasek przy poduszce pasażera tez nie jest srebrny (ale moze tylko tak pada swiatlo lub jest to najtańsza wersja bez chromów)
3. na ostatnim zdjeciu jest jakies dziwne srebrne pudelko obok wlewu plynu do spryskiwacza u mnie tam nic nie ma a mam taki sam silnik jak na tym c-maxie moze to alarm ale nie wydaje mi sie albo jakis sterownik do gazu
4. dziwna dzwignia kierunkowskazów (ale moze nie ma kompa i dlatego taka inna niz u mnie)
5. mimo ze ma halogeny z przodu to na właczniku jest tylko oznaczenie p. mgielnego swiatla z tylu
6. lusterka i klamki nie w kolorze nadwozie (ale to moze miec zwiazek z najtańszą wersją i brakiem chromów)
7. brak xenonów!!!!!!!!

a z pozytywów to:
1. ma ogrzewaną przednia szybę
2. kupiony w Polsce mogę potwierdzic

poza tym sulejówke nie jest daleko wiec najlepiej wsiądz pojedz sprawdz zobacz!!

sterowiec68
24-02-2009, 11:46
To jest ambiente i to na polski rynek stąd Panowie brak pakietu chrom. Do tego ambiente bez inwencji twórczej kupującego. Brak kompa,z tyłu pewnie korbki w drzwiach. Lewy próg troszkę poobijany z odklejającą się taśmą zabezpieczającą. Ksenonów oczywiście brak. I znów ktoś zakłada gaz i po paru tysiącach pozbywa się samochodu. Bez sensu.Moim zdaniem szukaj dalej

Koyot.
24-02-2009, 11:51
o co prawda to prawda nie spojrzalem na to ze gaz jest od niedawna.
pewnie jest zalozony tylko po to aby podniesc wartosc samochodu albo sie po prostu pier... zasilanie gazem i dlatego sprzedaje

Gabrycha
24-02-2009, 12:23
koła blaszane z kapslami
"w lusterku" brak automatu świateł i wycieraczek
tempomat brak
mieszek od dźwigni biegów odstaje - tam jest wstawiony wskaźnik gazowy - "wygląda" ciutkę spod kierownicy na fotce
UWAGA1 - w zamku pasa kierowcy jest KLAMKA bez pasa - wycięli go?!?
UWAGA2 - Auto jest całe suchutkie a na ulicy są kałuże - a na plastiku koło butów pasażera pod głośnikiem w drzwiach wyraźnie widać MOKRY NACIEK - czyżby auto wodę brało?!?!?
Na pedałach brudno - wycieraczka nówka blaszka - ciekawe co pod nią się skrywa?
Audio wydaje mnie się BEZ CD z kaseciakiem jeszcze
Na podszybiu ni jak nie mogę dojżeć tego "cycka"/"grzybka" a wszystkie co klimę mają to to coś posiadają - czyżby bez klimy?

a to cytat z opisu sprzedawcy:
Wyposażenie: ABS, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Immobilizer, Klimatyzacja, Lakier metallic, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Reflektory ksenonowe, Wspomaganie kierownicy - dla mnie wystarczy!

Koyot.
24-02-2009, 12:54
co do pasa to moze sobie wsadzil tylko po to zeby mu nie pikalo i zeby nie zapinal pasa.
tu bym sie nie zrazal
co do klimy to moze miec manuala i wtedy nie ma tego cycka przy szybie.
ale co do xenonow i cd to sie zgadzam w 100% brak a w opisie jest wiec ...........