Zobacz pełną wersję : Wymiana zegarów ....


SERTIC
25-02-2009, 11:03
Witam mam pytanie odnosnie wymiany całej szafy w FORDZIE SCORPIO mkIII wieloryb z 1998 r mjanowicie mam uszkodzony wyswietlacz lcd w zegarach i mam pytanie czy jak wymienię całą szafe -zegary- to czy przebieg auta km sa gdziesz jeszcze w pamięci kompa itd... czy też bedą uz takie jak kupie inny zegar z innym pzrzebiegiem ?!?!?!?!?...... proszę pisac GG 6632895

tomiscorpio
25-02-2009, 12:39
o ile dobrze pamietam to w zegarach jest zapamietywana ilosc km

wieloryb to mk III

rabbit1
25-02-2009, 17:04
o ile dobrze pamietam to w zegarach jest zapamietywana ilosc km

wieloryb to mk III

zgadzam się z tomim zegar zapamiętuje stan kilometrów.ja mam kompa zmieninego i dalej pokazuje tyle ile pokazywał.

pepicosi
25-02-2009, 20:06
ale jest tak ze niema znaczenia z jakiego auta są zegary i tak pasi aby z beni a wersje silnikowe można olać

tomiscorpio
25-02-2009, 20:16
ale przeciez nikt sie o to nie pytal :D tylko o to z czego przebieg jest brany.

A fakt ze z benzyny musi byc.

SERTIC
25-02-2009, 20:50
ale przeciez nikt sie o to nie pytal :D tylko o to z czego przebieg jest brany.

A fakt ze z benzyny musi byc.
Bardzo wam dziękuje i wniosek wyciągam tylko 1 że smiało mogę zmienić zegary od takiego modelu i bedzie pokazywał stan licznika km z danych od tego licznika ok super i o to mi chodziło

tomiscorpio
25-02-2009, 21:23
sertic ja mam takie pytanko skad wzieles scorpio 98r z silnikiem 2.0 16v????
przekladke robiles czy jak???

SERTIC
25-02-2009, 22:22
Taki juz kupiłem i to nie dawno od kolesia z SIERADZA a że teraz nie ma juz nr silnika w dowodzie to tego nie sprawdzałem ale faktycznie jest tam 2.0 i 16v nie znam sie akurat na tych modelach Forda ale auto jest bardzo wygodne i jak za takie pieniądze mozna miec taki luksus jak w nie jednym okularze czy bmw 5 to mi to nie przeszkadza że ma taki silnik a jest cos w tym złego że jest taki....????

tomiscorpio
25-02-2009, 23:10
no chodzi tylko o to ze w 97 i 98r nie montowali juz 2.0 16v tylko 2.3 16v

Wiec silnik chyba zmieniany byl

SERTIC
25-02-2009, 23:25
tak tez mogło byc ale pozostałe sprawy jesli chodzi o rocznik to jest wszsytko ok i nie jest jakis składak z 3-4 róznych roczników Szyby ma wszystkie w tym samym roczniku itd... a że ma przełozony silnik to juz tak jest i nie mam nic do tego bo pracuje ładnie i cicho i równo ale jak przeszkadza ten mój opis w profilu to zmienie go nie ma problemu i tak głównie bedę korzystał z forum jak bedę o cos pytał w sprawie auta a juz w moim wieku to tylko takie autko powinno sie kupować:):):)

tomiscorpio
26-02-2009, 09:50
Ty mnie zle zrozumiales , tylko poprostu sie pytam z ciekawosci.

SERTIC
26-02-2009, 11:27
tomi... spoko ja nic nie sugeruje tylko tak sobie gadamy ty masz o 101% wiecej wiedzy na temat tego modelu ja może tylko teorie książkową -narazie!? ale mam nadzieje że zawsze będę mógł liczyć na twoja pomoc jesli chodzi o ten model forda a nie mam zamiaru go szybko zmieniać bo jest zarąbisty Zapytam ciebie jeszcze jak mozna wpakować tam radio z tych dużych na 2din. oryginał ford bo mam takie ale w aucie mam tez fordoskie ale to zwykłe małe!?!?!?!

tomiscorpio
26-02-2009, 12:04
Sa tutaj osoby co znaja scorpio od kazdej srubki :D

No jak masz male to podspodem masz miejsce jeszcze , normalnie pakujesz tam radio to duze , pasuje napewno.

A w podspisie silnik , napisz jaki masz , jak bedziesz zadawac pytania cos z silnikiem itp itd to kazdy zaraz wie w czym sprawa.

Struna
26-02-2009, 12:39
przebieg się pamięta w zegarach - dasz nowe to będziesz mieć przebiega taki jak jest zapamiętany w tych nowych.

SERTIC
26-02-2009, 13:19
Dziekuje wam Bardzo za te podpowiedzi i dobre rady - bardzo jest mi przyjemnie i miło że jestem z wami i że mam FORDA Jeszcze raz wielkie DZIEKI i ja już za temat dziekuję odnosnie ZEGARÓW i wymiany !?