Zobacz pełną wersję : Klimatyzacja


Robert_Bydgoszcz
27-02-2009, 10:48
Mam drodzy użytkownicy fordów pytanie? Macie jakieś namiary na speców od klimy? Chciałbym zrobić jej kompletny przegląd z wymiankami, czyszczeniem. Chodzi mi o solidnych i znających się na rzeczy. Bez dobrej klimy trudno żyć. W szczególności chodzi mi o Bydgoszcz.

uro2
27-02-2009, 23:01
Zobacz tu:auto-klima, ul. Toruńska 300. Kolega kiedyś u nich robił i był zadowolony.

Marq
03-03-2009, 07:23
Zobacz tu:auto-klima, ul. Toruńska 300. Kolega kiedyś u nich robił i był zadowolony.

Ja robiłem w serwisie Boscha (ulica obok Hurtowni motorozycyjnej przy Inowrocławskiej 1), na Toruńskiej 300 i w serwisie Forda na Nowotoruńskiej. W żadnym z tych miejsc nie byłem zadowolony. W zeszłym roku pojechałem do serwisu Forda Z&Z Złomańczuk w Toruniu, i w końcu byłem zadowolony. W końcu zostało zrobione wszystko jak należy bez pilnowania, wytykania, że jeszcze to, jeszcze tamto i konieczności patrzenia na ręce.

Robert_Bydgoszcz
06-03-2009, 15:05
Pewnie masz na myśli Auto-partner na Bielickiej? Kolega mówił mi że był zadowolony jak zrobili mu klimę (serwis)

Marq
09-03-2009, 06:52
Pewnie masz na myśli Auto-partner na Bielickiej? Kolega mówił mi że był zadowolony jak zrobili mu klimę (serwis)

O to, to właśnie.

Robert_Bydgoszcz
11-03-2009, 18:46
Chyba temat nie cieszy się popularnością a może prawie nikt nie przejmuje się klimatyzacją, co powiecie o PZMot na Nakielskiej - jak do nich dzwoniłem to za samo nabicie i czyszczenie zaśpiewali 240 zeta, chyba trochę przesadzili z tą ceną?

Pozdrawiam

tomek22
25-03-2009, 06:33
koledzy jutro jestem umówiony na naprawe klimy na Torunskiej 300 zobaczymy jak im pujdzie napewno dam znac co i jak:-??