Zobacz pełną wersję : MK1 Focus Ghia 2003


lmichal
28-02-2009, 10:02
Nich ktoś mi doradzi czy warto kupić Forda Focusa Ghia 2003 1.6 74KM 50 tys przebieg, automatyczna skrzynia biegów, serwisowany w salonie Forda. Cena 15000,00 zł. Stan igła - wygląda praktycznie jak nowy. Od starszej osoby która mało jeździła. Wczoraj byłem w serwisie wymieniałem w nim klocki i tarcze poprosiłem żeby popatrzyli ogólnie, podłączyli do komputera - powiedzieli ze wszystko jest ok. Do wymiany tylko świece, filtry...
Trochę mnie ta skrzynia "denerwuje". Wyposażenie GHIA czyli praktycznie optymalne

michu
28-02-2009, 11:19
zastanów się po co piszesz takiego posta ?? jak byłeś w serwisie powymieniałeś kilka rzeczy to znaczy że go kupiłeś ??

to po co pisać posta czy warto kupić ?

barylkaq
28-02-2009, 11:31
napisał ze byl na przeglądzie i mechanicy zakwalifikowali do wymiany swiece, filtry ...
1.6 to ma 74KW czyli 101KM. Za taka kase to bym wział, fakt bedzie niezły muł w automacie ale jak sie zepsuje to wymienisz na manual i po krzyku, a cena okazyjna.

pawelszakal
28-02-2009, 12:26
napisał ze byl na przeglądzie i mechanicy zakwalifikowali do wymiany swiece, filtry ...
1.6 to ma 74KW czyli 101KM. Za taka kase to bym wział, fakt bedzie niezły muł w automacie ale jak sie zepsuje to wymienisz na manual i po krzyku, a cena okazyjna.

Wczoraj byłem w serwisie wymieniałem w nim klocki. Czytaj uwazniej.

lmichal
28-02-2009, 13:06
Właśnie byłem na przeglądzie. Przejechałem się i właściciel powiedział żebym sobie sprawdził w Fordzie co i jak żeby nie było i przy okazji wymieniłem mu to bo było do wymiany a powiedziałem ze jak mam kupić to tylko w "idealnym" stanie. Zgodził się na wymianę na swój koszt to co miałem się kłócić? Do poniedziałku mam dać odpowiedź.
Właśnie trochę mnie ta skrzynia martwi ale ścigać się nie będę i tak tylko praktycznie po mieście jeżdżę a tu raktycznie wszędzie ograniczenie do 50 :wink:
Pytanie tylko czy to jest rzeczywiście okazyjna cena?? A Wy się czepiacie. Przecież napisałem ze jeszcze nie kupiłem w innym przypadku właśnie ... po co pisałbym tego post??
Tak dla wyjaśnienia teraz mam Renault Megane Classic ale to juz zajeżdżone więc chce zmienić a wydaje mi się ze ten Ford jest full wypas z "podstawowym" silnikiem w idealnym stanie.

barylkaq
28-02-2009, 14:51
cena okazyjna bo za 13 tys zl sprzedalem 99 r. focusa kombi 1.8 wiec masz porownanie :) Zreszta jak widzisz ze pewne auto to nad czym sie zastanawiasz, przebieg tez minimalny :) Pojezdzisz dwa lata i wezmiesz ta sama kase.

PINTO_pol
25-01-2011, 23:59
Zawsze mnie ciekawi jak się kończą takie tematy??? Kupił - nie kupił?
zadowolony - nie zadowolony? A może kupił i już sprzedaje?

lmichal czekam cierpliwie na odpowiedzi.
pozdrawiam

konradwan
26-01-2011, 00:40
Eee, minęły dwa lata. A kolega kupujący ostatnio aktywny był 14-11-2009.
Raczej już się nie dowiesz.

PINTO_pol
26-01-2011, 21:13
Mam cichą nadzieję że jednak sie odezwie, a może to on sprzedaje ten oto egzemplarz:
http://otomoto.pl/ford-focus-1-6-automat-okazja-C16774342.html#description