Zobacz pełną wersję : dzialanie glosnikow uzaleznione od temperatury


melon
07-07-2005, 07:37
no wlasnie, cos dziwnego sie dzieje. jak kupilem mondzia wszystko bylo cacy, teraz jak sa temperatury totalnie nie letnie, nie dzialaja mi glosniki :? jak tylko pogrzeje sloneczko, nagrzeje sie kabina to zaczynaja dzialac :shock: mysle ze moze to byc wina jakiegos zawilgocenia instalacji, ale to nie jest zbytnio realne chyba no nie? zdazylo sie Wam cos takiego?

Pawel
07-07-2005, 16:10
Coś Ci nie łączy. Musisz poszukać w instalacji. Moze kostka od radia, może złączki przy drzwiach, Może..... .

żaden ci nie gra, czy tylko jeden :?:

Marq
07-07-2005, 19:30
Witaj.

No właśnie a jaki jest objaw. Kompletnie nic? Cisza totalna czy może jakieś nieatykułowane dźwięki wydają? Bo tak to nawet ciężko cokolwiek Ci doradzić.

Pozdrawiam.

essi
07-07-2005, 22:44
nie dzialaja mi glosniki
czyli minimum dwa :P juz cos wiemy ;)

melon
08-07-2005, 07:25
dokladnie to bylo tak:
po zamontowaniu radia w serwisie (niestety poprzedni wlasciciel to byla kobieta, francuska i w dodatku arab :shock:, a kazdy przewod mial inny kolor co 50 cm) dowiedzialem sie, ze nie dziala mi jeden tylni bo jest spalony, natomiast pozostale sa ok.
Po 2 miesiacach w zimie, tyl przestal dzialac ot tak...
po kolejnych dwoch miesiach oba przednie w drzwiach umilkly :( jednak jak tylko wyszlo slonko, nagrzala sie kabina, to stal sie cud i zaczal dzialac jeden z przodu, a jak juz konkretnie sie nagrzal to drugi przod i czasem tyl :)))
rozkrecalem tapicere dwa razy z przodu, przeczyscilem styki, popsikalem czyms tak do oczyszczania elektroniki z osadu na miedzi i nic...

Pawel
08-07-2005, 07:35
No to tak jak napisałem w pierwszym poście, sprawdź jednak kabelki i ich łaczówki(szczególnie te przy drzwiach-potrafia niełaczyc). W miare mozliwości wymienił bym okablowanie od radia.

melon
11-07-2005, 10:27
i juz po problemie :wink:
podjechalem do kumpla do sklepu i zaladowalem na tylnia polke glosniczki Pionka wiec teraz miuzik od razy przyjemniejszy :) teraz zostalo jeszcze zapodac jakies fajne glosniczki do przodu z nowymi kabelkami, przemalowac autko i pico belo :wink:

tommus9
11-07-2005, 10:49
melon, chcesz przemalowac auto?? :) Z jakiego powodu??- nie pasuje do muzyki jakiej sluchasz?? ;) :D

melon
11-07-2005, 10:56
:P
drzwi od strony kierowcy maja inny odcien, prawe drzwi tyl i prawy blotnik tyl mi jakis matol porysowal jak bylem na zawodach w Szczawnie :( no i jakbym kupil sobie wlot powietrza na przod i zderzak nowy to jak malowac to juz wszystko :)) zwlaszcza jak mam zaplacic tylko za lakier i kilka dobrych flaszek wysokoognistego napoju :))) aa, i zeby nie bylo, nie beda mi tego malowac w garazu tylko w serwisie porzadnym, gdzie moj ojciec byl szefem :)))

-waldi-
11-07-2005, 10:58
Fajnie masz... :) to maluj chłopie cały od razu i nie zastanawiaj się :!: