Zobacz pełną wersję : Zmiana serwera


hct10
01-03-2009, 14:00
Witam.

Jakoś mi chodzi ta kwestia po głowie więc napisze. Stronę Forum Ford Club Polska miałem i mam dodaną w zakładce ulubione w swojej przeglądarce int. W chwili kiedy został zmieniony serwer strona wygasła itd, przez ponad tydzień myślałem, że strona jest dalej w trakcie prac remontowych i dopiero po jakimś czasie przyszło mi na myśl, żeby wpisać nazwę forum na google bo może faktycznie na poprzedniej nie działać.

A więc: Może dużo osób nie wie w jaki sposób ogarnać sobie nowe forum i nie jest aktywna w związku z tym. Być może warto bybyło wysłać jakiegoś maila zbiorczego dla nieakwynych użytkowników.

Co na to władze Forum?

Pozdrawiam Mariusz

jvc
01-03-2009, 14:28
Ja też tak myślę, ja się skapłem po 1 dniu na szczęscie:) ale to chyba widać po forum że jest mniej luda :D. Dobrze by było wysłać email że się forum zmieniło

hct10
01-03-2009, 14:57
Dokładnie. Po prostu dać im nowego linka i tyle. Przy okazji napisać jeszcze,że mogą ustawić sobie swoje stare poprzednie hasło :)

motorek26
01-03-2009, 18:07
panowie przecież adres naszego forum jest cały czas ten sam wiec jeżeli masz dodany w zakładce to musi działać ja miałem i nic nie zmieniałem i działa od samego początku jedyny problem jaki był to ze skopiowaniem hasła gdzie przy pierwszej próbie logowania jest podana informacja co i jak należy zrobic

jvc
01-03-2009, 18:30
U mnie nie działało na firefoxie , prawdopodobnie zależy którą stronę forum miałeś dodaną w zakładce

subratri
01-03-2009, 18:33
panowie przecież adres naszego forum jest cały czas ten sam wiec jeżeli masz dodany w zakładce to musi działać ja miałem i nic nie zmieniałem i działa od samego początku jedyny problem jaki był to ze skopiowaniem hasła gdzie przy pierwszej próbie logowania jest podana informacja co i jak należy zrobic

no nie tak do końca. Jeśli ktoś miał na pierwszym miejscu główną stronę forum to tak jak mówisz, jeśli natomiast ktoś miał zapisaną stronę działu to już tam nie wejdzie, bo taki adres po prostu nie istnieje. Ten sam powód dla którego nie działają linki ze starych postów.

Ale odnosząc się do samej propozycji, to jeśli ktoś chce to tu wejdzie. Spokojna głowa :D

Jacek
01-03-2009, 23:03
Adres faktycznie jest ten sam, choc niektore przegladarki moga "keszowac" stare strony i nie pobieraja nowych. Wszystko zalezy od indywidualnych ustawien.
Mailing prawdopodobnie rozeslemy, chcielismy najpierw dograc forum, zeby wiekszosc funkcji sprawnie dzialala. Poza tym chcielismy tez troche rozlozyc w czasie "zmasowany atak" na baze przy resetowaniu hasla :)

hct10
02-03-2009, 07:41
Spoko... Ja nawet nie pamietam na jakiej stronie mialem zapisane. Ale chyba na głównej i mam w sumie dwie przegladarki Exa i Opere.
A z tym, że kto chce to i tak znajdzie to prawda.

arturek
05-03-2009, 19:55
Spoko... Ja nawet nie pamietam na jakiej stronie mialem zapisane. Ale chyba na głównej i mam w sumie dwie przegladarki Exa i Opere.
A z tym, że kto chce to i tak znajdzie to prawda.
Witam
Ja jako stronę startową mam dział mondeo.
Gdy wygasła strona to znalazłem stronę w prosty sposób:
- wpisałem: www.fordclubpolska.org (bo to się nie zmieniło)
- z lewego menu wybrałem "forum"
i po sprawie

pozdrawiam
Arturek