Zobacz pełn± wersję : [Mk1] Focus X100 2.0


Pawel
06-03-2009, 12:36
Hej, to moj pierwszy post wiec odrazu sie witam:)

Co sadzicie o tym aucie? Wyglad i silnik jak moje wymarzone:) Niestety sa widoczne uszkodzenia lakieru (ktorych wlasciciel nie ukrywa). Auto bylo kupione w Polsce i podobno ma pelna dokumentacje. Po auto mam jakies 300 km w jedna strone i nie wiem czy warto jechac. Jutro (sobota) rano mam mozliwosc pojechania ze znajomym ktory akurat tam jedzie, wiec byl bym wdzieczny za wszelkie opinie. Jeszcze dla scislosci: Focus X100, benzyna, 1988ccm, 130KM, pierwsza rejestracja grudzien 2003, przebieg 100000

Pawel
06-03-2009, 12:39
Jeszcze pare zdjec uszkodzen

Axel
06-03-2009, 13:42
Czy to przypadkiem nie to auto?? http://www.pewneuzywane.pl/showusedcar.php?car=7314&

Je¶li tak, to jest wystawione przed autoryzowanego Dealera Forda, więc możesz liczyć na pewne auto. Cena jest też, całkiem dobra, wynegocjuj tylko jaki¶ upust na poprawki lakiernicze, sprawdĽ historie i stan tech. w serwisie i kupuj;). Auto jest naprawdę bardzo ładne, a poza tym Fokę z takim silnikiem z polskiego salonu jest bardzo trudno znaleĽć.

Pawel
06-03-2009, 14:03
No i sie wydalo:) W rzeczywistosci sprawa nie wyglada tak super. Auto jest wlasnoscia jednego z pracownikow i tak naprawde to on je sprzedaje prywatnie. Kupil to auto pol roku temu gdy ktos je zostawil w rozliczeniu u tego dealera. A cala historia serwisowania pochodzi wlasnie z ich serwisu:) Takze auto nie jest chyba tak do konca pewne. Jesli moglibyscie spojrzec na auto obiektywnie, ignorujac to gdzie stoi bylbym wielce zobowiazany:)

barylkaq
06-03-2009, 19:50
jakas cena z kosmosu jak za 3 drzwiowke, daj mu 18 tys i bierz.