Zobacz pełną wersję : bezpiecznik


sylwus02
06-03-2009, 21:05
Witam, mam problem z bezpiecznikiem nr17 (nie działa klimatronik, zegar ,oświetlenie kabiny,wentylator chodzi cały czas) z początku spalił się jakiś miesiąc temu i po wymianie działał aż do dziś i koniec! wywala go za każdym razem już przy wkładaniu iskrzy i przepala się, szukałem na forum i były posty o tym ze nie działa cały ten rajwan ,ale chciałbym dokładniej czegoś się dowiedzieć od czego zacząć szukać przyczyny. Pozdrawiam sylwus02

sylwus02
07-03-2009, 13:49
Panowie pomóżcie , bo wentylator biega na pelnych obrotach i do tego grzeje na maxa !!!

wojtekor
07-03-2009, 14:25
wiesz co, moze wymontuj skrzynke i zobacz jak ona tam od spodu wyglada... bo jest duza szansa ze jest do roboty...

sylwus02
08-03-2009, 07:56
Ok,właśnie czytałem o tym ale co oznacza "do roboty"?, i jak się ją wymontowuje?,bo podejrzewam ze to nie trudne ale nie wiem jak to tego podejść? no i chłopaki wszystkiego najlepszego z okazji święta :-)

rabbit1
08-03-2009, 08:28
małą skrzynke koło aku wynontujesz od zewnątrz dwie srubki odkrecisz i skrzynka już się rusza potem otwóż ją w połowie odczep kostki i już wyjdzie pikuś............z dużą więcej problemu ponieważ jest przykręcana od środka i musisz sie dostać pod kiere odpiąć wszystkie kostki i odkręcić cztery śrubki.

sylwus02
08-03-2009, 21:22
no dzięki królik 1, jutro po pracy zaczynam demontaż, bo dziś to wiadomo DZIEŃ KOBIET itd., jak coś to będę się konsultował ,pozdrawiam sylwus02

rabbit1
08-03-2009, 21:35
no dzięki królik 1
jak nie widzisz to mam inną ksywke......jak próbujesz być dowciapny to ci nie wyszło.dostosuj się do wszystkich i cwaniactwo zostaw na podwórku dla swoich kolegów.

Struna
08-03-2009, 21:44
jak nie widzisz to mam inną ksywke..... no jak się przetłumaczy to dokładnie właśnie taką :) no chyba, że sam nie byleś świadomy tego gdy sobie ją obrałeś :D

tomiscorpio
08-03-2009, 23:20
no jak się przetłumaczy to dokładnie właśnie taką :) no chyba, że sam nie byleś świadomy tego gdy sobie ją obrałeś :D

... żyłka :D

sylwus02
09-03-2009, 18:40
przepraszam , pewnie nie znam angielskiego ,i do tego nie mam podwórka a poczucie humoru... rzecz na tyle subiektywna w ocenie ze nie wypowiadałbym się po pierwszym razie o kimś ,no ale dobra nie o tym, może na jakimś forum osiedlowego kółka różańcowego pogadamy na ten temat ,czekam na adres . Właśnie wróciłem z garażu i chyba udało się, wszystko działa ale nie za wiele zrobiłem odkręciłem osłony pod kierownicą, poruszałem wtyczkami, zaizolowałem dwa podejrzane kabelki i wszystko gra, no prawie wszystko przestała działać tylna wycieraczka , może jakiś pomysł o co chodzi z tą wycieraczką ? ,aha przestała działać już wczoraj przed dzisiejszą operacja na odkręconych osłonach .
Pozdrawiam wszystkich