Zobacz pełn± wersję : potrzebne nr czesci [przekazniki]


wojtekor
12-03-2009, 20:03
Czy ktos moglby mi wypisac nr czesci jakie nosza oryginalne przekazniki w duzej i malej skrzynce bezpiecznikow?
Chodzi mi o cos takiego:

R1-nr czesci
R2-nr czesci
itd.

sorry, ze taka upierdliwa robote na Was zrzucam ale u mnie od wczoraj deszcz leje jak z cebra a ja nie mam garazu a musze miec do jutra numerki czesci zapasowych ktore chce zamowic.

Z gory dzieki temu kto poswieci mi czas.
Jakos sie odwdziecze :)


jak mozna to gdzies sobie wygooglac to prosze o link.

cheers

wojtekor
12-03-2009, 22:00
prosze niech ktos kto ma garaz zejdzie i spisze te numerki.... wysle piwo :)

SERTIC
12-03-2009, 22:24
podaj mi do siebie e-maila to ci cos podeslę bo tu nie moge tego wstawić bo poprostu nie potrafię !? a sa to zdięcia które moze ci pomog± w twojej sprawie

wojtekor
12-03-2009, 22:46
wojciech.orzewski@gmail.com

dzieki z gory ;)

wojtekor
12-03-2009, 22:58
wielkie dzieki! dostalem maila. troche powysilam oczy i powinno mi sie udac wydobyc wszystkie numerki z tych fotek.

:)


predzej oslepne niz na deszczu podniose maske i zdejme pokrywy skrzynek ;)

SERTIC
12-03-2009, 23:14
wojtekor nie marudĽ:lol: bo uważam że nie jest Ľle Ważne że co¶ mogłem pomódz !!! taka nie inna forma pomocy w takim wydaniu ale tylko tak mogę na dzień dzisiejszy ale dasz rade jak masz dobry program do garfiki itd... to spoko

wojtekor
12-03-2009, 23:18
przeciez nie marudze ;) nie wylapales ironii :P

jestem bardzo wdzieczny za pomoc, szczegolnie ze do jutra do 9 rano musze miec numerki spisane, bo inaczej nie zalapie sie na hurtowe zamawianie czesci przez sasiada i wynikajacej z tego znizki.

SERTIC
12-03-2009, 23:22
stary nie ma sprawy :lol:wiem .... wiem nie ma problemu ja też lubię pożartować ale mam nadzieję że dasz rade cos z tego wykrzesać Trzymam kciuki..!!!!

wojtekor
12-03-2009, 23:38
juz wiekszosc mam, z tych brazowych gowienek ciezko cokolwiek odczytac ale wydrukuje je w wysokiej rozdzielczosci i dam sasiadowi, niech zawiezie je do hurtowni i niech sie tam mecza i dopasowuja :)
no chyba, ze w koncu nie bedzie rano padac [oby] i bede mogl mache podniesc i spisac od siebie nr...

dzieki raz jeszcze