Zobacz pełną wersję : problem z wysokimi obrotami


rabbit1
13-03-2009, 16:55
panowie mam nalutki problemik.jak przeciągam fure to do 4tys.obrotów elegancko a powyżej jak by coś go przytkało.idzie do przodu ale to juz nie to.czyżby pompa paliwowa nie dawała ciśnienia odpowiedniego???.....a może regulator cisnienia pada???dodam że filtr paliwa wymieniony.


pozdrawiam

arthurw
13-03-2009, 19:04
panowie mam nalutki problemik.jak przeciągam fure to do 4tys.obrotów elegancko a powyżej jak by coś go przytkało.idzie do przodu ale to juz nie to.czyżby pompa paliwowa nie dawała ciśnienia odpowiedniego???.....a może regulator cisnienia pada???dodam że filtr paliwa wymieniony.


pozdrawiam

stary pisalem o tym samym problemie ze dwa tyg temu identyczny problem i wiesz co bylo po badaniu na komputerze nieprawidlowo dzialajacy przeplywomierz u mnie jest na drucikach i one mi sie zabrudzily a w sumie jeden po prostu jest juz w jakims stopniu u mnie uszkodzony poniewaz dobrze dzialajacy przeplywomierz powinien raz na jakis czas w te druciki wyslac prad ktory wypali ten syf u mnie to sie nie dzieje wiec musze sporadycznie czyscic UWAGA nie dotykaj drucikow paluchami tylko jakims delikatnym pedzelkiem i silnie zracym preparatem do czyszczenia np przepustnic badz ostrozny daj cynk czy pomoglo

rabbit1
14-03-2009, 08:43
stary pisalem o tym samym problemie ze dwa tyg temu identyczny problem i wiesz co bylo po badaniu na komputerze nieprawidlowo dzialajacy przeplywomierz u mnie jest na drucikach i one mi sie zabrudzily a w sumie jeden po prostu jest juz w jakims stopniu u mnie uszkodzony poniewaz dobrze dzialajacy przeplywomierz powinien raz na jakis czas w te druciki wyslac prad ktory wypali ten syf u mnie to sie nie dzieje wiec musze sporadycznie czyscic UWAGA nie dotykaj drucikow paluchami tylko jakims delikatnym pedzelkiem i silnie zracym preparatem do czyszczenia np przepustnic badz ostrozny daj cynk czy pomoglo

chodzi ci o te sprężynki wewnątrz przepływki??

arthurw
14-03-2009, 19:01
nie nie tam nie widzialem zadnych sprezynek u mnie to wygladalo tak komuter wyswietlil wade przep odpielismy wtyczke odkrecilismy torksy(srubki) delikatnie wyjmujac i wyczyscil mi syf zalozyl podpial i moc w pelnym zakresie obrtow wrocila

tomiscorpio
14-03-2009, 19:22
w przeplywce sa tranzystorki , ktore sie czysci.

rabbit1 za tydzien widze Twoje 4 litery w złotowie i wszystkie czujniki sprawdzimy czy dzialaja dobrze.

Struna
16-03-2009, 19:49
w przeplywce sa tranzystorki no chyba raczysz z nas debili robić. Gdzieś Ty tam jakiś tranzystor widział. To są elementy oporowe chozone przepływem powietrza. Wszystko jest skalibrowane i na podstawie spadku temperatury w stosunku do wzorca się określa ilość przepływającego powietrza. Dlatego też nazwywa się tego typu przepławki "gorący drut"

tomiscorpio
16-03-2009, 19:58
no chyba raczysz z nas debili robić. Gdzieś Ty tam jakiś tranzystor widział. To są elementy oporowe chozone przepływem powietrza. Wszystko jest skalibrowane i na podstawie spadku temperatury w stosunku do wzorca się określa ilość przepływającego powietrza. Dlatego też nazwywa się tego typu przepławki "gorący drut"

myslalem akurat o czym innym i o wygladzie tego , bo tam zadnych sprezynek nie ma.
Zamiast tranzystorki chcialem napisac kondensadorki.

A tranzystorki mi sie wziely od rezystorkow bo tak slawko pisal "Te "druciki" to małe rezystorki."


Idz pajacuj sobie na fst , tam masz grono wiernych nasladowcow.

wojtekor
16-03-2009, 22:28
ale tu mila i rodzinna atmosfera nagle :P

tomiscorpio
16-03-2009, 23:07
ale tu mila i rodzinna atmosfera nagle :P

Nie to poprostu Struna przenosi problem z innego forum dlatego tutaj takimi tekstami wyjezdza, zamiast normalnie poprawic.

Ale fakt ****a lepiej nie ruszac wiec edit trzeba zrobic

wojtekor
16-03-2009, 23:15
nie wtracam sie... ;)

Struna
16-03-2009, 23:37
Zamiast tranzystorki chciałem napisać kondensadorki. to też nie halo, bo to nie kondensatory, prędzej właśnie rezystory. Idz pajacuj sobie na fst , tam masz grono wiernych nasladowcow. powiedz tak do swjego cwela.

Struna
16-03-2009, 23:37
Ale fakt ****a lepiej nie ruszac wiec edit trzeba zrobic dlatego Ciebie nie tykam.

wojtekor
16-03-2009, 23:54
Panowie, Panowie... po co to...?

tomiscorpio
17-03-2009, 10:48
Struna ma taki sport.

Zreszta nie wazne, nie ma co zasmiecac tematu.

Struna
17-03-2009, 10:52
ano mam, poprostu nie trawię pewnego typu ludzi, do których akurat tomi nalezy. Ot co.

tomiscorpio
17-03-2009, 13:27
A ja nie trawie takich ludzi jak Ty. Tylko tyle, nie chodzi mi o poglady tylko ich calkowita elastycznosc do tematu lub ludzi w nich piszacych.

rabbit1
17-03-2009, 14:46
chłopaki chłopaki ale z was dzieci,my nie mamy się kłócić tylko sobie nawzajem pomagać przy furach.wracając do tematu.przepływka może być za to odpowiedzialna czy coś innego???

Struna
17-03-2009, 15:39
spoko, przyjdzie jeszcz tomi z podkulonym ogonem zapytać - ojej bo mi tu komputer pokazuje że zapłoni nie reguluje, że sondy leżą, że coś innego - i co tu zrobić.

Kupić skaner to jedno - umieć korzystać i interpretować to drugie :)

tomiscorpio
17-03-2009, 16:21
Do Ciebie nigdy nie przyszlem nie przyjde , a fst to nie Twoje forum o ile dobrze wiem.

ja nigdy nie przychodzilem z podkulonym ogonem , nigdy nie udaje takiego speca we wszystkim jak Ty.

Wiec struna zamknij wkoncu ta jadaczke bo zygac sie juz chce.

Prawde mowiac nie wiem do czego znowu pijesz z jakims skanerem.

Znowu pieprzysz niewiadomo o czym.


Struna moze Ty zacznij tez pytac lub cokowliek to nie bedziesz musial 90% czesci w wielorybie wymieniac , albo kurs " jak dbam tak mam"

MAsz problem zaloz bloga , a nie zasmiecasz rabitowy temat ze swoimi durnymi wywodami.

Struna
17-03-2009, 17:06
fst to nie Twoje forum o ile dobrze wiem. yyy, a to ktoś tak gdzies powiedział lub insynuował kiedykolwiek? nigdy nie udaje takiego speca we wszystkim jak Ty. no cóż :) ja nie musze pewnych rzeczy udwać w przeciwieństwie do Ciebie :D Wiec struna zamknij wkoncu ta jadaczke bo zygac sie juz chce. a tak to wiesz, do bliskiej rodziny powiedz sobie - a do mnie to możesz pan Struna co najwyżej szczeniaku. Struna moze Ty zacznij tez pytac lub cokowliek to nie bedziesz musial 90% czesci w wielorybie wymieniac oj, ale ja nie bardzo mam o co pytać, to co wiem mi starcza na 95% przypadłości - pozostałe 5 % albo sam wydumam albo zapytam mądrzejszych - ale przecież nie ciebie - amatorze
MAsz problem zaloz bloga
dobra rada dla Ciebie, przecież to Ty masz jakieś problemy emocjonalne :D a nie zasmiecasz rabitowy temat ze swoimi durnymi wywodami.

za to kolege rabita przepraszam - wybacz kolego, ale z deblizmem trzeba walczyć, stąd moje wywody.

tomiscorpio
17-03-2009, 17:23
Dla mnie bycie hipokryta jest debilizmem , wiec walcz sam ze soba.

Struna
17-03-2009, 17:25
hipokryta trudne słowo :) że też w Twoim słownictwie takie występują to jestem pełen podziwu.

tomiscorpio
17-03-2009, 17:28
caly Ty , krol debilnych postow i oftopow.

Struna
17-03-2009, 18:24
uuu, cóż za elokwentna ocena mojej osobowości, nie no stary, chyba zacznę mieć cie za guru od scorpio i w związku z tym dodam sobie Ciebie do listy ignorowanych - nara.

tomiscorpio
17-03-2009, 18:32
uuu, cóż za elokwentna ocena mojej osobowości, nie no stary, chyba zacznę mieć cie za guru od scorpio i w związku z tym dodam sobie Ciebie do listy ignorowanych - nara.

No wkoncu , dodaj i spadaj na szczaw a nie trujesz i trujesz.

rabbit1
17-03-2009, 18:46
a wy dalej swoje

tyle stron a problem nadal nie rozwiązany:(

rabbit1
19-03-2009, 16:45
po kłutni kolegów temat się zamkną.zeszedł na niższy szczebel,a problem nadal pozostał.i co dalej????

arthurw
19-03-2009, 17:50
typowa zagrywka polityczna jak sie nie wie co z tym zrobic to sie pokłócic i odciagnac uwage wiekrzosci w strone innej sprawy cos jak walki PO i PiS:p

rabbit1
19-03-2009, 18:33
no to czyli temacior moge spisać na straty bo nikt mi nie pomoże :(

wojtekor
19-03-2009, 18:36
rabbit1 nie trac wiary!

a tamte posty pozglaszaj do moderacji, zeby troche temat oczyscic i powrocic do merytorycznej dyskusji.

arthurw
19-03-2009, 18:37
ja mam tylko jedno rozwiazanie jedz na badanie komp nic wiecej nie wymyslilem ja bylem dowiedzialem sie usterki brak i z obrotami ok a sprawdzales ta przeplywke czy czysta?

rabbit1
19-03-2009, 19:45
jeszcze nie bo po pracy nie mam za bużao czasu,ale jutro wolne mam i sprawdze,oprócz tego chciałem sie tylko dowiedziec czy jeszcze cos moze byc przyczyna czy tylko ta przepływka.

tomiscorpio
19-03-2009, 20:27
vis