Zobacz pełną wersję : Witam i od razu mam problem


krulinio
22-03-2009, 20:18
Witam,

To mój debiut na forum, chociaż czytam już od jakiegoś czasu.

Otóz jakieś 3 tygodnie temu zakupiłem nowe Mondeo kombi, 1.8 TDCI. Jak dotąd miałem bardzo pozytywne wrażenia. Przejechałem jednak tylko 500 km i jeszcze się nie zdążyłem nacieszyć, jak jakiś dobry człowiek (!@#$%)wczoraj zdemolował mi tylne drzwi, błotnik i zderzak na parkingu pod realem na Ursynowie. Oczywiście nikt nic nie widział i nie słyszał, a monitoring na parkigu to jakaś pływająca kamera, która zapewne niczego nie wychwyci. Więc zapewne czeka mnie naprawa tego z mojego AC...

Mam teraz dylemat - w jakim ASO w Warszawie mam to naprawiać. Samochód kupiłem w OMC Motors, ale po przeczytaniu kilku negatywnych opinii o nich, zacząłem się zastanawiać. Macie może jakieś dobre doświadczenia blacharsko-lakiernicze?

bary
22-03-2009, 20:25
Szkoda, że nie wezwałeś policji - nie straciłbyś zniżek.

krulinio
22-03-2009, 20:30
Szkoda, że nie wezwałeś policji - nie straciłbyś zniżek.

Wezwałem, tzn. byłem na policji i wszczęli śledztwo, tid.. Ale jak nie ma sprawcy, to szkoda jest naprawiana z Twojego AC i tracisz znizki (10%). Chyba, że kogoś złapią, ale na to marne szanse. W zeszłym roku ktoś przejechał mi samochód gwodźiem, wcześniej przerabiałem dwa włamania i zawsze to samo - umożenie śledztwa...:evil:

wojgalic
25-03-2009, 13:42
Mam teraz dylemat - w jakim ASO w Warszawie mam to naprawiać. Samochód kupiłem w OMC Motors, ale po przeczytaniu kilku negatywnych opinii o nich, zacząłem się zastanawiać. Macie może jakieś dobre doświadczenia blacharsko-lakiernicze?

Niestety nie mogę nic polecić, ale odradzam OMC Motors przy Toruńskiej.

Nie wiem jak w przypadku napraw blacharskich, ale jak kupowałem swojego Mondka to znaleźli mi pocenie z uszczelki pod pokrywą zaworów i zażyczyli sobie 900 PLNów za wymianę (uszczelka i inne części 200 PLNów) no i 200 PLNów za przegląd przedsprzedażny.

Co się okazało??? Pokrywę należało dokręcić!!!, dokręcili w ABSCAR (za darmo) przy okazji wymiany filtrów i jest git.

Dla mnie dyskwalifikacja. Ja bym na Twoim miejcu takie "ASO" omijał z daleka.

PS. Mój miał robiony/wymieniony przód (prawy błotnik i zderzak) w 2005 (poprzedni właściciel) w Auto Plaza na ul. Popularnej, wg. mojej oceny zrobili super (bez elektronicznego czujnika bym nie zauważył, no może minimalnie krzywo zderzak spasowany), ale to było dawno... jak jest teraz nie wiem :(

marsik070
25-03-2009, 19:51
Ja też odradzam ASO na Toruńskiej. Masakra.