Zobacz pełną wersję : Regeneracja maglownicy zachodniopomorskie


dulu1
24-03-2009, 15:23
Witam!
Tym razem temat trochę niezgodny z forum, bo sprawa dotyczy VW T4, ale jest to dla mnie sprawa pilna i nie wiem gdzie indziej mogę się poradzić. A dokładniej to zaczęła mi cieknąć maglownica (przekładnia kierownicza) w w/w aucie. Dlatego poszukuje pilnie jakiegoś dobrego warsztatu który się zajmuję regeneracja takich rzeczy w zachodniopomorskim, lub wielkopolskim. Najlepiej gdzieś w okolicy Piły, Wałcza. Ewentualnie Poznań, Szczecin, Gorzów. Do tych miast mam w miarę blisko.
Znalazłem warsztat (podobno dobry), w Łodzi na Przędzalnianej 6, ale jak dla mnie jest to za daleko, wysyłka maglownicy to znowu minimum 3-4 dni postoju auta które jest mi bardzo potrzebne do pracy. Istnieje możliwość wysyłki zregenerowanej przekładni (wtedy musiałbym swoją im odesłać, po stwierdzeniu że nadaje się do regeneracji oddają kaucję wpłaconą z góry), ale podobno w tych modelach jest kilka typów maglownic, a żeby stwierdzić jaki to typ to trzeba ją wyciągnąć, także znowu przymusowy postój. W Łodzi za regeneracje, bądź maglownice po regeneracji(w tym wypadku jeszcze kaucja 650 zł) wołają około 550 zł.
Jeżeli ktoś mógłby polecić jak zakład to byłbym bardzo wdzięczny!Pozdrawiam wszystkich forumowiczy!

USS_Macio
24-03-2009, 18:00
Witam.
Regenerowałem przekładnie kierowniczą w moim Essim. Wszystko opisane w tym temacie:
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=39445&highlight=wymiana+przek%B3adni

Zakład mieści się w Szczecinie, przy ulicy Budziszyńska 45a. Z tego co wiem regenerują każde przekładnie. Miła i fachowa obsługa. Jakby co, to daj znać to podam ci kontakt na PW. Pozdrawiam.

dulu1
24-03-2009, 19:14
Witam.
Regenerowałem przekładnie kierowniczą w moim Essim. Wszystko opisane w tym temacie:
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=39445&highlight=wymiana+przek%B3adni

Zakład mieści się w Szczecinie, przy ulicy Budziszyńska 45a. Z tego co wiem regenerują każde przekładnie. Miła i fachowa obsługa. Jakby co, to daj znać to podam ci kontakt na PW. Pozdrawiam.

Oooo fajnie. Ja to wyszło kosztowo?Długo im zeszło?Jak efekty, były jakieś problemy, nie cieknie do dzisiaj?To w takim razie poproszę o kontakt do tego warsztatu.

USS_Macio
24-03-2009, 20:27
Jeśli chodzi o koszty, to masz wszystko podane w tym linku do tematu w/w. Tam na końcu jest całe podsumowanie. Jeśli chodzi o problemy, to zero. Pięknie ładnie śmiga, nie to auto. Nic nie cieknie. Zrobione profesjonalnie. Jeśli chodzi o czas, to w sumie dwa dni. Auto oddałem do zaufanego warsztatu, tam wymontowali przekładnie i zawieźli jeszcze tego samego dnia. Następnego dnia o godz 11:00 miałem już gotową przekładnie, odebrałem osobiście, zawiozłem... i gdyby nie problemy z podłączeniem, to już tego samego dnia by był do odbioru. Tak niestety następnego dnia, ale i tak szybko poszło.

dulu1
26-03-2009, 15:35
Jeśli chodzi o koszty, to masz wszystko podane w tym linku do tematu w/w. Tam na końcu jest całe podsumowanie. Jeśli chodzi o problemy, to zero. Pięknie ładnie śmiga, nie to auto. Nic nie cieknie. Zrobione profesjonalnie. Jeśli chodzi o czas, to w sumie dwa dni. Auto oddałem do zaufanego warsztatu, tam wymontowali przekładnie i zawieźli jeszcze tego samego dnia. Następnego dnia o godz 11:00 miałem już gotową przekładnie, odebrałem osobiście, zawiozłem... i gdyby nie problemy z podłączeniem, to już tego samego dnia by był do odbioru. Tak niestety następnego dnia, ale i tak szybko poszło.

Dzwoniłem dzisiaj do tego warsztatu. Jestem umówiony na naprawę maglownicy na wtorek (31 marzec). Mają mi to zrobić w jeden dzień(muszę być z samego rana). Bardzo się cieszę bo w sumie wyjdzie tam że T4 będzie stał tylko 2 dni. Dzięki wielkie dla ciebie USS MACIO za info odnośnie tego warsztatu. Należy ci się duże piwo!!!

USS_Macio
26-03-2009, 17:29
Spoko luzik... nie ma sprawy :P Może kiedyś mi się odwdzięczysz :D Pozdrawiam.

dulu1
01-04-2009, 19:26
No i już po sprawie. Maglownica zregenerowana i założona do auta. Właściwie to już wczoraj na wieczór auto było zrobione. Także Vw na chorobowym był tylko 1 dzień, dzisiaj już normalnie wrócił do pracy.