Zobacz pełną wersję : Serwis klimatyzacji - jaki polecacie w Rzeszowie lub okolicach ?


maciek911
05-04-2009, 10:49
Witam Was serdecznie.

Mam ogromną prośbę - potrzebuję namiarów na dobry i sprawdzony warsztat, gdzie ktoś z głową wykona mi przegląd klimatyzacji (tzn sprawdzenie szczelności i uzupełnienie).

Poszukuję serwisu w Rzeszowie, Mielcu lub okolicach.

Z góry dzięki za wszelkie namiary.

Pozdrawiam - m911.

maryanpl
05-04-2009, 12:21
Ja również chętnie bym się dowiedział o jakimś dobrym warsztacie klimy w Rzeszowie, tak na wszelki wypadek.

maciek911
06-04-2009, 22:47
Panowie, nikt nie poleci dobrego warsztatu ??

kim
08-04-2009, 08:19
Jeśli chodzi o okolice Mielca to w poprzednich samochodach (Seat Toledo, Opel Vectra) klimatyzację serwisowałem w serwisie Skody (MKT SERVICE) w Woli Mieleckiej - kilka kilomertów od Mielca w stronę Tarnowa. Sprawdzają szczelność, uzupełniają, odgrzybiają. Mają przyzwoite ceny i znają się na rzeczy. Dodatkowym plusem jest też to, że pracują do 22:00, tak że można się umówić spokojnie po pracy i zobaczyć co robią.

Krzychu32
09-04-2009, 13:45
Niestety w Rzeszowie nie znam żadnego warsztatu z przyczyn oczywistych ,natomiast w Tarnobrzegu jest takowy w którym serwisuje swojego mondka ,robią to dość profesjonalnie.
Odgrzybiają ozonem i nie dopełniają ,a wysysają stary robią próbę szczelności i nabijają nowy czynnik z olejem i kontrastem ,w tamtym roku za tą usługę zapłaciłem 170 zł ,w tym roku jeszcze nie byłem dopiero będę jechał.

Kubulsen
14-04-2009, 22:14
Krzychu32 a który to warsztat, gdzie on się mieści ? Rozumiem że za tą cenę w grę wchodzi kompletna usługa serwisowa układu klimatyzacji? Jak wymieniałem opony na Sienkiewicza to tam mieli taki afisz - ozonowanie układu klimatyzacji - spytałem co i jak i się okazało że robią wszystko za 180 zł (oczywiście do tego dochodzi koszt filtra przeciwpyłkowego, ale ten można kupić sobie i zamontować samemu).

Krzychu32
15-04-2009, 04:54
Ten warsztat znajduje sie na Miechcinie na tyłach stacji benzynowej ,obok niego sprzedają/zmieniają tłumiki.

(oczywiście do tego dochodzi koszt filtra przeciwpyłkowego, ale ten można kupić sobie i zamontować samemu).tak do tego trzeba doliczyć filtr pyłkowy ,ja kupowałem u nich ,a nawet gdy kupisz sobie sam to wręczaj im niech Ci założą i tak za to kasy nie biorą.

Kubulsen
15-04-2009, 07:43
Hehe, to ci niespodzianka! Znam ten warsztat! Niedawno zacząłem u nich robić poprzednie moje auto, a teraz planuje serwisować u nich swojego mondeasa. To oni jeszcze klimy nabijają?! Toś mnie kolego zaskoczył - znaczy się full serwis :) No, ale w sumie pracują tam chyba naprawdę dobrzy fachowcy, bo jak wczoraj do nich dzwoniłem to mnie dopiero pod koniec kwietnia mogli umówić na wizytę - tak mają grafik zachany. Myślę że znają się na rzeczy, więc pewnie zostanę ich stałym klientem (mam jednak nadzieję, że nie za częstym hehe).

Święty
08-02-2010, 18:20
Witam temat jest może nie za świeży, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę pomóc. Ponieważ pracuje w serwisie klimatyzacji samochodowych, agregatów chłodniczych oraz ogrzewań postojowych, dogrzewaczy. Warsztat znajduje się na bazie PKS-u towarowego na ul. Towarowej 12. Ewentualnie mogę podać namiary na inny warsztat. Tak że służę pomocą.:surprise:

///luk
19-02-2010, 09:15
swiety a ile taka usluga kosztuje?-chodzi o przeczyszczenie i ewentualnie dobicie freonu w mondeo mk3

Święty
20-02-2010, 20:15
Odpowiem ci tak jeżeli nie masz freonu w układzie klimatyzacji pełen stan gazu R134a + olej + sprawdzenie szczelności = 180zł. Ale jeżeli przyjedziesz i powołasz się na ford Club Polska dostajesz 10% rabatu i mogę ci wymienić zaworki serwisowe gratis tak pomiędzy nami tylko musisz mi powiedzieć że jesteś z naszego forum. Gwarantuję ci że zawsze zostaniesz prze zemnie lepiej obsłużony tak prywatnie. Jak by co pytaj o Grzegorza Świątoniowskiego na PKS-ie towarowym.

Aaaa... i sprostowanie do czynnika chłodniczego jak masz 50% stanu gazu to płacisz 50% mniej i tak dalej.:surprise:

///luk
20-02-2010, 22:05
ok dzieki za odpowiedz i napewno za jakis czas wpadne ,tylko niech sie zrobi troche cieplej

Święty
21-02-2010, 11:23
Nie ma problemu zawsze służę pomocą. No i oczywiście zapraszam.

maciek911
28-05-2010, 17:32
Święty - pracujesz tam dalej ?? :)

maciek911
05-06-2010, 00:20
Podbijam temat - poszukuję w tym roku kolejny raz dobrego i niedrogiego warsztatu.

Ktoś coś podpowie z Was ??

Z góry dzięki :)

Pawel
07-06-2010, 22:21
zalezy co chcesz zrobic z autem, bo u mnie w miescie kazdy jest dobry na swoj sposob

maciek911
07-06-2010, 22:25
Odgrzybiłem sam :)

Potrzebuję sprawdzić szczelność i ewentualnie uzupełnić środek.

Pzdr

Pawel
22-06-2010, 09:26
Szczerze polecam dobrego sprawdzonego mechanika który zajmuje się od lat chłodnictwem w tym klimatyzacją samochodową. Robi dobrze fachowo i tanio! Ja oraz nie jeden mój znajomy korzystaliśmy z jego usług i każdy był zadowolony. W autoryzowanych salonach zdzierają kupę kasy a on zrobi to o wiele taniej i tak samo dobrze!
Podam namiary dla zainteresowanych:
Rzeszów ul. Kr.Bony (osiedle wilkowyja)
telefon: 602-173-125

markor
07-07-2010, 07:22
Ile nabicie klimy na tej Kr. Bony kosztuje?

Miki_81
13-07-2010, 11:54
Nie wiem co chcecie robić ale jak ktoś ma potrzebę skorzystania z ASO w Res Motors Rzeszów to zapraszam na prv i powiem do kogo się zgłosić a i ceny będą konkurencyjne :)

Pozdr

lebex
14-12-2010, 22:55
Ja polecam serwis w Łańcucie, przed torami po lewej jadąc od strony Leżajska. Za sprawdzenie szczelności, nabicie tych wszystkich gazów w maju 2009 zapłaciłem 180zł. Działa wszystko do dzisiaj.

kacyk87
02-02-2011, 16:48
polecam zakład na ulicy miłocinska w rzeszowie

Pawel
05-02-2011, 17:22
Polecam www.automacher.pl

Pawel
29-04-2011, 21:27
Jak już się tak każdy reklamuje, to i ja się za reklamuje. Autoserwis I-max ul. Krakowska 167 na przeciw Elpigazu zapraszam: http://www.autoimax.pl. Serwis robimy pełnym automatem firmy Texa nie jakimiś archaicznymi sprzętami. Cena serwisu to 120zł, w cenie jest podstawowe sprawdzenie szczelność ultrafioletem, (niech wam nikt nie wciska że sprawdzi wam układ metodą ciśnieniową za darmo, u nas 30zł) odciągnięcie starego czynnika wraz z olejem, odwodnienie układu za pomocą próżni, wlanie nowego oleju i kontrastu oraz czynnika chłodniczego. Za ozonowanie (odgrzybianie) układu nawiewu 30zł, ultradźwiękowo 70zł. Naprawiamy układy klimatyzacji, wbijamy czynnik w momencie pewności że jest szczelny. Nie dajcie się jakimś pseudo firmą, w mijającym tygodniu mieliśmy trzy samochody z wbitym powietrzem zamiast czynnika R-134a.

lebex
08-07-2011, 09:00
120zł za sprawdzenie szczelności i nabicie ???

Zuber
18-03-2012, 13:11
Odgrzebuję temat :)
Zrobiło się ciepło i próbowałem klimatyzację. Coś średnio mi działa?
Gdzie polecacie serwis klimy w Rzeszowie?
Czy był ktoś w Autoserwis I-max? Jakieś opinie? Jakie ceny?

Pawel
06-03-2017, 07:56
a jakis serwis Euromastera jest w okolicy?