Zobacz pełną wersję : Kanał na terenie Wrocławia


turski
25-04-2009, 09:00
Witam,

Czy ktos moze podpowiedziec mi lokalizacje jakiegos ogolnodostepnego kanalu na terenie Wroclawia ? Chcialem dostac sie pod spod swojej foki. Z gory dziekuje !

Pozdrawiam

Ps. Kanaly telewizyjne np. TVN turbo odpadaja ;-)

dyda6joe
27-04-2009, 22:24
jest to kawał problemu. swego czasu były kanały ale ponoć zlikwidowano bo ludzie lali olej w glebę (ta a warsztaty co robią - nie wszystkie oczywiście). też chętnie bym wlazł pod spód a tak to się czeka odkłada itd. nie mówiąc o tym że wymieniłbym sobie tłumik sam a tak to chyba jak odpadnie pojadę do tłumikowni. daj znać jak się dowiesz o lokalizacji

GrekuPL
29-04-2009, 09:18
w soboty po południu na Gnieźnińskiej na tzw. "częściach" (tu gdzie giełda samochodowa ale wcześniej) jest najazd obok myjni... :) wiem że nikt go nie blokuje żadnymi kłótkami ani niczym...a druga sprawa czy nie lepiej zrobić sobie najazdy takie nie duże...

dyda6joe
29-04-2009, 15:17
heh zależy czy ktoś mieszka w bloku czy w domku.

turski
03-05-2009, 12:45
Sprawdze namiar, dzieki za informacje.

A moze ktos z was korzysta z jakiegos zaprzyjaznionego warsztatu z podnosnikiem, za przyslowiowego browca ? ;-)

turski
31-05-2009, 13:57
w soboty po południu na Gnieźnińskiej na tzw. "częściach" (tu gdzie giełda samochodowa ale wcześniej) jest najazd obok myjni... :) wiem że nikt go nie blokuje żadnymi kłótkami ani niczym...a druga sprawa czy nie lepiej zrobić sobie najazdy takie nie duże...

Bylem w tygodniu jakos, znalazlem na terenie gieldy dwa kanaly obok siebie ale oba zaklodkowane - to o tych myslales, czy cos przeoczylem jeszcze ?

GrekuPL
31-05-2009, 17:12
byłeś na giełdzie samej czy na tzw. częściach ?? hmm?? bo tam obok myjni co jest najazd to był do nie dawna otwarty (nie blokowany itp. )

turski
03-06-2009, 21:53
Wjechalem w Gnieznienska i prawie na koncu po lewej wjechalem w gielde, ale nie wiem czy to bylo tam kolo myjni. Jak bede w okolicy to jeszcze raz podjade i poszukam...
A gdzie dokladnie ta myjnia ? :-)

GrekuPL
07-06-2009, 04:47
pierwszy wjazd tak jak do elektryka samochodowego obok samej myjni...