Zobacz pełną wersję : Czy wg was fiesta może być autem rodzinnym


SILO
05-08-2005, 08:28
Cześć!
Wszystko jest opisane w tym topicu:
Chłopaki z Klubu Fiesty wrzucili swój komentarz , a co wy o tym myślicie

http://www.fiestaklubpolska.pl/viewtopi ... 0476#90476 (http://www.fiestaklubpolska.pl/viewtopic.php?p=90476#90476)

Czekanm na komentarze

POzdrawiam
Marcin

Assan
05-08-2005, 08:59
Może nie jest to limuzyna ale nie jest aż taka mała furka,nie podejmował bym tak szybko decyzji o sprzedaży bo widzę że ciężko Ci się z nią będzie rozstać.Miałem okazję jeżdzić Fiestką tylko ze słabszym silnikiem i moim zdaniem Fiesta może być autem rodzinnym dla trzech osób,nie będzie problemu.Przynajmniej takie moje zdanie.Ja bym nie sprzedał

chromol
05-08-2005, 09:21
bardzo proszę, aby w temacie nie pisać ogólników typu: co myślicie na ten temat. nie wiadomo o co chodzi. nie wszystkich musi obchodzić sprzedaż fiesty.

p.s.
może moderatorzy i admini będą udzielali upomnienie, a drugim razem ostrzeżenia. łatwiej się przegląda posty nieprzeczytane, gdy w tematach jest zawarte sedno sprawy, a nie ogólnikowe: pomocy, co sądzicie, mam pytanko, ....
;( :( :)

Pawel
05-08-2005, 09:36
bardzo proszę, aby w temacie nie pisać ogólników typu: co myślicie na ten temat. nie wiadomo o co chodzi. nie wszystkich musi obchodzić sprzedaż fiesty.
dokładnie i dlatego przeniosłem do Hyde parku.

SILO, prosze zmienic treść wątku.

SILO
05-08-2005, 13:35
bardzo proszę, aby w temacie nie pisać ogólników typu: co myślicie na ten temat. nie wiadomo o co chodzi. nie wszystkich musi obchodzić sprzedaż fiesty.
dokładnie i dlatego przeniosłem do Hyde parku.

SILO, prosze zmienic treść wątku.

:oops: przepraszam..... zmieniłem

-waldi-
05-08-2005, 15:59
Kumpel ma fiestkę '98 1,3l HCS SEFI 5D i sobie chwali dla mnnie to super autko dla rodzin 2+1.

Skolmi
05-08-2005, 18:27
Co do omawianego auta w linku - jest to 3d,
a zabawa z fotelikiem dziecięcym w 3d to makabra.
Z drugiej strony dla mnie nie byłby to wystarczający
powód do pozbywania się tak zadbanego autka.

reve
09-08-2005, 19:09
Co do omawianego auta w linku - jest to 3d,
a zabawa z fotelikiem dziecięcym w 3d to makabra.
chyba że jest on zamontowany na stałe.

waldor
10-08-2005, 15:21
Oczywiście, że może być autem rodzinnym, mój somsiad z przeciwka 4 osoby do malucha wpychał przez długie lata, teraz zmienił na Fieste i czuje się jak w limuzynie :mrgreen: