Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2007-2014] Coś o światełkach


kuba1961
12-05-2009, 16:04
Mam w Mondziaku opcje samoczynnego zapalania się świateł po przekręceniu kluczyka. Czy nie można "coś" przestawić w komputerze żeby światła zapalały się jakieś 10 s po starcie silnika. I jak wyłączyć światła całkowicie. Czy można też wyłączyć światła postojowe zapalane wyłącznikiem migaczy .

januszstom
12-05-2009, 16:15
Mam w Mondziaku opcje samoczynnego zapalania się świateł po przekręceniu kluczyka. Czy nie można "coś" przestawić w komputerze żeby światła zapalały się jakieś 10 s po starcie silnika. I jak wyłączyć światła całkowicie. Czy można też wyłączyć światła postojowe zapalane wyłącznikiem migaczy .
Niestety sam nic nie zrobisz jak chcesz sprawić aby nie włączały się światła po uruchomieniu to musisz zabulić około 150zł i ASO zrobi to z rozkoszą....choć ostatnio pojawiły się głosy że już tego nie robią wcale

kuba1961
12-05-2009, 16:20
Ładne jaja. 3 lata temu kupiłem Foczke. Za automat zapalający chcieli 150zl. Teraz za wyłączenie tej opcji 150 zł. Ja mawia Kiepski - "tu się dzieją rzeczy o których się fizjologom nie śniło".

A opóźnienie 10s też byłoby wskazane. .

14.05.09 - byłem w serwisie (brak zbieżności w miesięcznym aucie od odebrania) za wył. automatu chcieli 120 zł. Oszaleli chyba