Zobacz pełną wersję : części do fordów i innych


krzych
08-01-2004, 11:54
(Post wysłany przez TomaszM)

oferuje czesći do wszystkich samochodów i mat eksploatacyjne, okolice Poznania lub wysłaka.http://www.intercars.com.pl/r_dostawcy.htm

skull
09-01-2004, 00:05
Interesuje mnie przednia \"kratownica\" ze znaczkiem FORD do Mondeo 2003 tylko taka dla modelu po liftingu, poniewaz ja mam ten model przed liftingiem z sierpnia 2003 i ewentualnie moglbym sie zamienic ta \"kratownica\" - za \"niewielka\" doplata z mojej strony oczywiscie...
Ile kosztuje nowa taka \"kratownica\" (mam nadzieje, ze wiadomo o co chodzi, bo jakos nie umiem tego prawidlowo nazwac, jest juz pozno i mam problemy z wyslowieniem sie :D).
Pozdrawiam.

krzych
12-01-2004, 09:46
(Post wysłany przez poldek)

Też takiej szukam.
W serwisie podali mi tylko cenę \"starego\" typu /460 zł/.
Te srebrne ponoć nie są jeszcze dostępne w serwisach.
Pozdrowienia.

Pzy
18-01-2004, 11:31
A ja ostatnio wymieniłem atrapkę na model po liftingu :)
No, przyznać muszę, że autko zmieniło nieco wygląd ;) jest teraz bardziej agresywne ;)
Ale Panowie, uwaga! Nowa atrapka nie pasuje idealnie w miejsce starej!
Pierwszy problem to zamek otwierania maski - trzeba rozpiłować otwór pod znaczkiem na atrapie, bo Mondeo po liftingu ma głębiej osadzony zamek i kluczyk \"nie dostaje\" do zamka. Na szczęście jest to tworzywo sztuczne, a sam znaczek skrzętnie zasłania te modyfikacje :)
Problem drugi - kratka nie dopasowuje się idealnie do zderzaka - nieco wystaje do przodu. Widocznie zderzak po liftingu - oprócz zmienionego dołu - ma także nieco inny profil góry. Ale i na to jest rada, trzeba tylko poświęcić godzinkę i wyposażyć się w pilnik iglak oraz Poxipol ;)
pozdrowionka
Piotrek
P.S.
Mam do sprzedania dotychczasową atrapę, jesli ktoś potrzebuje ;)

krzych
18-01-2004, 15:30
(Post wysłany przez poldek)

Cześć PZY
Ile Cię kosztowała nowa atrapka ???

Pzy
18-01-2004, 16:30
150 zł
Nie wiem czy mało to, czy dużo raczej, ale... :) tak mi się spodobała, że się skusiłem :)
Mam nadzieję \"zbić\" nieco koszty ;) sprzedając \"starą\"... :)

krzych
18-01-2004, 17:53
(Post wysłany przez poldek)

Rozumiem, że nie jest to cena z serwisu tylko jakaś okazyjna.
Gdzie można to kupić w tak przyzwoitej cenie ??
Za atrapkę \"starego typu\" chcieli w serwisie 460 zł.
Pozdrowienia.

Pzy
18-01-2004, 20:11
Kupiłem to z rozbitego samochodu - miał skasowany cały tył, ale że atrapka jest z przodu, to się ostała.

Dzekis
09-03-2004, 08:30
w http://www.abscar.com.pl - oryginałki fordowskie, dużo tańsze niż w salonie.

Pzy
10-03-2004, 05:37
Taak, w Wawie wszyscy u nich kupują :) A dla chętnych spoza Wawy - wysyłka.
Przydałby się jednak jakiś sklepik z sensownym wyborem używanych części...
Ja np. od potrzebuję kupić felgę stalową 16" do Mondeo - sztuk 1 (na koło zapasowe) i nie mogę upolować :?

robciak
19-03-2004, 22:02
poszukuje kloszy do lamp mk1 95 ze skupieniem swiatła moje nie mają tylko mają takie wkładki plastikowe chciałem je wyrzucić i wstawić ten nowszy klosz.