Zobacz pełną wersję : Co z Wami- prośba


sanczo78
28-06-2009, 10:58
Witam serdecznie.
Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w tej sprawie, ale było napisane że przed tematem umieszczamy w kwadratowym nawiasie model auta, no i najlepiej za nawiasem typ silnika. Tymczasem trzeba otwierać wszystkie tematy bo nie wiadomo do jakiego modelu i silnika jest dany temat.Proszę stosujcie się do tej reguły a będzie nam lepiej się poruszać po forum.
Proszę o wypowiedzenie się osób zarządzających forum.
Pozdrawiam.

kogut
29-06-2009, 21:29
Popieram w całości, bo aż cieżko czytać coniektóre tematy.Chyba czas na wkroczenie moderatora.

Skolmi
29-06-2009, 21:57
Chwila, moment. O który dział chodzi? Bo jeśli o Mondeo, to oznaczenie modelu działa i z tego co widzę jest stosowane.

sanczo78
01-07-2009, 19:57
To może rozpowszechnijmy tą zasade na wszystkie pod-fora, na które piszemy??????
Naprawdę oszczędziło by to nam WSZYSTKIM czasu.

Agnesqa
01-07-2009, 20:58
Witam,
na innych forach podczas zakładania tematu jest rozwijane menu, gdzie wybiera się rok/model lub co się chce. Wtedy wystarczy tylko wybrać odpowiednia pozycję z listy i wszystko gotowe.
Może tutaj też tak się da? Tylko trzeba by chyba było admina prosić o interwencję.
pzdr

motorek26
01-07-2009, 21:06
na innych foracha czy na innych forach jest blisko 50,000 użytkowników :fcp9
ludzie nie wymagajcie tak dużo bo nastepny serwer nie wytrzyma jak bedziemy mieli wprowadzać jeszcze nowe zmiany od kąd ja tutaj jestem to jak sie nie myle to już jest 3 serwer bo żaden nie daje rady na tylu użytkowników

Skolmi
02-07-2009, 07:04
To może rozpowszechnijmy tą zasade na wszystkie pod-fora, na które piszemy??????
Naprawdę oszczędziło by to nam WSZYSTKIM czasu.

Jak to sobie wyobrażasz w działach, w których nie da się wyodrębnić różnych modeli (S-MAX, Fusion, Kuga etc.)? Ba, jak to sobie wyobrażasz w działach "niemodelowych", pisząc, że chcesz tą opcję we wszystkich?