Zobacz pełną wersję : Renowacja lakieru!!! Polerowanie!!! Itp


s1masa
13-07-2009, 17:15
Witam,

otwieram ze znajomym firme zajmującą sie Renowacją lakieru , tzn
-polerowanie lakieru,
-usuwanie zmatowień,
-nabłyszczanie lakieru,
-czyszczenie samochodu,
-przygotowanie samochodu do sprzedaży,

pozatym komputerowe dobieranie lakieru,

w związku z tym mam pytanie czy był by ktos chętny na takie usługi?? Lakier można już zamawiać!!! Na polerowanie można się też umawiać - cena polerowania całego auto zaczyna się od 150 zł!!!! w zależności oczywisćie od gabarytów samochodu. Wszystkich chetnych prosze o kontakt.

Pozdrawiam.

Sephot
20-07-2009, 19:48
szkoda że nie w szczecinie ;)

jagrall
20-07-2009, 21:32
ja będę potrzebował kupić ze 2-3 szpreje. dobierzesz mi?

maskot4
11-08-2009, 12:57
Czesc a czy bedziecie tez zajmowac moze usuwaniem niwielkich rys jak tak to bede chetny zreszta na pozadna polerke tez. gdzie was mozna szukac pozdrawiam

deka76
11-08-2009, 15:41
Może jakaś zniżka dla forumowiczów ?

K3Rzepa
11-08-2009, 17:04
witam a gdzie sie znajdujecie?

wonski.pl
12-08-2009, 07:32
pozatym komputerowe dobieranie lakieru,




O! I to mnie interesuje, potrzebowałbym tak ze 2 szpreje ;)
Kolor i cenę proponuję na PW.

borysma
25-08-2009, 07:48
Witam, w Poznaniu jest profesjonalna firma zajmująca się Auto Detailingiem, czyli polerowaniem i czyszczeniem, oprócz tego robią także drobne naprawy estetyczne na pojazdach, tzw SMART repair. Z tego co wiem współpracują z wieloma dealerami nowych samochodów, więc pewnie prezentują odpowiedni poziom. Ofertę można obejrzeć na stronie www.s-plus.pl

Astonbalt
25-08-2009, 13:04
Witam, w Poznaniu jest profesjonalna firma zajmująca się Auto Detailingiem, czyli polerowaniem i czyszczeniem, oprócz tego robią także drobne naprawy estetyczne na pojazdach, tzw SMART repair. Z tego co wiem współpracują z wieloma dealerami nowych samochodów, więc pewnie prezentują odpowiedni poziom. Ofertę można obejrzeć na stronie www.s-plus.pl

Byłem, byłem.

Nie są tani, niestety.

To nie ten dział, ale mogę szczerze polecić. Zrobili mi zaprawkę na zderzaku i renowację lakieru. Mucha nie siada. Byłem na tej stronie - są jeszcze w Warszawie i gdzieś na południu

PatrykPP
01-10-2016, 16:59
Ja ostatnio oddałem Ziebart auto do renowacji lakieru. Efekt po naprawdę fajnie, auto wygląda zupełnie inaczej. Co kilka lat taka renowacja lakieru jest jak najbardziej wskazana.

Pogodny
08-10-2016, 10:27
To komputerowe dobieranie lakieru - przejechałem się na tym nie raz szukając porządnego fachowca który dobierze mi odcień lakieru do zaprawek lakierniczych.

Proponuje wam robić po 3-4 próbne natryski na testery, prosić klentów aby podsyłali element karoserii zależnie czy potrzebują do blachy czy to tworzywa - a zobaczycie, że nie będziecie się wyrabiać z dorabianiem lakieru czego wam życzę ;)