Zobacz pełną wersję : Części oryginalne / ceny / importerzy


ASP
02-09-2005, 11:56
Wypisujcie w tym temacie ceny części tego auta. Co byliście zmuszeni kupować,zmieniać czy też z własnej woli kupiliście, czy to w przypadku zużycia,zniszczenia czy też własnego wymysłu.
Z tego co mi wiadomo nowy zderzak przedni kosztuje 1800zł + 700zł sprowadzenie. Niedawno rozbiłem lusterkę(obudowę i znalowe łączenia) i facet zarzucił ceną między 1000zł a 1500zł. Także Ogólnie to przesadyzm, ale jak macie większe doświadczenie i znacie sklepy co się zajmują sprowadzaniem do tego auta części to bym prosił też o podanie ich stron lub ogólnie adresów (ponieważ nadal poszukuję tego lusterka :P (prawe) ).Dzięki z góry.Pozdro

jarbar
29-10-2005, 11:44
Witam
W dniu dzisiejszym odwiedziłem salon Mazda-Dyga w Katowicach, który gorąco polecam.

Zakupiłem nowe kable WN - pasują od Mazdy 323 P (takie chyba oznaczenie).
Koszt - niestety 145 zł :-(

Filtr oleju - ma oznaczenie B6Y1 14 302 9A 0 koszt 19 zł
Dowiedziałem się, że przy wymianie oleju potrzbna jest też podkładka pod korek spustowy oleju - koszt około 7zł.

Salon polecam, ponieważ można się z nimi skontaktować emailowo, i naprawdę potrafia doradzić. Więcej napisze o nich na forum ogólnym.

Pawel
19-12-2005, 21:08
Zakupiłem nowe kable WN - pasują od Mazdy 323 P (takie chyba oznaczenie).
Koszt - niestety 145 zł :-(

Udało mi się nabyć kable (też miałem tą przyjemność) JC.
Kable WN, firma JC. Mazda 323; 1,3 benzyna; rocznik 94. Stara wersja karoserii.
Koszt 75pln. W komplecie (jak każdym chyba) jest 5 kabli, nam potrzeba tylko 4 :)

Miejsce nabycia: Poznań, firma Aktyw.
Też miła obsługa, nie było problemu żeby wziąć kable z magazynu i sprawdzić czy będą pasować.

Info dodane również w wątku z częściami / zamiennikami.

jarbar
27-12-2005, 14:40
Najprawdopodobniej mam te same kable -przepłacone 2 razy :-) Więc niestety dałem się wpuścić w maliny :-(