Zobacz pełną wersję : OSTRZEŻENIE!!!


Therion
02-09-2005, 19:15
Ostrzegam Was przed odpowiadaniem na SMSy takiej i podobnej treści:

ERA! Wyślij sms-a pod numer 1120 w treści wpisując kod: 694678932 a otrzymasz 25 minut DARMOWYCH do Twojego abonamentu. (koszt sms-a 1+VAT)

Sprawdziłem w Erze - jest to OSZUSTWO - w ten sposób cwaniacy doładowują sobie cudzym kosztem swoje TAK-TAKi.
Numer telefonu (KOD) który jest podany w treści powyżej jest
przykładowy. Ale dysponuję autentycznym :bluzgi:

Era potwierdziła próbę oszustwa i obiecała podjąć jakieś kroki aby ukrócić proceder.
:504:
Na szczęście coś mnie tknęło i sprawdziłem zanim wysłałem SMSa. W innym wypadku kosztowało by mnie to ok. 90 zł.

bb
02-09-2005, 21:11
ja takie smsy odrazu kasuje ... a najbardziej podobał mi sie sms w ktorym namawiano mnie do wziecia udzialu w kokursie za 5 zł " prosze wysłac smsa o tresci tak lub nie " .... ciekawe czy ktos wysłał "Ńie" ;)

Jacek
03-09-2005, 00:39
Ja co jakis czas dostaje z Plusa: albo wyslij SMSa, albo wpisz kod z karty Simplus w postaci cos tam cos tam (doladowanie konkretnego nr telefonu) to wygrasz nagrody.
Niestety w BOKu Plusa na moje zgloszenie odpowiedzieli, ze nie moga nic zrobic. A zlodzieje dalej szukaja jeleni.

waldor
03-09-2005, 22:41
Hehe ja raz wysłałem smsa do konkursu i był to mój ostatni :mrgreen: Już od ponad roku dostaje pare smsów w tygodniu wyślij tu ,wyślij tam, wróżka itp.
Strasznie to denerwujące ale cóż...