Zobacz pełn± wersję : logowanie 4 razy i non stop


artzly
03-09-2005, 15:20
Pytanie skierowane do administratorów...i kogo kolwiek kto wie co sie dzieje... czasami (nie zawsze) ale czasami sie nasila kłopot z forum... wchodze i sie loguje ..przegladam posty i nagle sie okazuje ze nie jestem zalogowany ... cierpliwie sie loguje znowu ... pisze w jakim¶ temacie i nagle znowu jestem wylogowany ... czy tylko mnie ma trafić szlag ...czy trafia tez innych uczestników forum?

Marek92248
03-09-2005, 15:26
aha, faktycznie ja też ostatnio musiałem się trzy razy logować (nie wiedzieć czemu) ale jako¶ nie zwruciłem na to uwagi.

goral
03-09-2005, 15:38
A jakich uzywacie przegladarek? Macie wlaczona funkcje automatycznego logowania?
Osobiscie mialem klopoty z logowaniem w przypadku FF .. ale poza tym powinno byc wszystko ok.

artzly
03-09-2005, 18:27
ja mam właczona funkcje automatycznego logowania ale i tak nie działa...za kazdym razem musze sie logowac...

goral
03-09-2005, 18:31
Twoj problem lezy w ustawieniach cookies. Zapewne masz wylaczona ich obsluge, albo czesciowo ograniczona. Sprawdz.

goral
03-09-2005, 18:36
W przypadku przegladarki IE wejdz w Narzedzia > Opcje Internetowe > Prywatnosc i tam wybierz odpowiedni poziom zabezpieczen (mi dziala na srednim), w razie czego wejdz jeszcze w zaawansowane.

Assan
03-09-2005, 20:35
goral,tylko że ja mam ten sam problem i nie zależy to od ustawień przegl±darki,kontaktowałem się z Jackiem w tej sprawie.Jadę na automatycznym logowaniu i powiedzmy że jest oki,bez auto jest do kitu, przegl±darki to IE i FIRE FOX,stało się to nagle z godziny na godzinę,jaki¶ miesi±c temu-może mniej,nigdy tego nie było

Pawel
03-09-2005, 21:57
Ja mam FF i IE , windowsy to XP-PRO oraz 2000 pro i nie mam i nie mialem takich problemów. Zawsze mi się loguje automatycznie. Oczywi¶cie po wyczyszczeniu "ciasteczek" logować sie muszę od nowa.
Może macie ustawione automatyczne kasowanie ciasteczek, wtedy taki problem bedzie. Może jaki¶ antivirus czy¶ci ciasteczka.

Skolmi
03-09-2005, 22:02
A mi autologowanie nie dziala ani na IE ani na FF

goral
04-09-2005, 00:28
Logowanie poprzez cookies, zalezy rowniez od tego przez jaki adres sie laczycie.
Np. dla niektorych przegladarek http://forum.fordclubpolska.org to nie to samo co http://www.forum.fordclubpolska.org. Sprawdzcie czy to cos pomoze, jak nie to sprobuje jeszcze zmienic adres domeny dla cookies.