Zobacz pełną wersję : Tuning Mondeo MKIII


tommus9
03-09-2005, 21:23
Jak dla mnie to jest wypas- cudo na kółkach :)

Co o nim myslicie??? Jak macie inne foty mundkow zrobionych ze smakiem to wrzucajcie- wybierzemy najlepsze :)

Bauma
03-09-2005, 23:15
strasznie prog sie mi niepodoba i moim zdaniem nie pasuje kompletniedo tego ospoilerowania i chyba widac ze btyl dobierany a nie tworzy calego body kitu.

nawet brewki mu pasuja :)
jedno tylko nie daje mi spokoju jak ktos wie to prosze o wyjasnienie a mianowicie jak on otwiera maske z ta krata wlotu powietrza???

tommus9
04-09-2005, 07:26
W sumie 2 rozne auta- pierwszy zrobiony tak aby byl troche kanciaty i mial ostre krawedzie, drugi zaoblony... hmmm- nie wiedzialbym ktorego wybrac :) Ten ciemny fele ma super :)

Pzy
05-09-2005, 20:56
jedno tylko nie daje mi spokoju jak ktos wie to prosze o wyjasnienie a mianowicie jak on otwiera maske z ta krata wlotu powietrza???
Może działa na magiczne hasło - takie jak np. w Seksmisji :D

A czy zdjęcie tego "drugiego" było zrobione normalnym obiektywem? Jakoś taka dziwna perspektywa...
W każdym razie mnie bardziej podoba się "drugi".

tommus9
05-09-2005, 21:03
jedno tylko nie daje mi spokoju jak ktos wie to prosze o wyjasnienie a mianowicie jak on otwiera maske z ta krata wlotu powietrza???
prawdopodobnie przy otworzeniu maska odskakuje wyzej, albo wrecz sama sie unosi- a to juz bajer :)

[quote="Pzy"]A czy zdjęcie tego "drugiego" było zrobione normalnym obiektywem? Jakoś taka dziwna perspektywa... quote]
No troche dziwna ale zdjecie nie jest robione jakims specjalistycznym sprzetem... Poprostu ujecie z dolu i sylwetka auta sprawia takie wrazenie.

POZDRAWIAM I CZEKAM NA NASTEPNE FURKI :]

Smokie
05-09-2005, 21:48
Tu z innego ujęcia:

http://img318.imageshack.us/img318/5818/mvc015f4nb.jpg

:564:

Bauma
06-09-2005, 22:45
kolo ma ten sam pakiet stylizacyjny co ja(fabryczny) tylko lepsze fele

mikruss
06-09-2005, 22:59
Hmmmmmmmm warte zastanowienia ten pierwszy (srebrny) :D :D :D :D

EC Tuning
07-09-2005, 07:38
ten pierwszy jest ładny obniżony i duże fele :D zawsze robi wrażenie, co do drugiego to VT chyba jest :) trzeci hmmm jakoś nie pasuje mi, co do wcześniejszych to pierwsze srebrne kombi jest śliczne tak samo jak autko demo firmy lumma design
pozdrawiam

tommus9
07-09-2005, 08:06
co do drugiego to VT chyba jest trzeci hmmm jakoś nie pasuje mi
zgadzam sie nr 3 jest kiepski, natomiast nr 2 to nie jest VT :)

misiek
07-09-2005, 08:26
Hmmmmmmmm warte zastanowienia ten pierwszy (srebrny)
To jusz wiemy co bedziesz teraz robil :D

EC Tuning
07-09-2005, 21:52
tu sie nie zgodze bo jest to VT felgi z seata leona cupry R w mondeo?? jakos nie chce mi sie wierzyc tym bardziej ze w necie jest fotka ST mondeo właśnie o to link
ST (http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.grafickytuning.cz/img/nase-prace2/mondeo_final.jpg&imgrefurl=http://www.grafickytuning.cz/nase-prace-index.html&h=768&w=1024&sz=195&tbnid=1k0qzBwIuKMJ:&tbnh=112&tbnw=150&hl=pl&start=2&prev=/images%3Fq%3Dmondeo%2Bst%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26 lr%3D)

mikruss
07-09-2005, 21:57
,misiek, taaak jutro będę w pracy to się dokładnie przyjrzę :D :D :D :D . Może w przyszłym roku bo narazie mam inne plany co do mojego samochodzika.

tommus9
07-09-2005, 22:13
,EC Tuning, czyli nie mozna w jakis sposob takich felg zalozyc do MKIII??!! Samo auto wyglada dl mnie na real ;) bo przeciez nie problem wlozyc karbonowa mache i spoiler, a z pomalowaniem tez bolu nie ma! Teraz jak powiedziales o felgach to sam sie zastanawiam bo nie chyba jest to jedna felga z przodu i z tylu tylko po transformacji- widac zaciski klockow hamulcowych w tym samym miejscu i ułożenie jest identyczne- moje nie dopatrzenie :oops: ;)

[ Dodano: 2005-09-07, 23:15 ]
haha- ktos spapral przedni zderzak przy swojej "robocie" ;) Mowie o dolnej krawedzi...

Vonter
08-09-2005, 15:01
Jedynka jest fajna :))

co do drugiego to VT chyba jest trzeci hmmm jakoś nie pasuje mi
zgadzam sie nr 3 jest kiepski, natomiast nr 2 to nie jest VT :)

A co do 2 to VT, tylni spoiler jest za wczesnie wstawiony (musiał by być zamontowany na szybie), ogólnie wygląda sztucznie (siatki,kolor itd), ten carbon jaki nie taki i te felgi ;)

Pozdr

artzly
15-01-2006, 18:46
kurcze zawsze mialem wątpliwości co do felg chromowanych przy srebrnym ale teraz widze ze to fajna sprawa ... moze ja przy swoim cos pokombinuje?... ten srebrny jest bardzo ładny ... i mysle ze obok czarnego to srebrny jest najlpeszym kolorem do tuningu ... jak sadzicie?

red_chili
05-02-2006, 14:25
mondek....

rz
20-02-2006, 08:27
ja tam jestem przeciwny "upiekszaniu" auta na wlasna reke. fabryczny tuning owszem, ale tez musi byc zrobiony ze smakiem. chociaz wydaje mi sie ze jak sie wrzuci ladne fele to auto odrazu wyglada lepiej

Mimiasz
13-03-2006, 18:53
Najpewniej oddać auto profesjonalnej firmie. Nawet jak nie masz żadnego pomysłu to możesz spokojnie zostawić im auto a oni zrobią z niego cudo - oczywiście jeżeli jesteś w stanie wydać 15-20 tys zł.

michu
13-03-2006, 19:58
o boshe co to :fcp15

barnaba1910
12-04-2006, 13:55
wiecie może gdzie mozna kupić takie zajebiste fele jak na drugim, trzecim i czwartym zdjęciu?

Bauma
12-04-2006, 19:10
wiecie może gdzie mozna kupić takie zajebiste fele jak na drugim, trzecim i czwartym zdjęciu?
wiemy tylko czy powiemy??? :fcp2
http://www.barracuda-wheels.com/

Mondeodeo
09-07-2006, 23:19
Może mi ktoś powiedzieć gdzie można kupić taki zderzaczek?
http://forum.fordclubpolska.org/files/thumbs/t_ford_mondeo_01_big_246.jpg

thing
10-07-2006, 22:54
takie cóś to chyba tylko na zamówienie :/ chociaż można poszukać w necie ale chyba tylko na zagranicznych stronach.

pozdro

Mondeodeo
11-07-2006, 14:24
a znacie firmę, która podjęła by się takiego zadania? Ile to może kosztować?
Szukałem takiego na zagranicznych stronach ale też nic.
pozdrawiam

Bauma
11-07-2006, 15:22
Mondeodeo, ale po co Tobie tylko jeden zderzak troche glupio by to wygladalo, stracisz halogeny chyba ze ktos je "przemebluje"

Mondeodeo
11-07-2006, 20:12
Dlaczego głupio, na tył chciałbym założyć zderzak od st220 (plus koncówka wydechu w drugą, pustą dziurę w zderzaku), do tego może jakieś progi, zdejmuję relingi i przyciemniam szyby, myślę że wyglądałoby to fajnie.
pozdrawiam
edit. a po co halogeny, ile razy w ciągu swojego zycia jechałeś w takiej mgle, ze halogeny przód były potrzebne, a jezeli nawet się taka zdarzy to się zatrzymam i przeczekam.

Bauma
11-07-2006, 21:07
Dlaczego głupio, na tył chciałbym założyć zderzak od st220 (plus koncówka wydechu w drugą, pustą dziurę w zderzaku), do tego może jakieś progi
jak tak to luz myslalem ze tylko przod chcesz zrobic....
a po co halogeny, ile razy w ciągu swojego zycia jechałeś w takiej mgle, ze halogeny przód były potrzebne
to tez sie z Toba zgadzam. tylko ze sa tacy co "musza" miec i koniec bo tak chca i tyle.... :fcp4
moim zdaniem np ST220 bez halogenow straciloby urok akura ladnie mu pasuja....


tylko zorientuj sie czy nie bedziesz potrzebowal jeszcze do tego zderzaka blotnikow od ST220.....

Mondeodeo
20-07-2006, 13:44
http://ford.netbroad.ch/pictures/clubs/swiss_mondi3.jpg
Czy byłby ktoś zainteresowany takim zderzakiem? Bo prawdopodbnie na dniach będę wiedział gdzie można taki kupić i ile będzie kosztował a przy wiekszej liczbie zamówień będzie rabat i niższe kozty ogólnie. A poza tym myślę, że gra jest warta świeczki :fcp27

red_chili
20-07-2006, 14:30
zalezy za ile i przydalby sie tez zderzak na tyl...

Bauma
24-07-2006, 19:49
http://www.mondeoprojects.de/Hollensted ... tedt06.htm (http://www.mondeoprojects.de/Hollenstedt06/hollenstedt06.htm) zobaczcie foty z tego zlotu :fcp2

jagrall
24-07-2006, 19:54
http://www.mondeoprojects.de/Hollenstedt06/DSC00314.JPG <- hmm to lubię

salo5
25-07-2006, 10:01
Witam!
Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem tuningu na własna rekę i raczej nie oddałbym samochodu do jakiegos tunera, zeby mi zrobił przemeblowanie. Natomiast zrobiłbym sobie tuning sprzetu audio.
Jezeli chciałbym stuningowane autko to od razu szukałbym i oglądałbym sie za fabrycznym tuningiem np. Mondeo ST lub Focus ST. Innego tuningu nie uważam.
Pozdrawiam!

thing
25-07-2006, 20:35
http://www.mondeoprojects.de/Hollenstedt06/DSC00314.JPG <- hmm to lubię


:fcp15 :fcp15 :fcp15 :559: :550: zamurowało mnie...

red_chili
26-07-2006, 12:14
Obrazek (http://ford.netbroad.ch/pictures/clubs/swiss_mondi3.jpg)
Czy byłby ktoś zainteresowany takim zderzakiem? Bo prawdopodbnie na dniach będę wiedział gdzie można taki kupić i ile będzie kosztował a przy wiekszej liczbie zamówień będzie rabat i niższe kozty ogólnie. A poza tym myślę, że gra jest warta świeczki :fcp27

No i co Mondeodeo, masz juz ten zderzaczek ? :fcp1

Mondeodeo
26-07-2006, 12:30
Dowiedziałem się, że firma robiąca te zderzaki zniknęła z rynku i w tej chwili kupienie takiego zderzaka graniczy z cudem. Tak więc przepraszam za zamieszanie. Na pocieszenie mogę jednak powiedzieć, że kontaktowałem się z firmą AS design w sprawie tego zderzaka i na początku powiedzieli, że nie są w stanie takiego zrobić, bo nie mają z czego wziąść wzoru (kontaktowali się podobno z kilkoma firmami w tej sprawie, ale żadna nie ma takiego w ofercie), ale jak kontakotwałem się z nimi kilka dni później w sprawie przeróbki seryjnego zderzaka to dostałem odp. że już coś kombinują na tym poprzednim i odezwą się do mnie jak będzie coś wiadomo. Tak sobie myślę, że chyba im się spodobał, a poza tym byli by wtedy jedynymi dostawcami takich zderzaczków.
pozdrawiam

mikruss
26-07-2006, 12:32
Mondeodeo, wejdź na stronę http://www.lumma-tuning.de i tam popatrz a może coś dla siebie znajdziesz.

pzdr

Mondeodeo
26-07-2006, 13:56
Widziałem tę stronę, ale jakoś nie specjalnie mi się podoba taki design. Zderzak tył to właściwie dokładka, a tego nie lubie. Progi takie troche "wieś tańczy, śpiewa", a najgorsza jest ta ramka atrapy.

Venetian
01-08-2006, 12:47
Ktoś wie może ile by kosztowały angel eyes'y do mk3 ? A co do tych zderzaków to jak ktoś z was jest bardzo zdeterminowany to polecam sie udać do lokalnego aeroklubu i pogadać z mechanikami od szybowców, panowie mają na codzień do czynienia z dobrej jakości laminatami i lekkimi stopami aluminium, może nie doradzą wam stylistyki ale technicznie myśle że będą mega pomocni. Możecie również popytać modelarzy ale oni to raczej tej skali sie będą bać

Aha, ktoś tu pytał czy naprawdę sie używa halogenów, no więc ja używam dość często bo zdarza mi się jeździć w nocy i często np. na dojazdach do małych osiedli domków za miastem są mocno dziurawe drogi i jak włączam halogeny to mi podświetlają to co jest tuż przed autem i wyraźnie lepiej widać dziury i inne "zafalowania", oczywiście to tylko jak sie jedzie wolno, ale już pare razy bym wybrał niezłą pułapke gdyby nie te że miałem halogeny włączone

Mondeodeo
01-08-2006, 14:56
Nie ma chyba angel eyes'ów do MKIII. Szukałem, ale nigdzie się nie natknąłem. Jeżeli widziałeś takie to pochwal się gdzie.
pozdrawiam

Venetian
01-08-2006, 15:07
aukcja na allegro (http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116580384)

a prosze bardzo, ale miałem nadzieję że ktoś może ma doświadczenie z takim sprzętem w mk3

Bauma
01-08-2006, 15:56
no tak tylko jak chcesz to wmontowac rozebranie lampy to duze ryzyko jej uszkodzenia....
moim zdaniem ringi sa juz obciachowe robia sie jak lexusy i nadodatek te akurat maja zbyt niebieska barwe...

Venetian
01-08-2006, 17:09
Jest napisane że dostępne w kilku kolorach , np. białym również. Lexusy już też mi zbrzydły, ale ringi mi sie podobają (jeszcze ?).

Na czym polega ryzyko z rozbieraniem lampy ? Staram sie być ostrożny więc pewnie i tak odpada ale w końcu nie zawadzi spytać, nie ?

Bauma
01-08-2006, 17:55
juz ktos rozbieral lampy albo raczej probowal i nie wyszlo gdyz sa sklejone i jak cos zrobisz zle to peknie bo to w koncu plastik... gorzej jesli rozszczelnisz a nawet nie bedziesz wiedzial gdzie i mozna osiwiec jak bedzie lampa parowac....a cel rozbiorki to mial byc na czarno wklad pomalowany.
Jest napisane że dostępne w kilku kolorach , np. białym również. Lexusy już też mi zbrzydły, ale ringi mi sie podobają (jeszcze ?).
a to sorx nie doczytalem :fcp19

Venetian
01-08-2006, 20:40
Ok, w takim razie odpuszczamy ringi, chyba że ktoś mi to założy i da gwarancje na papierze, ale wtedy pewnie przestanie być cenowo atrakcyjna taka zabawa. Trzeba będzie przeżyć bez angel eyes'ów :fcp4

Chociaż chyba zaraz wyśle mejla do tego sprzedawcy, niech sie może też wypowie.

rz
01-08-2006, 21:20
nie no ale jak juz zalozycie te ringi to obowiazkowo swietlowe pod auto trzeba i metalowe dywaniki do srodka. obowiazkowo!

Mondeodeo
01-08-2006, 22:06
Hej Rz, czemu tak ostro atakujesz nowo przybyłego kolegę? Robi z autem co chce, jego auto i jego gust. Osobiście uważam, że w sumie takie coś jest niepotrzebne, bo niby kiedy tego używać, na zlotach, pod domem? Zdecydowanie lepszym pomysłem jest pomalowanie odbłyśników lamp na czarny mat. Ja się do tego przymierzam, czekam tylko, aż pojawi się na allegro jakaś okazja na lampy do mondka, na swoich oryginałach nie chcę ryzykować uszkodzeń.

Venetian
01-08-2006, 22:57
Mondeodeo luz, nikt sie nie uraził, boje sie pomyśleć jakby było nudno gdyby wszyscy mieli takie samo zdanie

rz rozumiem twoją reakcję bo wiem jak odruch u mnie wywołują niebieskie LEDy w środku auta :fcp4 , ringi mi sie podobają bez szaleństw ale myśle sobie że fajny gadżet. Natomiast neonów pod autem również nie trawię. Metalowe dywaniki ? Nigdy nie widziałem czegoś takiego.

Pozdrawiam

rz
02-08-2006, 08:01
Venetian, czasem widze w autach jak wlasciciele zamiast tywanikow wstawiaja taka blache jak jest na podlodze w autobusach :) z takimi lezkami, o to wlasnie mi chodzilo :)

Mondeodeo, a nie zauwazylem nawet ze kolega nowy i w sumie to zadna roznica, nowy czy nienowy, zdanie mozna swoje wyrazic nie? :)
prosze nie odbierac moich wypowiedzi jak jakies ataki czy uszczypliwosci :) ja po prostu jestem strasznie sceptyczny jesli chodzi o tuning optyczny, a malowanie srodka lamp, klamek czy tez listw bocznych zupelnie nie uwazam za tuningowanie, a wszelkie zabiegi stylistyczne jak wkladanie bialych kloszy w tylnych lampach lub dodawanie ringow, spojlerow, progow wielkich wydechow jak dla mnie jest niesmaczne gdyz uwazam ze jesli by to naprawde pasowalo to stylisci i projektanci forda zadbali by o to i fabrycznie bylo by to montowane :) takie moje male zdanie

jesli kogos urazilem to przepraszam ;)

pozdrawiam
rz

Venetian
02-08-2006, 09:41
Rz To chyba chodzi o blachę ryflowaną, taką jak sie obija ładownie w pick-upach więc właścicielom wspomnianych aut pewnie chodziło o styl "nigga farmer southside style" :fcp4

rz
02-08-2006, 09:44
Venetian, jak zwal tak zwal, wyglada "bombowo" :D i czesto sie z tym spotykam :D

salo5
02-08-2006, 10:49
My z kolegami wymyśleliśmy taką nazwę dla idiotycznego tuningu.
Nazywamy takie zmiany huingiem.
Od czego? ...owy tuning :)
Pozdrawiam!

Bauma
02-08-2006, 15:48
gdyz uwazam ze jesli by to naprawde pasowalo to stylisci i projektanci forda zadbali by o to i fabrycznie bylo by to montowane takie moje male zdanie
jak oni na kablach oszczedzaja to o zderzakach mozemy zapomniec....

dywaniki ryflowane akurat mi nie pasuja ale moze gdyby byl jakos na styl rajdowy... ae street tuning to na moje ryfle odpadaja szczegolnie w aucie klasy mondeo.