Zobacz pełną wersję : [Galaxy 1994-2000] relingi dachowe


windulek
25-07-2009, 21:15
witam,

Niedawno zakupiłem Galaxy 1.9 TDI z 98 roku ( 90 KM ). Ogólnie jestem z auta zadowolony. Wczoraj wróciłem z wakacji ,zrobiłem nim 3,5 tyś km ze średnim spalaniem poniżej 7 litrów na trasie ( 3 osoby plus bagaże ) wczesniej miałem benzyne....bleee , wiem że auto jest obszerne ale mam wersje bez relingów dachowych a podczas podróży bardzo by sie przydały aby zamontować bagaznik dachowy ( poza tym z relingami auto wg mnie wygląda lepiej ) Czy montaż owych relingów jest trudny ? Na allegro jest ich troche ale rozbierzność cenowa jest ogromna ? Czy warto kupować$ używki ? Czy kupowac z uszczelkami czy bez ? Czy w ogóle dać sobie na luz ?
Proszę o rady
Pozdro

dwoje19
26-07-2009, 13:52
Czy warto kupować$ używki ?
Nie warto (mogą być popękane).

dwoje19
26-07-2009, 13:52
Czy kupowac z uszczelkami czy bez ? z uszczelkami

wojciul
31-07-2009, 20:32
Ja kupilem relingi, ale osobiscie je sciagalem z auta wraz z uszczelkami... Samo zalozenie w sumie polega na sciagnieciu i pozniej zalozeniu podsufitki, bo relingi przyreca sie w ciagu mysle 2-3 minut... A reszte czasu zajmuje odkrecanie wszystkich plastykow, a nastepnie podsufitka... Moja byla z przodu przyklejona, to oderwalismy, a z tylu trzeba bylo ja pociagnac do tylu, a nie w dol zeby zeszla...

Kamiloo85
18-01-2010, 19:48
Czy relingi do focusa 1 są takie same jak do focusa 2?? Czy czymś się różnią? No i czy jest jakaś różnica od tych relingów do np.kombi a do heatback-a??

tomi98
24-01-2010, 20:44
Kamiloo my raczej nie wiemy jak jest w focusie :-) ale w hatchbacku nie ma relingów !!! jeżeli masz na myśli belki bazowe a relingi to w kombi raczej :-)