Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2000-2007] Problem z obrotami


anec
19-08-2009, 06:28
Witam ponownie mam taki problem ze swym modeno tddi 2.0 115km
Jak odpalam silnik nie dzieje się to zawsze ale czasami się zdarza skaczą obroty tak w granicy 900 a 1000 Obr. I delikatnie przygasają światła i telepie się cały silnik dodam że jakieś 3 miesiące temu robiłem pompę wtryskową i były sprawdzane wtryski mechanik powiedział że są ok. czy juz ktoś się spotkał z czymś takim

anec
19-08-2009, 12:06
Zauważyłem jeszcze jedną w swoim aucie jak weszłam pod spód to zauważyłem że z tej siatki co tłoczy silnik z tłumikiem kapie woda czy tak powinno być płynów mi nie ubywa
I jeszcze jedno zauważyłem od spodu że jest zaolejona cała rura gumowa od interkulera ta z prawej strony jak stać do przodu auta

lupushorst
19-08-2009, 12:15
I jeszcze jedno zauważyłem od spodu że jest zaolejona cała rura gumowa od interkulera ta z prawej strony jak stać do przodu auta[/QUOTE]

Witam ten olej swiadczy o zużyciu turbiny jakbys odkrecił ta rure i ja zdjął to jak wypłynie olej to turbina dlugo nie posłuży przynajmnej taka diagnoze ostatnio wystawił mechanik u ktorego robilem rure od interkulera

anec
19-08-2009, 12:47
ale oleju mi nie ubywa i żadnych innych płynów bo chyba jak turbina puszcza olej to chyba powinien ubywać a 7tyś temu wymieniłem olej i jest taki sam poziom do dziś