Zobacz pełną wersję : [S-MAX 2006-2015] Oceny na Autocentrum.pl


ph71
02-09-2009, 14:09
Koledzy!
Obserwuję od jakiegoś czasu próby sztucznego zaniżania oceny naszych wspaniałych S-maksiów na tym bądź co bądź popularnym portalu.
Proponuję znaleźć 5 minut i dopisać swoją ocenę (kto tego jeszcze nie zrobił), co by nam i potencjalnym nabywcom jakaś konkurencja nie zaciemniała obrazu ;)
Skoro jest nas aż tylu to pokażmy naszą siłę :one:

majkelos
02-09-2009, 14:17
jestem równiez fanem maksia, ale do wspaniałosci to mu jeszcze daleko. Nie będe powtarzał róznego rodzaju niedoróbek, ale troche ich jest, zreszta jak w kazdym modelu, tym bardziej, ze to nowy model

ph71
02-09-2009, 14:38
jestem równiez fanem maksia, ale do wspaniałosci to mu jeszcze daleko. Nie będe powtarzał róznego rodzaju niedoróbek, ale troche ich jest, zreszta jak w kazdym modelu, tym bardziej, ze to nowy model

Nie ma rzeczy idealnych... Ford to Ford, nie kosztuje tyle co chata, więc przymknijmy oko na drobiazgi (oby tylko drobiazgi) i zachowajmy dystans...;)

majkelos
02-09-2009, 15:00
własnie: zachowajmy dystans i "olejmy" opinie z autocentrum, niech piszą co chcą, papier jest cierpliwy.Zreszta jesli ktos pisze, ze coś nie jest w porządku, to dobrze- wiadomo na co uważac i na co zwracać uwagę

ph71
02-09-2009, 15:32
własnie: zachowajmy dystans i "olejmy" opinie z autocentrum, niech piszą co chcą, papier jest cierpliwy.Zreszta jesli ktos pisze, ze coś nie jest w porządku, to dobrze- wiadomo na co uważac i na co zwracać uwagę

Znalazłem tam kilka ciekawych opinii, po których lekturze wiem, że to faktyczni posiadacze tego modelu i piszą z autopsji. Ich spostrzeżenia często pokrywają się z moimi.
Może zechcą w przyszłości dołączyć do nas? :roll:
Bylibyśmy chyba najliczniejszą grupą skupioną wokół tego auta i w necie i w realu :D

galax
02-09-2009, 20:54
Witam.
Jestem posiadaczem Galaxy ,to prawie identyczny samochód co SMAX.
Wcześniej jeżdziłem starym modelem czyli tym samym co VW Sharan .
Myśl techniczna VW zioneła ze wsząd , tragedia !
Po rozwodzie z VW Ford Galaxy wyprzedził swego poprzednika o lata świetlne.
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Zrobiłem 40 000 km i nic się w nim nie zepsuło. Jak kupiłem Galaktykę wyjechałem na wakacje. Po przyjeżdzie na forum dałem upust swemu zachwytowi tym samochodem. Zostałem zaatakowany przez miłośników techniki VW i niemal rozszarpany.
Więc zamilkłem ze względu na to że nie ma sensu kopać się z koniem.
Po tym przebiegu gwarancja nigdy się nie przydała , i wcale mnie nie zdziwiło czołowe miejsce w rankingu bezawaryjności .
Dla mnie ocena na Autocentrum to ocena ludzi zapatrzonych na VW,Audi czy inne tam
germanizmy. Oni wszyscy zatrzymali się w rozwoju w latach 90 , a synonimem elegancji i luksusu dla nich jest dalej Passat ,Golf, Audi A4,A6 TDI.
Dowodem na to jest sąsiad ,jak odpala rano swą A6 na pompowtryskach to doniczki z kwiatami spadają z balkonów i psy wyją , a jak dodaje gazu to czarna zasłona dymna ogarnia wszystko i oczywiście pali mu 4 litry ropy- normalka. Jak kupiłem swego Galaxy to pierwszy się przypałętał z głupim tekstem że niby Ford ....... wort .
Koledzy nie przejmujcie się tymi złośliwymi ocenami , bo jak ktoś nie może być lepszy to próbuje przeciwnika zdyskredytować.
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy SMAXÓW.
Galax

loop_77
03-09-2009, 06:09
Wpisałem swoją ocenę s-maxa na Autocentrum.pl.
Widze parę osób z naszego forum juz też to zrobiło.
Nie zauważyłem natomiast prawie żadnych negatywnych opinii na temat esia ,moze jakoś źle patrze,czy co...

ph71
03-09-2009, 07:45
Wpisałem swoją ocenę s-maxa na Autocentrum.pl.
Widze parę osób z naszego forum juz też to zrobiło.
Nie zauważyłem natomiast prawie żadnych negatywnych opinii na temat esia ,moze jakoś źle patrze,czy co...

Ustaw na chronologiczne wyświetlanie komentarzy a dostrzeżesz specyficzne bloki po kilka ocen stworzonych krótko po sobie, które nic nie wnoszą...poza zaniżaniem oceny średniej...

"Jak kupiłem swego Galaxy to pierwszy się przypałętał z głupim tekstem że niby Ford ....... wort "

O, tak! Też tak miałem... to chyba jakieś kompleksy?

Na przykładzie autocentrum.pl widać, że albo niektóre kompleksy przeradzają się już w otwartą zazdrość albo PR-owcy z konkurencyjnych marek próbują zdyskredytować ten model Forda bo ich odpowiedniki się nie sprzedają (co jest faktem)...
Reasumując, ot taki późnowakacyjny wątek na luzie :D

jagrall
03-09-2009, 09:33
te autocentrum trzeba traktować z dużym przymrużeniem oka. tam ludzie zachalają jeżdżące masakry typu kia carnival i chrysler voyager...

tygrysex
03-09-2009, 18:26
Ja pamietam, ze pierwszy raz "Ford.... wort" uslyszalem jak kupilem w 2003 Foczke... tada!... od posiadacza Lanosa :D ale to tylko raz tak na powaznie, teraz czesto slysze, ale to juz w formie zartow, szczegolnie od szwagra z ktorym sie na zarty sprzeczamy o samochody... on jest strasznym milosnikiem Hondy... sznujemy sie nawzajem, szanujemy obie marki, ale jezdzimy po sobie ile wlezie :P
A tak ogolnie to i na temat Foczki i na temat S'ia slysze od znajomkow same pozytywne komenty, nawet moj ojciec ktory na poczatku bardzo sceptycznie patrzyl jak zamawialem S'ia, teraz twierdzi, ze to swietne auto rodzinne i mucha nie siada (smiga na codzien Picasso i nowym Outlanderem... on wlasnie w Outlanderze ma silnik na pompowtryskiwaczach... tez czesto gume ciagne, zeby wypychal za brame i dopiero odpalal ;), ale to tez w formie zartow, bo Misiek Outlander naprawde fajne autko)