Zobacz pełną wersję : FORD CARNIVAL 2006


Milenka
08-09-2005, 18:26
Witajcie, niezły pomysł - ja zaproponowałaby Czochę (gmina Leśna) - piękny zamek położony nad zalewem (może są wędkarze - ponoć piękne sandacze tam się łowi). Oczywiscie jest tam pięknie, nie ma problemów z całym zapleczem grillowo wypoczynkowym. Okolica cudowna, więcej informacji:
:568: http://www.zamekczocha.pl/ (czy to nie perełka) :D
Wydaje mi się że jesienno-weekendowy zlot w tym miejscu byłby całkiem, całkiem, tym bardziej, że nie jest to drogie miejsce i wszystkie ceny są tak naprawdę do negocjacji!

PS. Jeśli nie teraz to może zimą w karnawele i oczywiście nie tylko dla dolnoślązaków, oferta bardzo atrakcyjna i wydaje mi się, że moglibyśmy właśnie tu gościć klubowiczów z całej POLSKI? Co wy na to :?:

reve
08-09-2005, 21:22
po pierwsze: Milenka,a co z nie-klubowiczmi :?:
po drugie: jeśli w karnawale to się mocno zastanowię, bo jest to oferta MOCNO atrakcyjna. jak dla mnie to jest tylko 350km w jedną stronę. zakładam oczywiście nienajdroższe pokoje (jestem tylko biednym studentem :D ) ale na kilka dni. policzyłem, że dla 4 osób trzydniowy pobyt + paliwo to jest około 200 zł od osoby, pozostaje kwestia wyżywienia, atrakcji karnawałowych itd, tzn co jest wliczone w cenę pokoju? kwestia do rozważenia, czas jeszcze jest.

ps. z tego co gdzies czytalem (chyba był to post Jacka) mowa była o zorganizowaniu Fordowego Sylwestra, z tym, że to trzeba by już załatwiać.

Arbibar
08-09-2005, 21:32
Witajcie, niezły pomysł - ja zaproponowałaby Czochę (gmina Leśna) - piękny zamek położony nad zalewem (może są wędkarze - ponoć piękne sandacze tam się łowi). Oczywiscie jest tam pięknie, nie ma problemów z całym zapleczem grillowo wypoczynkowym. Okolica cudowna, więcej informacji:
:

oj, powiało sentymentem.
Parę lat temu byłem tam w podróży poślubnej.

Milenka
08-09-2005, 23:30
po pierwsze: Milenka,a co z nie-klubowiczmi :?:
po drugie: jeśli w karnawale to się mocno zastanowię, bo jest to oferta MOCNO atrakcyjna.

ad1. nie czekać tylko się przyłączyć do bractwa klubowego :!: :!: :!: :lol:

ad2. dziękuję za słowa uznania, jesli składam jakieś propozycje to staram się aby nie trącały wtónością :)) Co do atrakcji itd. odsyłam do strony http://www.zamekczocha.pl/ - wstępnie można już zapoznać się z klimatem i warunkami, atrakcjami itd...

ad3. reve cieszy mnie takie podejście do sprawy ;)

oj, powiało sentymentem.

Arbibarze i mnie jest miło, zatem może to taka podróż senymentalna będzie dla Was :?:

Jacek
09-09-2005, 13:17
Pieknie tam jest - to fakt :)
Milenka, jesli chcialabys podjac sie organizacji jakiegos spotkania to mysle, ze byloby super :)
I oczywiscie nie chodzi wylacznie o Klubowiczow - wszyscy sa mile widziani na naszych spotkaniach! :)

reve
12-09-2005, 13:28
i umilkło na kilka dni. a szkoda, bo faktycznie trzeba by się za organizację zabierać.

nie czekać tylko się przyłączyć do bractwa klubowego
postaram się zaniedługo, na razie sesja :(


wstępnie można już zapoznać się z klimatem i warunkami, atrakcjami itd...
chodziło mi raczej o to jakich atrakcji można się spodziewać w karnawale, tzn. jaka jest możliwość zorganizowania wieczornej imprezki (i oczywiście za jakie pieniądze) itp.

osobiście uważam, że za organizację karnawałowego wypadu trzeba by się zabierać już teraz. i korzystając z doświadczeń organizacyjnych (choćby III zlotu) zrobić w miarę wcześnie listę chętnych (myślę, że min. 30 osób, inaczej się nie opłaci) i szybko pościągać wpłaty. Uważam, że załatwienie sobie z wyprzedzeniem urlopu na jeden dzień (zakładając pobyt weekendowy piątek-niedziela) nie będzie trudne, a studenci najwyżej załatwią sobie zwolnienia lekarskie na piątek (a może i poniedziałek) :wink:

friti
14-09-2005, 00:25
no chlopaki trza sie starac trza cus myslec bo normalnier zdalo by sie ja narazie spalony jestem reka w gipsie i alternator do wymiany ale jak cud dajcie znac ja sie pisze jak bedzie odpowiednia cena i nie bede pracowal
gygy - 3682705
Pozdrawiam

Łukasz

Milenka
17-09-2005, 12:33
Już jestem, na weselu byłam, wódkę piłam z panem młodym zatańczyłam i..., - oczywiście zagladam na forum i cieszę się, że idea zlotu FORD - CARNIVAL 2006 (Czocha) ożyła... Mam nadzieję, że pomaleńku coraz to więcej osób się nią zainteresuje. Ja postanowiłam do października zebrać troszkę więcej informacji na temat warunków finansowych itd.... Osobiście się tam wybierzemy z mężem na maleńki zwiad. Zatem nie zapominajcie o tym wątku - za niedługo przedstawię jakieś bardziej rzeczowe informacje. Prócz tego może poproszę szanownego admina o przeniesienie tego wątku do innego działu, tak aby zaprezentować go szerszej grupie forumowiczów. :)

reve
17-09-2005, 15:19
zebrać troszkę więcej informacji na temat warunków finansowych itd....
zwłaszcza, jeśli można, jakieś info o miejscu (sali?) na zorganizowanie wieczornej imprezki. oczywiście chodzi głównie o koszta takiej sali i (ewentualnie - możemy zorganizować sami) jakiegoś jedzenia.


Prócz tego może poproszę szanownego admina o przeniesienie tego wątku do innego działu, tak aby zaprezentować go szerszej grupie forumowiczów
popieram. albo odnosnik w Zlotach chociaż zrobić :)

Milenka
18-09-2005, 07:30
Szanowni fordziarze co o tym pomyśle sądzicie :?: :?: :?: :roll: :oops: ;)

Bardzo proszę już o ewentualne propozycje terminu, może już jakieś orientacyjne szacunki, kto z Was byłby zainteresowany :?:

Jacek
19-09-2005, 00:29
Przeniesiono (i scalono w jeden temat) :)

Milenka
19-09-2005, 00:54
Bardzo dziękuje koledze Adminowi, tak na marginesie jak miło zabierać głos na forum gdzie admin jest aktywny i do tego jeszcze bardzo miły :lol: (ta górna warga tak drga z wrażenia)

Jacek
19-09-2005, 01:44
Z ta aktywnoscia to ostatnio troche krucho...... :(

reve
19-09-2005, 10:54
Po przemyśleniu tematu (a raczej przyjrzeniu się kalendarzowi) z ogromnym żalem muszę odwołać swój udział w tym wydarzeniu :( Ostatnie 2 tygodnie stycznia to termin sesji na uczelni, a od początku lutego będę (na 99%) za granicą. Szkoda, bo byłby to pierwszy mój spot z ludżmi z forum :(

(PS. Pozostaje propozycja zorganizowania Fordowego Sylwestra - i tym się pocieszam.)

Milenka
19-09-2005, 14:32
Uważm, że organizacja sylwestra nie jest najlepszym pomysłem, gdyż wielu ludzi zwykle spędza go i planuje raczej w gronie domowników, bliskich przyjaciół z środowiska w którym żyje... Natomiast idea balu karnawałowego jest o tyle sensowniejsza, że zawsze można go połączyć z ferimi - urlopem zimowym (w tym wypadku w górach, np. nartami itd). Do takich wniosków doszliśmy wczoraj wspólnie z Jackiem (adminem). Karnawałowe party, -czyli start w piątek, a w poniedziałek można: albo wracać do domku albo wraz z rodzinką, znajomymi udać się na urlopik do pobliskich górskich miejscowości (Świeradów Zdrój, Szklarska Poręba, Karpacz, Zielonka). :)))

Jacek
19-09-2005, 22:05
Jesli znajda sie chetni na sylwestra, to w sumie czemu nie? Tez mozna............. :)

reve
23-09-2005, 17:57
Jesli znajda sie chetni na sylwestra, to w sumie czemu nie?
ja tam jestem chetny... :D

Milenka
02-10-2005, 15:37
No własnie, nie było mnie troszkę na forum, a tu widzę bez większych zmian, nie wiem czy pomysł mało ciekawy, czy wszyscy żyją III zlotem w Kazimierzu :?: Może już po nim temat ożyje, mam taka nadzieję - bo nie wiem czy robić jakieś podchody informacyjne w sprawie karnawału, czy nie...

reve
01-11-2005, 20:47
niestety, potwierdzam że nie będzie mnie w Polsce od początku lutego i, z wielkim żalem, muszę zrezygnować z imprezy. Jeżeli dojdzie ona do skutku to życzę wszystkim świetnej zabawy!