Zobacz pełn± wersję : [Kuga 2008-2012] Automatyczne domykanie szyb


Przemeq
08-09-2009, 20:16
Witam,
czy w Kuga jest automatyczne domykanie szyb przy zamykaniu auta? Czy tez trzeba to zaprogramowac w serwisie lub dokupić jaki¶ moduł?

andyvip
08-09-2009, 20:41
Witam,
czy w Kuga jest automatyczne domykanie szyb przy zamykaniu auta? Czy tez trzeba to zaprogramowac w serwisie lub dokupić jaki¶ moduł?

jest
przytrzymujesz zamkniecie przez ok3 sek. i puszczasz , domykaja sie wtedy wszystkie szyby.

Przemeq
08-09-2009, 21:29
Dzięki za odpowiedĽ,
nie wiesz może, czy da się to przestawić, żeby zamykało się automatycznie za każdym razem?

f_i_r_e_k
09-09-2009, 07:14
Witam,
czy w Kuga jest automatyczne domykanie szyb przy zamykaniu auta? Czy tez trzeba to zaprogramowac w serwisie lub dokupić jaki¶ moduł?

A po co? To jest funkcja dodatkowa. Przecież nie jeĽdzisz non stop z otwartymi szybami, zwłaszcza że ma klimę.

andyvip
09-09-2009, 19:21
Dzięki za odpowiedĽ,
nie wiesz może, czy da się to przestawić, żeby zamykało się automatycznie za każdym razem?

Swietne pytanie
po co trzymac 3sek. no po co sie pytam, w audi po nacisnieciu na pilocie zamkniecia z automatu zamykalo sie wszystko bez przytrzymywania. zawsze o tym zapominam zeby trzymac ok 3sek i teraz mam taka manie ze jak zamkne to jeszcze spogladam czy pozamykalo szyby czy nie.

Przemeq
09-09-2009, 20:05
Teraz nie muszę my¶leć o tym, żeby zamykać, zastanawiam się - jak się przestawie na te 3 sek (ile razy zostanie otwarte auto). Podpytam w salonie czy nie da się tego przeprogramować, ew dokupić jakie¶ pudełko które by samo domykało.

f_i_r_e_k
16-09-2009, 11:27
Ja dzwoniłem do serwisu i powiedzieli że nie ma takiej możliwo¶ci przeprogramowania. Ponieważ naci¶nięcie i przytrzymanie 3 sek zamyka szyby, ale też to działa w druga stronę, naci¶nięcie otwarcia i przytrzymanie 3 sek. powoduje że wszystkie szyby się opuszczaj±.

TomiGP
23-09-2009, 09:29
Witam,
czy w Kuga jest automatyczne domykanie szyb przy zamykaniu auta? Czy tez trzeba to zaprogramowac w serwisie lub dokupić jaki¶ moduł?

możesz też przytrzymać przycisk otwierania to zamknięte się otworz±. Fajna sprawa. Można też je z pilota zatrzymać w dowolnym miejscu. Poprubuj. Pozdro.