Zobacz pełną wersję : Chłopcy radarowcy


adam131
03-10-2009, 02:30
Latają i stoją "koledzy" i nas namierzają. Trzeba się bronić. Piszmy co wiemy. Gdzie stoją najczęściej, gdzie są aktywne radary, na które ulice trzeba uważać i jak omijać zagrożenia.
Na początek w Gdyni:
1. Plk. Dąbka od Pogórza w kierunku Gdyni. Stoją na kierunku do Pogórza a smietniczkę ustawiają na pasie zieleni posrodku i łapią z kierunku Pogórza.
2. Estakada Kwiatkowskiego - Wjazd na "nowy odcinek" w kierunku obwodnicy od wysokości Morskiej. Na tym odcinku jest 50, wcześniej i dalej 70. Nie widać z łuku radiowozu. Stoją prawie zawsze.

Papel
03-10-2009, 09:01
W Gdyni wiem że stoją na wjeździe do miasta z Rumii, ale jak często nie wiem bo żadko jeżdżę.
w Gdańsku trzeba się pilnować na Armii Krajowej bo często stoją na nowym wiadukcie nad Jabłoniową, lub w okolicach Łostowickiej.
Łapanka też się odbywa na Jana z Kolna w kierunku Nowego portu

adam131
03-10-2009, 22:54
W/g danych z yanosika.org w Gdyni latają nieoznakowane:
mondeo (fioletowe) GA63952
Octavia (błękitna) GA63572
Mondeo (granatowe) GA21564
Passat (jasnoniebieski) GD06351
Peugot (zielony) GA52948
Octavia (srebrna) GD5099F
Octavia (błękitna) GA73941
Na yanosik.org pełna lista woj. pomorskiego.

simmon
04-10-2009, 03:54
Niebiescy lubia stac na skrzyzowaniu Jalowcowa/Chabrowa/Jaskolcza. Lapia szczegolnie jadacych z gory tj. od Jalowcowej/Marszewskiej. Co do estakady to czesto widze jak kogos 'pisza' na samym zjezdzie na obwodnice jadac w strone Gdanska.

Papel
04-10-2009, 08:08
jakiś czas temu miałem dwukrotnie wesołą sytuację kiedy kierowcy brali mnie za jakiś nieoznakowany radiowóz i zaraz po wyprzedzeniu mnie gdy do nich podjechałem to od razu przepisowa prędkość była;) może to nie związane z tematem ale wprowadza w dobry humor;)

Anka81
05-10-2009, 09:07
W Gdyni również często można spotkać miłych panów na ul. Wiśniewskiego w kierunku Obłuża - za stacją Lotosu w zatoczce przy wulkanizacji. Oj bywało różnie... ;)

sapienti
05-10-2009, 19:45
A nie lepiej założyć sobie radyjko?
Mam od 1,5 roku antenkę (Florida, full dyskrecja) i problem z głowy :D

Papel
05-10-2009, 21:02
ja też mam CB ale nie zawsze mówią gdzie znajdują się nabite fotoradary.... na szczęście w moim wypadku było jedynie 110zł z Redzikowa

pablopikotto
12-02-2010, 23:08
Gdynia wzgorze sw maksymiliana i plyta redlowska jezdze tu na codzien z pizza i trzeba uwazac poniewaz co jakis czas koledzy lubia robic lapanki na kazdy przejezdzajacy samochod a szczegolnie na bocznych uliczkach, od paru dni lubia stac na plycie redlowskiej na luku ulicy cylkowskiego (kolo boiska szkolnego) i zatrzymywac wyjezdzajacych z powstania warszawskiego gdzie jest znak stop i wmawiac ludziom ze sie nie zatrzymali . legionow parking kolo cmentaza radzieckiego , wielkopolska kolo stacji orlen albo nizej w kierunku centrum zaraz za lukiem na zjezdzie w ulice klajpecka. slaska algo zjazd na ul morska albo w druga strone od ul morskiej na wysepce ( 2 razy mnie tam chwycili) a takze na ul morskiej w kierunku wejherewo przy zjezdzie na stacje shell-mcdonald oraz w kierunku centrum okolo pol km od skrzyzowania z ul warszawska.

to sa miejsca na ktorych ja zawsze sie pilnuje pozdrawiam

llukass
04-03-2010, 13:12
Czesto stoja w Przejazdowie i od czasu do czasu chyba w Wocławach (za fotoradarem na przystanku) wylot z Gdanska na Elblag,czasami widzialem jak stali oznakowanym na Morenie ul Rakoczego przy krzyzowce z ul DOlne Migowo

wojtekcichy
08-03-2010, 09:56
Często stoją w Redzie, jadąc od Wejherowa, przed wiaduktem kolejowym lub za nim przed skrzyżowaniem. Ostatnio rzadziej koło Zrywu w Wejherowie.

Często nabite fotoradary:
-Gościcino - przy zjeździe z górki obok Auto Cuby
- Rumia - na ul. I Dywizji Wojska Polskiego
- Szmelta w kierunku Łężyc (ograniczenie do 40 ;) )

pablopikotto
15-03-2010, 14:21
postawiono nowy fotoradar jak jedziemy z wejherowa na krokowe przez piasnice. zaraz na wyjezdzie z wejherowa i tam uwazajcie poniewaz wejherowska strasz miejska stara sie oszukac przysylajac jakiesd ziwne zdjecia wycietych z pleneru samochodow .