Zobacz pełną wersję : [S-MAX 2006-2015] Jakie radio ??


gruby_pl
16-10-2009, 18:24
Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. W poniedziałek idę do salonu zamówić Esia, ale zastanawiam się czy wybrać radio SONY 1 CD czy jednak pozostać przy seryjnym Fordowskim radyjku 6000 CD. Co wy o tym sądzicie i jaka jest różnica w jakości dżwięku między tymi radyjkami ??:)

matka15
16-10-2009, 19:58
Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. W poniedziałek idę do salonu zamówić Esia, ale zastanawiam się czy wybrać radio SONY 1 CD czy jednak pozostać przy seryjnym Fordowskim radyjku 6000 CD. Co wy o tym sądzicie i jaka jest różnica w jakości dżwięku między tymi radyjkami ??:)

Witaj Ja swojego sex maxa odebrałem 2 tygodnie temu i zdecydowalem się na sony cd1 choćby dlatego że w przeciwieństwie do6000CD czyta mp3, dźwięku nie porównywałem ale jak dla mnie a melomanem nie jestem radyjko gra czysto i przyzwoicie, pozatym z cd1 masz mozliwość zamoiewnia zestawu głośno mówiącego.
pozdrawiam

GMK
16-10-2009, 20:49
Kupiłem z fordowskim 6000 i bardzo szybko je wywaliłem. Sony ma lepszy "odsłuch", więcej mozliwości korekcji tonów i MP3. Fordowskie 6000 poprostu skrzeczy.

colombo5
16-10-2009, 20:51
Ja posiadam radio 6000 CD i jestem z niego NIE ZADOWOLONY! Mialem kilka fordow i niestety wszyskie radia Fordowskie sa beznadziejne!
Zamiast grac to dudnia !

Nie wiem jak radio Sony w Fordzie gra wiec nie bede sie na ten temat wypowiadal!

Pastoo
16-10-2009, 20:59
Sony, Sony i jeszcze raz Sony! Jeśli auto będzie miało zamontowane fabrycznie Sony, to dostaniesz jednocześnie lepsze głośniki. Zastanów się nad zestawem BT+VC.
W Mondeo miałem w serii 6000CD i jeszcze przed odebraniem kazałem zamienić na Sony, mimo standardowych (papierowych) głośniczków jest lepiej. Przede wszystkim jest odczyt MP3 i można dla każdego źródła dźwięku ustawić osobne parametry equalizera ;)