Zobacz pełną wersję : [Mondeo 1993-1996] Nie działa przełącznik kierunku nawiewu


amal
29-10-2009, 16:55
Witam jak w temacie nie działa ni pokrętło kierunku nawiewu jak bym nie ustawił dmucha tylko na szybę.
Nie wiem w czym tkwi problem.
Z góry dzięki za pomoc

Bismar
29-10-2009, 17:26
Bez obrazy ale szukajka się nie zepsuła a temat nie raz był poruszany na forum.

kosteg
29-10-2009, 19:43
nawet calkiem niedawno o tym pisalismy - szukaj przewodow podcisnienia

tomekwegl
30-10-2009, 07:25
A ja odpowiem bo miałem to samo i mi na forum pomogli. Nawiew dmucha ci tylko na szybę bo jest odłączony przewód podciśnienia, który jest od sterowania nagrzewnicą. U mnie dodatkowo jeszcze obroty silnika folowały. A jak jest u ciebie? Między silnikiem a kabiną pasażerską pod kolektorem dolotowym znajduje się przepustnica. Od niej odchodzą dwa gumowe wężyki. Jeden z nich jest od sterowania nagrzewnicą. Popatrz sobie a sam to naprawisz tak jak ja. Jak coś to pisz.

Amigo33
29-01-2010, 07:23
A ja odpowiem bo miałem to samo i mi na forum pomogli. Nawiew dmucha ci tylko na szybę bo jest odłączony przewód podciśnienia, który jest od sterowania nagrzewnicą. U mnie dodatkowo jeszcze obroty silnika folowały. A jak jest u ciebie? Między silnikiem a kabiną pasażerską pod kolektorem dolotowym znajduje się przepustnica. Od niej odchodzą dwa gumowe wężyki. Jeden z nich jest od sterowania nagrzewnicą. Popatrz sobie a sam to naprawisz tak jak ja. Jak coś to pisz.

Witam, myślę, że Fusionie będzie podobnie, nie ma gdzies jakiegoś manuala??