Zobacz pełn± wersję : Ekipa Mazowsze - do dzieła! Trzeba by jaki¶ spocik machn±ć...


Albercik1986
01-11-2009, 12:57
Cze¶ć wszystkim!

Wychodzę z propozycj± zorganizowania jakiego¶ spota na Mazowszu. Widzę, że cienko tutaj z tym, a wpadałoby się poznać i obadać swoje autka. Zawsze na takich spotach można się czego¶ ciekawego o swoim aucie, pomóc komu¶ z jakim¶ problemem, a do tego miło spędzić czas w towarzystwie takich samych zapaleńców :)

Oczywi¶cie termin i miejsce do ustalenia - narazie chciałbym się zorientować, jakie zainteresowanie by takie co¶ wzbudziło w¶ród Was :)

Wojtek
05-11-2009, 10:03
Sie ma.

Miło , że wykazujesz inicjatywę. Przez cały czas mojego pobytu na Forum jest bardzo małe zainteresowanie spotami w strefie mazowieckiej.
Nas ciupagi28 nie trzeba namawiać bo wyznajemy zasadę : dajcie czas i miejsce , a my tam będziemy. Jak może czytałe¶ na Forum my jezdzimy wszędzie tam gdzie możemy i kiedy możemy.
Już parę razy pisałem i namawiałem ludzi do wspólnego spędzania czasu w " zacnym " gronie. Niestety bez większych efektów. Każdy ma inne priorytety.

Jeżeli chodzi o spota , to oczywi¶cie my jeste¶my jak zawsze chętni.
Zaprzyjaznili¶my sie z grup± łódzk± i tam też bywamy na " ich " terenie. Dla nas nie ważne gdzie i kiedy , ważne z kim.
W naszej strefie mazowieckiej jest temat dotycz±cy spotów w strefie mazowieckiej. http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=65712

W t± sobotę jedziemy do Łodzi na " kieliszek chleba " do Kasyna. Kapelan Zlotowy chwilowo wrócił z wygnania i musimy godnie Go powitać. Jeżeli masz chęć to serdecznie zapraszamy.

Pewnie za dwa tygodnie jedziemy na spota niedzielnego również do Łodzi.
Oczywi¶cie organizujemy również wspólny wyjazd na Sylwestra.

Zapewniam Cię , że nasze spotkania s± " bardzo ciekawe "

m_g
06-11-2009, 11:28
Hmm :D, ja jestem za :D, tylko nie zawszę mogę :diabel2:. Ale się postaram , trzeba pożegnać ten rok na Mazowszu :D . Ciupaga ty masz zawsze ciekawe pomysły więc dawaj dawaj my¶li :568:.

Albercik1986
08-11-2009, 01:48
do Łdz trochę daleko... No ale, jak tu w Wawie się nic nie dzieje, to czemu nie. Tylko trzeba czym¶ nakarmić mojego smoka na wyziewie, bo to jest u mnie główny problem :P Jak jaka¶ kaska wpadnie to będę pierwszym, który będzie w Łdz siedział na spocie :D