Zobacz pełną wersję : Modul ABS do scorpio rok.prod 12/1994


Sandal
13-10-2005, 11:41
Witam,
Mam Scorpio 2,5 Dieselka kombi z 12.1994 roku ( juz wieloryb ale np. felgi na 4 sruby). Padl mi modul ABS. Czy moze ktos sie orientuje czy moge uzyc (podmienic) modulu z wczesniejszego modelu? Czy moze byc modul z bezyny itp...

Dajcie znac, zbliza sie zima - ABS moze sie przydac ....... lub nie ....

Pozdrawiam,
Sandal.

mmmk
13-10-2005, 15:22
daj ogloszenie,ze chcesz to kupic najlepiej na forum scorpio i podaj w ogloszeniu caly nr urzadzonka. pojemnosc silnika i typ nie ma nic do rzeczy ja mam od 2.0 dohc w sumie w 2.0 dohc ale szybciej byl tam 2.9 i uklad hamulcowy od niego pozaostal. na pocieszenie powiem,ze ja swojego kompa do absu szukalem ze 3 miesiace a moze i dluzej a jak znalazlem to 2 na raz i kupilem swoj ze zlomowca a 2 byl na allegro. od innego rocznika nie bedzie raczej pracowac bo to sa rozne uklady hamulcowe a nie wiem jaki komp ma rocznik od 95-98 moze taki jak ten od 92-94 ale wielorybow na czesci to teraz jest sporo wiec na allegro cos znajdziesz. jest gosc co rozbiera kombi z 97 roku 2.3 benzyna kupowalem od niego czesci i gosc jest bardzo solidny .
pozdrawiam
maciek
p.s. wieloryby wszystkie jak nic nikt nie kombinwal to maja 4 sruby na kolach starsze mialy 5 srub :)

[ Dodano: 2005-10-13, 16:28 ]
no i 2 sprawa skad wiesz,ze to modul padl?? bo moj sie zapalil i splonal to wiedzialem ze to to ale zazwyczaj jak nie dziala abs to raczej czujniki w kolach