Zobacz pełną wersję : wtryskiwacze


Paco
25-11-2009, 10:09
Proszę o pomoc szukam dobrego warsztatu gdzie mógłbym wymienić wtryski. Oczywiście chcę to zrobić jak najtaniej i przede wszystkim dobrze. Czytałem o firmie Bratford jeśli ktoś ma jakieś opinie na jej temat to poproszę. Jeśli nie znajdę nic bliżej chyba się tam wybiorę.
Pozdrawiam i proszę o jakieś info

CIABAH
25-11-2009, 20:15
a gdzie bys to robil w olsztynie ?

Paco
02-12-2009, 13:15
a gdzie bys to robil w olsztynie ?

Jak na razie najsensowniejszy jest Bratford, ale to jest w Radomiu więc trochę daleko interesuje mnie każdy zakład w pobliżu Elbląga, który zrobi to dobrze i tanio. Jeśli masz/macie coś sprawdzonego proszę o namiary. Z góry dzięki.

mpoloczanski
02-12-2009, 21:32
Witam. Jestem z Olsztyna posiadam wieloletnie doświadczenie serwisowe. Mogę wymienić Ci i dokodować wtryski w rozsądnej cenie. Pozdrawiam

CIABAH
03-12-2009, 05:25
ale mpoloczanski masz moze jakis sprzecik czy taki raczej domowy warsztacik ;>

ja bardziej chcialbym sprawdzic wtryski cisnienia ale narazie musze poczekac bo bede pewnie zabieral sie do sprzegła :(

tomek3105
17-03-2010, 15:59
W olsztynie to Diesel Serwis Mądry na sprzętowej ulicy

Alfioso
18-03-2010, 06:40
Witam i pozdrawiam wszystkich "olsztyniaków" :)

Odnośnie Diesel Service Mądry kilka słów znajdziecie tu:

http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=78400

CIABAH
18-03-2010, 15:04
Alfioso napisales ze sie krztusi na zimnym tzn ? mozesz blizej opisac swoje objawy, bo moj na zimnym tez troszke nie rowno chodzi

Alfioso
18-03-2010, 17:02
Po odpaleniu chwilę chodzi równiuteńko (pewnie trzymają go grzejące świece). Po chwili silnik zaczyna przerywać, ksztusi się (oczywiście mówię o postoju, na wolnych obrotach (jak dodać gazu i jechać to jest ok)). Może to to trwać kilka minut, potem coraz mniej, coraz mniej, lekko trzęsie, aż w końcu znowu pracuje równiuteńko. I tyle.

Na pocieszenie nie jesteśmy sami :diabel2:
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=85572

CIABAH
18-03-2010, 20:22
no wlasnie ja mam cos podobnego troche faluja obroty chodzi nie rowno delikatnie nim rzuca ale przejade nim pare metrow i juz sie wszystko uspokoja ... tez, mysle ze to moga byc jakies cylindry czy zawory bo wtryski raczej nie bo nie dymi przy zadnych obrotach

Alfioso
18-03-2010, 21:06
Czyli temat rzeka :mrgreen:

Diagnostyka jest kosztowna i nie wiadomo na ile solidna.
Ktoś gdzieś na forum chwalił jakiś warsztat na Armii Krajowej (albo Wojska Polskiego) za CPN-em. Może tam spróbuj?

CIABAH
19-03-2010, 05:40
jaki to byl koszt w Twoim przypadku?

Alfioso
19-03-2010, 06:25
Jednorazowo 100-130zł. Dzwoniłem do ASO - ceny od 170zł.

wiechu
13-04-2010, 08:17
Witam,ostatnio robiłem test przelewowy i jest do kitu.W związku z tym muszę wymienić zaworki przelewowe w wtryskach może ktoś z was kolegów, mi coś poleci w okolicach Olsztyna lub Elbląga jakiś warsztat który to zrobi. Zaworki mogę kupić na allegro chodzi tylko o wyciągnięcie wtrysku i wymianę.Z tego co wyczytałem nie trzeba nadawać nowych kodów.
POZDRAWIAM......

Andi168
21-04-2010, 13:52
Koledzy robiłem swojego Mondka u Mądrego na ul.Sprzętowej w Olsztynie. Mogę polecić ten warsztat bo fakt faktem szukali u mnie długo usterki ale ja miałem wiązkę walniętą. Mądry specjalizuje się w silnikach diesla, w regeneracji pomp wtryskowych itp.
Także M. Połczański jest konkretnym fachowcem i do niego już są kolejki mimo że na swoim od Listopada na Armii Krajowej ale staż w fordzie i specjalizacja forda .