Zobacz pełn± wersję : dobre stacje z dieslem


MˇKA
22-12-2009, 22:21
witam kolegów z krainy podziemnej pomarańczy;)

za pare dni udaje sie w rodzinne strony własnie do wielkopolski :razz: a konkretnie do Turku i mam pro¶be o porade na której stacji obecnie maja tam najlepszego diesla, Jako że nie mieszkam juz tam pare lat a wcze¶niej pomkałem na LPG to nie mam bladego pojecia gdzie najbezpieczniej zatankować.
Czy stacje ORLEN przy A4 maja pewne paliwko czy raczej omijać ich szerokim łukiem.Wiem że bedzie tam napewno drozej ale te parenascie złociszy to pestka w porownaniu do kosztow............................lepiej nie krakac:!!:

Pozdrwionka dla fordowców z Wielkopolski

majic
22-12-2009, 23:26
niestety nie pomogę..czekam na odwilż aby móc odjechać moim..:oops:

ph71
23-12-2009, 10:34
witam kolegów z krainy podziemnej pomarańczy;)

za pare dni udaje sie w rodzinne strony własnie do wielkopolski :razz: a konkretnie do Turku i mam pro¶be o porade na której stacji obecnie maja tam najlepszego diesla, Jako że nie mieszkam juz tam pare lat a wcze¶niej pomkałem na LPG to nie mam bladego pojecia gdzie najbezpieczniej zatankować.
Czy stacje ORLEN przy A4 maja pewne paliwko czy raczej omijać ich szerokim łukiem.Wiem że bedzie tam napewno drozej ale te parenascie złociszy to pestka w porownaniu do kosztow............................lepiej nie krakac:!!:

Pozdrwionka dla fordowców z Wielkopolski

Zalej Statoil Gold na pusty zbiornik gdzie tobie pasuje a będziesz zadowolony...;)

berlingo
26-12-2009, 21:01
masz w turku schela na wylocie na uniejów maj± dobre paliwo pomykam często do warszawy i tam się tankuje pozdrawiam