Zobacz pełną wersję : Fuszerka Zakład Blacharski no 1 w Ostrowcu Świę ul Zagłoby


_robert
12-11-2005, 18:55
Właśnie kończe swoje męki z ubezpieczycielem a dołożyły mi się następne z lakiernikiem .
Pomalowane elementy mają inny kolor niż reszta elementów . To że szczeliny nie są takie jak powinny być i że naprawa trwała tydzień dłużej niż powinna , przemilcze .
Ostra dyskusja i moje zdenerwowanie wpłyneło na właścicela warsztatu by pojazd pomalować powtórnie. W trakcie dyskusji pojawił się nawet wątek że oni ...wykonają powtórne malowanie samochodu ale ....(uwaga ) jak sobie sam kupię lakier (podobno to nie oni zawinili tylko mieszalnia lakieru) .
Ostrzegam wszystkich , nie dajcie się im uczyć na Waszych samochodach .
Nie polecam ...blacharza i Lakiernika na ul. Zagłoby , Ostrowiec Świętokrzyski młodzi iedoświadczeni pracownicy robią jak umieją .
Polcam Fiata na Sandomierskiej wysoka jakośc i fachowość za którą trzeba więcej dopłacić (warto , mówie Wam z perspektywy moich doświadczeń)

michu-6
28-11-2005, 10:37
Ciekawi mnie jak oni naprawiaja rozbitki pod sprzedaz , mo chyba że się dopiero uczą a na marginesie to oni kupowali lakier jak tak to niech poprawiaja ( brak było chęci natrysku próbnego ) a poza tym istnieje technika cieniowania - no ale to chyba dla nich wyższa szkoła jazdy

Pozdrawiam

_robert
28-11-2005, 18:16
Uwaga , czeka mnie powtórne malowanie .Już się zaczynam bać .

michu-6
29-11-2005, 16:00
spokojnie jeśli to oni to maja poprawić i kropka

Pozdrowionka

_robert
21-12-2005, 13:55
Poprawili naprawdę zrobili to dobrze . Dołożyli do naprawy mnóstwo pieniążków , szkoda ze za pierwszym razem tego tak nie zrobili. Muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony .

Życie dopisało swój koniec. Na masce zaczeły się pojawiać wypukłe slady , wyglądające jak rozbita kropla deszczu . Już się boje do nich iść , Panowie odradzam , lepiej przepić niż im dac zarobic .

FOCUSDI
03-05-2006, 20:56
Wiesz ile oni dostają kasy z ubezpieczalni za to? 100ml lakieru kosztuje 30-35zł baza + klar i to nawet standoxa.Nawet z podkładem. A element liczą 200-2500zł a nawet i więcej. Za cieniowanie się płaci 100zł. Może poprostu docieniowali jakiś element nie musieli malować całego auta. Cieniować czyli wchodzić na element bazą poprzeniego elementu na początek elementu. I dolakierowywanie bezbarwnym reszty elementu. Wtedy okjo się gubi i nie widać różnicy choć faktycznie ona jest.Ja prowadzę teraz focusa do malowania mam 2 drzwi, błotnik i błotnik tylni do cieniowania. Różnicy nie będzie widać.

[ Dodano: 2006-05-03, 21:56 ]
Na element potrzeba około 200ml lakieru tak się liczy. A za element się płaci 200-350zł.

_robert
06-07-2006, 17:26
Uwaga zakład się "zwija" . Wszystkie reklamacje ostatnich klientów można kierować do Pana Boga . Widziałem u nich Forda Mondeo przed lakierowaniem wiec jakiś nieszczęśnik będzie miał pecha .