Zobacz pełną wersję : kanał gdzie w Warszawie


Pawel
12-01-2010, 15:08
Mam pytanie: czy w Warszawie jest możę gdzieś ogólnodostępny kanał na który można było by bez problemu wjechać i spojżeć spokojnie na spód?
Jeżeli ktoś wie o takim w najbliższej okolicy Warszawy to też bardzo proszę o podpowiedz.

Wojtek
12-01-2010, 15:10
Sie ma.

A co potrzebujesz zrobić ? Ile czasu ?

Pawel
12-01-2010, 15:20
tylko popatrzeć, auto przebiło się przez zaspę i trochę czuć w kabinie gazem, jest instalacja LPG. Może jakaś rurka się załamała, przetarła, lub coś podobnego. Chciałem sprawdzić czy coś widać.

Wojtek
12-01-2010, 15:35
Sie ma.

Jest taki kanał w Al. Jerozolimskich na przeciwko Blue City. Ale w taką pogodę to nie polecam , bo jest pewnie zaśnieżony.
Druga opcja.
Jest taki warsztat na Woli tzw. samoobsługa. za opłatą 20zł/godz. masz dostęp do kanału , narzędzi , podnośników itp. Jest ciepło i sucho. Na miejscu jest mechanik , który za drobną opłatą w razie potrzeby pomoże Ci w kłopocie.
Byłem tam ze swoim Masterem i śmiało mogę polecić. Jeżeli chcesz to wyślę Ci namiary na pw.

Pozdrawiam.

Pawel
12-01-2010, 15:43
nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi :) był bym wdzięczny za namiar na ten warsztacik na woli. Mieszkam na włochach więc i nawet stosunkowo blisko.

Wojtek
12-01-2010, 15:51
Sie ma.

Znajdę wizytówkę i już Ci wysyłam. Musisz najpierw zadzwonić i powiedzą Ci jak z miejscem. Mają tam kanał na 3 samochody.

Wojtek
12-01-2010, 16:05
Sie ma.

Poszło na pw.

Pozdrawiam.

m_g
12-01-2010, 16:10
Ciupaga wyślij i mi jak możesz :)

Wojtek
12-01-2010, 16:16
Sie ma Dzunior.

Już Ci wysyłam.

Wojtek
12-01-2010, 16:18
Sie ma.

Poszło....

m_g
12-01-2010, 17:41
Dziękuję ciupażko , pozdrów rodzinkę :)

faraon31
17-01-2010, 09:44
WPADNIJ zobaczymy mam kanał
mój te
l 694751600

snakes1
28-01-2010, 10:30
to i ja się dołączam z prośbą o dane tego warsztau z Woli
z góry dziekuję

m_mati
16-02-2010, 20:30
Również poproszę o namiary. Kanał się baaardzo przyda!!!!
Dzięki

Wojtek
16-02-2010, 21:15
Również poproszę o namiary. Kanał się baaardzo przyda!!!!
Dzięki

Sie ma.

Niestety nie mam wizytówki ale tu masz link z alledrogo.
Ja tam byłem i z czystym sumieniem mogę polecić.

http://moto.allegro.pl/item838998400_warsztat_zaprasza_takze_samoobsluga. html

ada_mo1
18-02-2010, 21:14
Witam

Fajna opcja z tym kanałem , jeżeli była by możliwość przesłania jakiegoś namiaru to był bym wdzięczny :)

orzyc
03-04-2010, 14:36
Witam,
życząc Wesołych Świąt Wielkanocnych, bardzo poszę o namiary na kanał na Woli
i pozdrawiam

trafal
30-06-2010, 13:02
Witam, czy ja też mogę otrzymać namiar na taki warsztat?

davidcie
17-08-2010, 21:28
Jest taki warsztat na Woli tzw. samoobsługa. za opłatą 20zł/godz. masz dostęp do kanału , narzędzi , podnośników itp. Jest ciepło i sucho. Na miejscu jest mechanik , który za drobną opłatą w razie potrzeby pomoże Ci w kłopocie.
Byłem tam ze swoim Masterem i śmiało mogę polecić. Jeżeli chcesz to wyślę Ci namiary na pw.

ciupaga28, sądząc po odzewie jest ogólne zainteresowanie taką opcją. A nie ukrywam, że i mnie kiedyś się może przydać. Może wkleiłbyś (Ty lub ktoś z forumowiczów, którzy otrzymali już namiary) adres i kontakt do tego punktu?

I druga sprawa: rozumiem, że kanał naprzeciw Blue City to jedyna znana opcja w Wawie?

Abund
07-09-2010, 22:02
Dołączam się do prośby o namiary na samoobsługowy warsztat na Woli.

davidcie
27-09-2010, 12:46
Wobec milczenia ciupagi28 pozwolę sobie wypowiedzieć się w kwestii nam wszyskim bliskiej. Znalazłem samoobsługę, o której pewnie pisał ciupaga28 - jest to AutoHobby na Instalatorów 9, teraz po 24zł/h. Ich stronka jest tu (http://www.autohobby.waw.pl/). Przy okazji trafiłem po sieci na kilka punktów z najazdami, kanałami itp. mniej-więcej ogólnodostępnymi, lista poniżej. Gdyby ktoś korzystał napisz proszę jak było, i czy aktualne. Przysłużysz się bardzo nam wszystkim :)


najazd: Al. Jerozolimskie naprzeciw Blue City (PPKS?)
najazd: na końcu ul. Rodziewiczówny za bramą po lewej (tylko dni pracujące) / jak skręcisz przy BMW w rodziewiczówny i pojedziesz za Conforamę to dojedziesz do bramy (otwarta w dni powszednie - działają za nią jakieś hurtownie) to zaraz za nią po lewej jest ogólnodostępny najazd / być może zamknięte już, prywatne
najazd: na ul. Orzyckiej na parkingu strzeżonym, ze strużem można się dogadać
kanał: na Żoliborzu Broniewskiego/Krasińskiego (za budynkiem gdzie mieści się bar GROTA, wjazd od ul. Krasińskiego); na ścianie jest napisane, kto ma klucze do bramek i gdzie mieszka
ul. Zaruskiego, za Strażą Miejską w stronę Wisły, nie skręcać tak, jak biegnie główna (m.in. do klubu Deski) tylko jechać prosto przez bramę i po chwili w lewo w dół (teren harcerstwa, miała być inwestycja ale chyba się odwleka)
ul. Ordona, z Kasprzaka w lewo, Ordona do konca i ostatni wjazd na lewo - jest po prawej stronie (ostatnio zaspawany wjazd?)

faraon31
29-09-2010, 15:07
nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi :) był bym wdzięczny za namiar na ten warsztacik na woli. Mieszkam na włochach więc i nawet stosunkowo blisko.

MAM kanał i pomogę to jest w ursusie na ul. faraona 13

Pawel
30-09-2010, 14:34
cieszę się za tak wielką odezwę na mój, wydawało by się mały problem, teraz już wszystko wiem co gdzie i jak, w sumie nie tylko ja :) cieszę się bardzo! FARAON31 gdy będę tylko miał jakiś problem i potrzebę "kanałową" na pewno się odezwę, bo jak samochód stoi na kanale to nie jeździ i wtedy można coś więcej niż tylko samochód naprawiać: :diabelek:

WolfieKiel
24-12-2010, 10:19
Czy mozesz powiedziec gdzie dokładniej jest najazd z okolic Blue City?
Czesto tam jestem ale nigdy go nie widziałem.
Z góry dzieki!

Wobec milczenia ciupagi28 pozwolę sobie wypowiedzieć się w kwestii nam wszyskim bliskiej. Znalazłem samoobsługę, o której pewnie pisał ciupaga28 - jest to AutoHobby na Instalatorów 9, teraz po 24zł/h. Ich stronka jest tu (http://www.autohobby.waw.pl/). Przy okazji trafiłem po sieci na kilka punktów z najazdami, kanałami itp. mniej-więcej ogólnodostępnymi, lista poniżej. Gdyby ktoś korzystał napisz proszę jak było, i czy aktualne. Przysłużysz się bardzo nam wszystkim :)


najazd: Al. Jerozolimskie naprzeciw Blue City (PPKS?)
najazd: na końcu ul. Rodziewiczówny za bramą po lewej (tylko dni pracujące) / jak skręcisz przy BMW w rodziewiczówny i pojedziesz za Conforamę to dojedziesz do bramy (otwarta w dni powszednie - działają za nią jakieś hurtownie) to zaraz za nią po lewej jest ogólnodostępny najazd / być może zamknięte już, prywatne
najazd: na ul. Orzyckiej na parkingu strzeżonym, ze strużem można się dogadać
kanał: na Żoliborzu Broniewskiego/Krasińskiego (za budynkiem gdzie mieści się bar GROTA, wjazd od ul. Krasińskiego); na ścianie jest napisane, kto ma klucze do bramek i gdzie mieszka
ul. Zaruskiego, za Strażą Miejską w stronę Wisły, nie skręcać tak, jak biegnie główna (m.in. do klubu Deski) tylko jechać prosto przez bramę i po chwili w lewo w dół (teren harcerstwa, miała być inwestycja ale chyba się odwleka)
ul. Ordona, z Kasprzaka w lewo, Ordona do konca i ostatni wjazd na lewo - jest po prawej stronie (ostatnio zaspawany wjazd?)

davidcie
24-12-2010, 10:27
Niestety nie wiem, zapisałem tylko to, co znalazłem tu na forum i w sieci - a kolega, który o nim pisał nie odezwał się już więcej. Sam chętnie bym się dowiedział, więc jeśli znajdziesz go przypadkiem daj koniecznie znać!

palmak
27-12-2010, 08:16
Witam

Ja posiadam kanał na swoim parkingu strzeżonym :) W zimę nie zawsze jest możliwość skorzystania ale zawsze można coś w tej sprawie zaradzić. Miejsce to Warszawa - Bemowo.

becks
13-01-2011, 20:20
koledzy a czy w okolicy ul ostrobramskiej (praga poludnie, goclawek, goclaw, ew w strone grochowskiej) ma ktos do udostepnienia na chwile kanal??

PitersonCK
23-01-2011, 19:02
Witam

Ja posiadam kanał na swoim parkingu strzeżonym :) W zimę nie zawsze jest możliwość skorzystania ale zawsze można coś w tej sprawie zaradzić. Miejsce to Warszawa - Bemowo.

Czy byłaby możliwość ewentualnego podjechania i skorzystania z kanału, tak naprawde to kwestia 5-10 minut, jakiś czas temu najechałem na zmrożoną bryłę śniegu/lodu wypadającą spod Tira i podejrzewam uszkodzenie osłony pod silnikiem (chce się upewnić czy musze wymieniać). Z góry dziękuje za odpowiedź.

palmak
24-01-2011, 08:16
Myślę że nie będzie problemu. Sam ostatnio mocowałem aluminiwą osłonę nad wydechem właśnie w tym kanale. Warunki spartańskie, ale da rade wykonać robotę :)

umówmy się tylko na konkretny dzień i godzinę.

PitersonCK
24-01-2011, 19:13
Myślę że nie będzie problemu. Sam ostatnio mocowałem aluminiwą osłonę nad wydechem właśnie w tym kanale. Warunki spartańskie, ale da rade wykonać robotę :)

umówmy się tylko na konkretny dzień i godzinę.

palmak=> PW 8)

exoryna
03-05-2011, 01:37
Sie ma.

Niestety nie mam wizytówki ale tu masz link z alledrogo.
Ja tam byłem i z czystym sumieniem mogę polecić.

http://moto.allegro.pl/item838998400_warsztat_zaprasza_takze_samoobsluga. html

Link oczywiście już nie działa (dlatego wrzucanie ich do postów mija się z celem).
W googlach można znaleźć coś w archiwum allegro, cena rzeczywiście 20zł/h.


Data wystawienia: 2010-01-14

Warsztat samochodowy
Driver-Serwis
Warszawa-Wola
ul. Syreny 14 (dawna baza PKS)
tel.###-###-###
Naprawimy twoje auto tanio i solidnie ,jeśli sam naprawiasz auto , a nie masz gdzie , możliwość skorzystania samemu z kanału i narzędzi , jednym słowem samoobsługa.
Cena kup teraz jest ceną sugerowaną za 1godz. korzystania z warsztatu .
Więcej info na telefon.



Jest także na okęciu coś takiego:
http://autohobby.waw.pl

Pawel
04-05-2011, 02:33
Kanał n-p Blue City jest na zapleczu terenu policji. Wjeżdża sie przy Reducie, przed torami w lewo, prosto ok. 200m. Tylko nie zasyfiajcie go olejami i smarami na litość boską.

robaror
06-07-2011, 12:48
mogę prosić i dla mnie wizytówke na warsztat z kanałem .
email : robaror@wp.pl
O kurcze . nie zauważyłem że jest adresik u góry
dzięki
Robert

faraon31
08-07-2011, 05:54
chętnych na sprawdzenie autka zapraszam do ursusa mam kanał i wiedzę
tel.69471560

robaror
14-07-2011, 11:53
Faraon za mało cyferek na komórke . Ja chcialbym skorzystać ( dzisiaj bądź jutro po południu). Musze wymienić w c-maxie wentylator chodnicy lub sam moduł wentylatora ,a od góry do zatrzasków się nie dostanę.Jedynie ratuje mnie kanał. Mój nr 502138070.Daj znać czy będziesz miał dzisiaj/jutro czas.

pawelt89
18-03-2017, 15:28
Pozwólcie, że odświeżę temat.
Poszukuję kanału / podnośnika / warsztatu samoobsługowego w Warszawie.
Muszę zrobić jakieś drobne naprawy typu wymiana klocków i linek hamulcowych.



Jednak nie mam zbytnio miejsca gdzie mogę to zrobić.
Mechaników nie szukam gdyż 2 tyg temu oddałem auto na wymianę napinacza paska i koła alternatora.
Prosiłem też o wymianę płynu hamulowego i sprawdzenie czy klocki nadają się jeszcze do jazdy.
Mechanik stwierdził, że płyn wymienił a klocki są w dobrym stanie.
2 tygodnie później coś zaczeło trzeć tarczę z tyłu. Okazało się, że nie ma klocka :/

faraon31
18-03-2017, 15:38
teraz dobry tel.do kanału 694715600