Zobacz pełną wersję : Dorabianie kluczyka


A.S.
24-02-2004, 14:02
Witam!!
Wiem że było o tym setki razy, ale może coś się zmieniło ostatnio. Może któryś z kolegów dorabiał niedawno kluczyk do MKII z 99r (z immobiliserem oczywiście)???? Kiedyś mówino mi że można dorobić taki klucz na giełdzie w Gliwicach, więc może ktoś coś wie na ten temat? W serwisie dorobienie klucza (nie mam MATKI) to koszt 320 zł. W sumie nie dużo - no ale jeśli da się taniej ;) . Wiem tyle że w jednym z tych okraglaków po lewo od głównego wjazdu, gdzieś koło "AutoSkalik"-a gość dorabia, skanuje itp.... Wiem że lepiej w servisie bo jak mi padnie immo. to chociaż moge spróbować coś komuś nakrzyczeć a na giełdzie to szanse jeszcze mniejsze, ale z drugiej strony nie bardzo bym chciał oddać kluczyk na 4-6 godzin (wytycze servisu), odebrać a potem dostać rahunek z Imieniem, Nazwiskiem i ADRESEM!!!!! (no chyba że zblefuje - HEHE!)
Tak czy inaczej może ktoś wie coś więcej?

bibi
24-02-2004, 22:27
Witam
Kup sobie klucz i dotnij a programowanie kluczy u mnie 100 pln ale napewno na mnie nie pokrzyczysz.

Pzy
25-02-2004, 05:35
Witam
Kup sobie klucz i dotnij a programowanie kluczy u mnie 100 pln ale napewno na mnie nie pokrzyczysz.
bibi - czy Ty nie możesz mieszkać bliżej Wawy??? :wink: :wink: :wink:

A przy okazji mam pytanie z innej beczki. Chciałbym w 2.0 TDDI wymienić wtryskiwacze (albo jeszcze lepiej same końcówki wtryskiwaczy) na wydajniejsze. Orientujesz się może, jakie pasowałyby do TDDI? Najlepiej same końcówki, of course... :P
Problem z tym silnikiem jest taki, że możliwości chipowania ograniczają właśnie wtryskiwacze - pompa pociągnęła by spokojnie jeszcze więcej (w końcu to Bosch VP44), jednak wtryski się nie wyrabiają...

bibi
29-02-2004, 20:41
Witam
raczej nie planuje przeprowadzki ale kilka razy w roku bywam niedaleko Warszawy(Nadarzyn) na szkoleniach.Co do końcówek wtrysków to raczej Ci narazie nie pomogę ale będe miał to na uwadze.

Pozdrawiam

JeeRrY
02-03-2004, 07:08
bibi jak by mozna sie z toba skontaktowac mieszkam 50 km od wawy ale do nadarzyna nie ma problemu moge dmuchac jak bys dal cynk co i jak to bysmy sie jakos ustawili na zaprogramowanie kluczyka :) jest taka opcja bo w okolicy nie ma zadnego kolesia ktory potrafil by to zrobic z wyjatkiem serwisu aluto plaza :)

kurlitek
08-03-2005, 22:18
A czy z Bielska-Bialej jest ktoś tez musze dorobić i nie mam kluczyka matki do forda focusa z 99 roku i ile by to kosztowało