Zobacz pełną wersję : Mój brudas ;-)


kuba
28-11-2005, 22:16
Jako że wszyscy wiemy jaka jest pogada za oknami (nie sprzyja myciu auta), postanowiłem założyć temat, a raczej taki mały temato-konkursik ;-P na najbrudniejsze auto...

Swoją drogą moja dziewczyna dzisiaj stwierdziła, że jak nie umyje auta to ona do niego nie wsiądzie :shock: :D, nawet pomimo moich tłumaczeń że nie ma pogody (swoją drogą to mi się nie chce) nie zmieniła zdania<==i jak tu gadać z kobietami :P :P :P

Oto fotki mojego autka:

kuba
28-11-2005, 22:19
Dalsze fotki :D :D

karex
02-12-2005, 16:15
Eeee tam wczoraj na trasie po Poznaniem wyprzedził mnie samochód, było ciemno i dopiero po chwili załapałem, że jest to Mondeo mkIII to, że kombi wiedziałem od razu.
Niestety byłem sam i nie zrobiłem zdjęcia, ale gość powinien zabulić z tysiaka mandatu. Świateł pozycyjnych nie było widać, ledwie stop i migacze prześwitywały (ale naprawdę słabo jak w starych zaniedbanych maluszkach). Tablica rej to tylko kontur ramki był widoczny po wypukłościach. Nie umiał chyba włączyć tylnej wycieraczki Dogoniłem klienta. O zgrozo nawet szyby w przednich drzwiach miały porobione wizjery.
Sam myję auto raz na miesiąc dwa, czyli jak jest jakieś święto albo impreza rodzinna (wesele, chrzest itd.), ale światła, szyby i tabl. rej muszą być widoczne (to ost tylko ze względu na niebieskich ;) ).

bb
04-12-2005, 17:03
szyby i tabl. rej muszą być widoczne (to ost tylko ze względu na niebieskich ).
z tych samcyh wzgledów u mnie jest dokladnie odwrotnie hehe , ale powaznie swiatła i widocznosc to podstawa . szkoda ze niemam cyfrowki bo moj civic był kiedys granatowy ale jest juz czarny ...
ps zbieram sie na myjnie ale chce znalezc cos z suszeniem i myciem podwozia no i tak schodzi a brudas coraz brudniejszy
A ostatnio bylem na offroadzie mevericem ( terranoII) z bialego przyjoł barwy wszystkiego co mozna znalezc w lasach na łakach itp :wink:

mmmk
04-12-2005, 17:24
gorzej jak sie ma sedana z wycieraczkami na lampach. tylna szyba sie nie brudzi, przednia i swiatla sie umyja same a tylne swiatla i rejestracje trzeba od czasu do czasu pamietac. ale za to boczne myje czesto. przy kazdym tankowaniu na stacji. przeciez w domu myc nie bede :)))
pozdrawiam
maciek