Zobacz pełną wersję : Tjuning po japońsku


jumper1
02-12-2005, 08:26
Need for speed w wersji japońskiej

http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/20050116tas2.html

Bauma
02-12-2005, 13:07
2 auta tylko sie mi spodobaly. reszta podchodzi mi wiejskim tuningiem i ogromna przesada. gorzej jak w kreskowkach :)

mmmk
02-12-2005, 13:19
apropo japoncow to przegladalem ostatni motor i jest tam opis nowego lexusa i juz nie ma swiatel przezroczystych z tylu ala lexus style. moze to wplyw tunerow na japonska produkcje?? w koncu maja czerwone swiatla wiec mam swiatla w stylu lexusa staje sie nie aktualne :D
pozdrawiam
maciek

michu
02-12-2005, 17:13
apropo japoncow to przegladalem ostatni motor i jest tam opis nowego lexusa i juz nie ma swiatel przezroczystych z tylu ala lexus style. moze to wplyw tunerow na japonska produkcje?? w koncu maja czerwone swiatla wiec mam swiatla w stylu lexusa staje sie nie aktualne :D
pozdrawiam
maciek

światła lexus look sa dawno nie modne - nie nadążasz :) heheheh

mmmk
02-12-2005, 18:24
no ja tam bym tego w zyciu nie zalozyl bo w zadnym samochodzie co wyszedl seryjnie w czerwonych swiatlach nie bylo im do twarzy( w zasadzie piszemy o tyle wiec powinno byc wygladalo to du...nie :wink: ) ale jak mi sie zdarza posluchac dyskusji jak to fajnie bedzie jak w koncu bede mial kase i kupie wreszcie te "klary" to az mi wlosy siwieja z wrazenia :)))
pozdrawiam
maciek

crater
02-12-2005, 21:21
Niektóre z tych aut na Pokemony zrobione wyraźnie :D

Bauma
02-12-2005, 23:25
światła lexus look sa dawno nie modne - nie nadążasz heheheh
teraz sa modne ledy. swoja droga to tez sa dostepne jako podobne do lexow :) szkoda tylko ze nie ma ich do kazdego modelu :( chyba ze tez juz nie nadazam??? :shock:

michu
03-12-2005, 06:36
te wszystkie lexusy i całe badziewi razem wzięte to jakaś porażka i zmarcha, jeszcze nie widziałem auta co by ładnie z tym wyglądało, dla mnie porażka

btw. te auta mogły by do Polski zimą przyjechać, drogowcy mieli by mniej pracy pługami :) rozwalają mnie jeszcze wydechy !!!! poza tym wszystko wygląda jak z kartonu

jagrall
03-12-2005, 11:11
oni po prostu nie słyszeli głównego motta które powinno wisieć na ścianie garażu każdego tjuningowca: " po pierwsze nie przesadzić"
na mnie największe wrażenie zrobiły ogromne spoilery w przodu zrobione z blatu od stołu i wydechy zrobione z rurek CO

misiek
06-12-2005, 20:34
heh, no jest pare klopsow, ale tez jest kilka rzucajacych na podloge. Smialbym przypuszczac ze niektore z nich specjalnie byly zrobione na kwas.

Bauma
06-12-2005, 22:25
moze sie myle ale uwazam ze te auta sa robiane dla zwaly albo jest to jakas inna odmiana tuningu japonskiego bo przeciez niektore stuningowane mazdy RX-7, Supry, Skyliny i wiele wiele innych to sa tak slicznie zrobione ze mmmmmmmm!!!!

karex
06-12-2005, 23:14
BUUUAACHHAHAHAHA!!!!
Nie no za przeproszeniem ale jakie małe takie głupie.
Pięknie to wygląda rdza bierze błotnik to kupujesz reperaturkę w ersji maksi i przybijasz ją gwoździami (6-te) zdjęcie od góry.
Jeżeli chcesz utopić auto w stawie i nie zatruć wody to wyprowadzasz rurę wydechową o długości równej głębokości stawu + 1 metr (jakby muł był).
Jeżeli zawsze marzyłeś o uprawnieniach do wózka widłowego to zakładasz takie coś z przodu auta i szukasz palet na załadunek - dużo fotek choćby 9 od góry (dużo osób u nich o tym musi myśleć).
A ten na 23 fotce od góry to chyba chciał mieć domową obronę przeciwlotniczą i zamontował sobie radar wojskowy.

Bauma
07-12-2005, 16:14
karex ja nie mowilem ze ktores autko z tej strony jest ladne tylko ze sa japonskie auta tak zrobione ze glowa boli.
widzialem pelno filmow z japonskim tuningiem i maja tam naprawde swietne fury.

BLUEORION
07-12-2005, 20:32
Lekkie przegiecie moim zdaniem. To chyba jakas manga a nie tuning. Ale oni sa na szczescie daleko i nie musimy na to patrzec. Nasze fordy sa niemieckie i niech po niemiecku beda zrobione:)

karex
07-12-2005, 20:37
Bauma, ale ja nic takiego nie pisałem, ja się po prostu naprawdę dobrze ubawiłem na tej stronie. U nich jak i w każdym kraju są ładne autka i paszkwile nie z tej ziemi. W sumie trzeba by się wczytać na ich stronie głównej, czy to czasem nie jest właśnie stronka w rodzaju naszego wiejskiego tuningu.

misiek
07-12-2005, 20:57
chyba nie, bo pierwsze 7 a moze i 8 aut nie sa skaszanione.
fopirto o czerwonego z czyms stylu jak organy zaczyna sie lekki kwas. CO dziwne to niektore swietne bryki sa skopane, dlatego myslalem ze to moze mialo byc komiczne albo cos. NO azjaci to inna mentalnosc itp... moze czegos nie lapiemy

o a np to
http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/052961.jpg
i kilka nastepnych sprawaia wrazenie, ze po ruszeniu spadloby z auta :)

Struna
08-12-2005, 14:36
te intercoolery na wężach przez komorę światała wypuszczane to dopiero patent :D pewnie ze 100 koni dodaje :D

jagrall
08-12-2005, 17:59
po ruszeniu spadloby z auta

eee tam gadasz, przecież spoiler z tyłu jest po to żeby dociążać tył przy dużej prędkości i ten pewnie dociąża, bo jest wielki i ciężki :-D

mmmk
08-12-2005, 19:26
no przy 87 km/h moze juz jezdzic po suficie :wink: prawie jak formula1 tylko,ze wolniej i szybciej sie zalacza magiczne dociazanie 8)
pozdrawiam
maciek

hoszi-min
09-12-2005, 19:08
Niektóre naszym drogowcom do odśnieżania by się przydały.A te wydechy do góry to po to żeby kierowcom z tyłu spaliny widoku nie zasłaniały,a tak na marginesie to oni mają chyba jakieś chore przepisy,bo u nas pierwszy lepszy patrol na lawetę by kazał i na parking strzeżony.Mają ci japońcy fantazję rozwiniętą,ale poczucia estetyki wcale.

artzly
22-01-2006, 10:55
mam wrażenie że te auta to jakiś zlot klubu nie tuningowców.. ale tunami japońskiego.. zreszta w koncu to oni wymyslili na wszystko przesadzone .. w kreskówkach za duże oczy za cienkie głosy lub za grube ... wszystko mają za duze lub za małe ... i te samochody to własnie zlot takiego klubu.. albo coś jest za mało zrobione lub za dużo ... nigdy trafienia w sedno :)

...a pozwolicie panowie ze sie wypowiem a'propos lamp led lub lexus style... piszecie ze coś wyszło lub jest w modzie ... ale czy przypadkiem nie bawimy sie w tuning samochodu naszego aby NAM sie podobał?? ... bo chyba nie trafione jest ze coś jest lub nie jest w modzie szczególnie jeśli chodzi o nasze samochody ... np. jezeli bede miał ochote i chec to tez strzele sobie taka rure od centralnego i koniec :D bez wzgledu czy ktos mi powie ze jest teraz mode na centralne (bo zima jest ostra) czy nie ma mody na centralne...

karex
23-01-2006, 21:13
bez wzgledu czy ktos mi powie ze jest teraz mode na centralne (bo zima jest ostra) czy nie ma mody na centralne...
Załóż se :D . Najlepiej takie węglowe :D . A za autem przyczep taczkę, bo przyczepka będzie zbyt pospolita :D :D :D .
Masz rację nikomu nic do tego, o gustach się nie dyskutuje co najwyżej czasami z tego powodu jest śmiechu co niemiara :)))

artzly
23-01-2006, 22:04
Załóż se . Najlepiej takie węglowe . A za autem przyczep taczkę, bo przyczepka będzie zbyt pospolita .
no wiesz to miał byc taki przykład :D ... ja mam centralne w domu i chyba mi wystarczy ...
ale zawsze mam wrażenie ze jak my sie smiejemy z ich tuningu to równie dobrze oni moga pekac ze smiechu z naszego ... dwa swiaty ... takie życie:)

jumper1
24-01-2006, 16:52
jak my sie smiejemy z ich tuningu to równie dobrze oni moga pekac ze smiechu z naszego

Zwłaszcza jak popatrzą w internecie na zdjecia maluchow co maja tyle spojlerow że waża one więcej niż sam maluch :D

alfatech
27-01-2006, 10:24
:D :D :D normalnie auta dla Pokemonów ( ktoś już z resztą to zauaważył)
może to zlot :największa kaszanka albo faktycznie - .."czym jeździł by Pokemon ,gdyby miał prawo jazdy " :) że też im się chce, jestem pełen podziwu -naprawdę :)

pozdrowionka

adam93
28-12-2006, 18:30
Za dużo kreskówek :fcp18 :fcp2 :fcp1