Zobacz pełną wersję : [Galaxy 2000-2006] Rozładowany akumulator


Paintbox_team
28-02-2010, 10:51
Witam wszystkich!!!Dziś rano wsiadam do auta,grzeję świece,radyjko już gra i lipa.....auto nie ma na tyle prądu żeby odpalić...Dzień wcześniej zostawiłem auto z uchyloną szybą żeby wysychała woda pod dywanikami...nie zamykałem auta,pytanie gdzie wcięło prąd???????Dodam że po raz drugi miała miejsce taka akcja.Czy ktoś miał podobny przypadek???Pozdrawiam

bary
28-02-2010, 11:03
Witam wszystkich!!!Dziś rano wsiadam do auta,grzeję świece,radyjko już gra i lipa.....auto nie ma na tyle prądu żeby odpalić...Dzień wcześniej zostawiłem auto z uchyloną szybą żeby wysychała woda pod dywanikami...nie zamykałem auta,pytanie gdzie wcięło prąd???????Dodam że po raz drugi miała miejsce taka akcja.Czy ktoś miał podobny przypadek???Pozdrawiam

Banalne pytanie.
A w jakiej kondycji bateria ?
Nie czas na wymianę ?

Paintbox_team
28-02-2010, 11:44
Bateria nowa...-26 st. i palił,ciężko bo ciężko ale ukręcił

Jarek G.
28-02-2010, 15:01
zostawiłem auto z uchyloną szybą

I ty się pytasz gdzie jest prąd? Trzeba było zamknąć okno to by nie zwiał.
Pozdro. :one:

Paintbox_team
28-02-2010, 17:03
Trzeba było zamknąć okno to by nie zwiał.
A tak jak chłopu na miedzy???Czyli po naszemu???

le-mar
28-02-2010, 18:43
a alarm >????
jest ?

Paintbox_team
28-02-2010, 18:56
Ot pytanie...mruga czerwona lampka w drzwiach kierowcy,ale...nigdy go nie słyszałem...

wysokist
01-03-2010, 17:33
A nie było przypadkiem włączone ogrzewanie foteli >>> instrukcja strona 90.

sto2
01-03-2010, 18:56
Bateria nowa...-26 st. i palił,ciężko bo ciężko ale ukręcił

no bateria nowa -26 i ciezko palil? albo wina bateri albo albo brak pradu spowodowane jakim zwarciem bo co do podgrzewanych siedzen to niewiem(nie mam w swoim) czy powinny dzialac jak wyjety kluczyk i zamkniete auto

sasiad z przeciwka nowa baterie oddal po tygodniu taka byla dobra

robdemolka
01-03-2010, 20:06
Ot pytanie...mruga czerwona lampka w drzwiach kierowcy,ale...nigdy go nie słyszałem...
wiesz u mnie tez mrygał a tak wogule się nie załanczał,okazało sie ze w tylniej przelotce był przetarty przewód i robił zwarcie ,sprawdż tak -uchyl do połowy szyby zamknij auto zaczekaj aż sie uzbroi ok 1 min ,włóż ręke do środka i zobaczysz czy się włączy,albo otwórz przednią maskę przymknij ją bez zatrzaskiwania,zamknij auto,po uzbrojeniu alarmu powinien się włączyc.

Paintbox_team
01-03-2010, 22:40
no bateria nowa -26 i ciezko palil?
nie ma się co dziwić...garażuje pod chmurką i 3 dni stał bez uruchamiania...A nie było przypadkiem włączone ogrzewanie foteli
fotele zaczynają grzać dopiero jak się usiądzie,pomimo,że są ustawione na 5
Sam już nie wiem gdzie ten prąd się podział,ale kombinujmy dalej...
Pozdrawiam

Paintbox_team
02-03-2010, 17:17
Widać że pomysłów brak gdzie podział się prąd...popytam jakiegoś elektryka,może coś podpowie