Zobacz pełną wersję : Mechanicy.


strongpiotr
19-03-2010, 20:27
Witam. Co Wy na to żeby rozruszać to nasze regionalne forum?
Może zacznijmy od rankingu i opinii najlepszych warsztatów, mechaników na pomorzu znających się dobrze na naszych Fordach.

strongpiotr
20-03-2010, 10:14
Ale zainteresowanie tematem. Chyba wszyscy tutaj śpią na pieniążkach i do ASO jeżdżą.

pablopikotto
20-03-2010, 13:13
Kolego nad rozruszaniem naszej strefy to trzeba duzo cierpliwosci ja sie staram ruszyc dopiero od tygodnia. Wracajac do tematu to ja polecam mechanika w gdyni na plycie redlowskiej w starej kotlowni jest dobry i nie boi sie trudnosci. Ten mechanik jest z jakiegos warsztatu w sopocie kolo kamiennego potoku lecz nie pamietam szczegulow .

wojtekcichy
28-03-2010, 12:20
Ja napraw sam dokonuje, a jak mam z czymś problem to mam osobistego mechanika - mojego przyszłego szwagra :one:

Chociaż nie ukrywam, że przydałby się taki ranking. Chociaż myślę, że szybciej stworzylibyśmy ranking stacji paliw w naszym regionie.

Bierni.
30-03-2010, 20:10
Trafić na dobrego każdy chce ale...

Jeśli chcecie regenerować Turbinke to NIE w Sztumie Masakraaaaaaaaaaaaa
płaczę do dziś :-)

Papel
30-03-2010, 22:10
Moi znajomi byli bardzo pomysłowi i na ostatnie urodziny sprezentowali mi książkę "Sam naprawiam Ford Mondeo" :)

Jak dla mnie to najlepszy mechanik, bo póki co wszystko sam w nim naprawiłem, a poszło koło pasowe, pompa wspomagania, pompka paliwa i kilka drobiazgów. Co prawda mechanicy szybciej by to zrobili ale satysfakcja rekompensuje brak samochodu przez czas naprawy:)

pablopikotto
31-03-2010, 23:16
ja do mojej scierki sciagnalem z neta instrucje i tez sam naprawiam jezeli ktos ma scierke i chce ksiazke sam naprawiam niech poda maila na pw to mu przesle

adam131
01-04-2010, 00:08
Fajnie, że coś się dzieje na naszym forum, ale prośba - nie powielajmy tematów.
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=95103
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=91685
Podobnych tematów jest więcej.
Ja niestety nie mogę pomóc bo jestem jak na razie uwiązany do serwisu. Kiedyś latałem Sierrami, dwoma. Wtedy, przed laty korzystałem z rad Pana Kowalskiego ze sklepu na Śląskiej. Dużo potrafi podpowiedzieć. Auta naprawiałem na Bydgoskiej u Pana Czapskiego. Polecam. Ale to też już pisałem wcześniej.