Zobacz pełną wersję : Wgniecione nadkole, zdarty lakier


ffiesta
20-12-2005, 13:39
Witam,

Przytarłem ostatnio moją pszczołką :( Uszkodzenie widać na zdjęciach - ile może kosztować naprawa? Czy warto naprawiać to w ASO? Powinienem to zrobić jak najszybciej (okres zimowy) czy mogę poczekać do wiosny?
Dziękuję bardzo za pomoc.
Pozdrawiam.

kuba
20-12-2005, 18:30
Moim zdaniem, jeżeli nie masz gwarancji na blachę to zroibłbym to w jakimś zwykłym warsztacie, bo w ASO skasują Cię ogromne pieniądze. W Poznaniu liczą sobie za malowanie elementu 150-250 zł, tak więc powinieneś zamknąć się w 300 zetach z blacharzem.

Pzdr

Kuba

jan 234
26-05-2006, 14:01
Moim zdaniem, jeżeli nie masz gwarancji na blachę to zroibłbym to w jakimś zwykłym warsztacie, bo w ASO skasują Cię ogromne pieniądze. W Poznaniu liczą sobie za malowanie elementu 150-250 zł, tak więc powinieneś zamknąć się w 300 zetach z blacharzem.

Pzdr

Kuba

Mam identyczną usterkę błotnka przedniego--auto na gwarancji
Doradca serwisowy [blacharnia] GERMAZ-WROCŁAW powiedział mi ,że jak polakieruję
błotnik w warsztacie poza ASO FORD to gdy to będzie żle zrobione i" wyłapią",to nie będę miał gwarancji tylko na ten jeden elemet-[błotnik]---a nie na całą karoserię
Podobno tak stanowią przepisy FORDA ale nie mam tego na piśmie
Czy ktoś z Was kuma te przepisy-gwarancji na nadwozie?

Pozdrawiam

Skolmi
26-05-2006, 15:15
Doradca serwisowy [blacharnia] GERMAZ-WROCŁAW powiedział mi ,że jak polakieruję
błotnik w warsztacie poza ASO FORD to gdy to będzie żle zrobione i" wyłapią",to nie będę miał gwarancji tylko na ten jeden elemet-[błotnik]---a nie na całą karoserię
Podobno tak stanowią przepisy FORDA ale nie mam tego na piśmie
Czy ktoś z Was kuma te przepisy-gwarancji na nadwozie?


Mi powiedział to samo koleś w ASO Lipski, ale powiedział też, że tego
nie ma nigdzie na piśmie i ewentualne wyegzekwowanie tego jest trudne,
ale mozliwe.

ffiesta
29-05-2006, 08:04
Witam,

Nadkole wciąż nie zrobione, chociaż przymierzam się do tego :) Ostatnio pytałem w serwisie Forda (Białystok) ile będzie kosztować naprawa - okazało się że 300zł, więc cena normalna..
Pozdrawiam.

Andrzej Żurniew
29-05-2006, 12:44
Jak najlepej i czym zamalować ubytek lakieru na zderzaku z przodu (ciemny czerwony)