Zobacz pełną wersję : Mechanik-sprawdzenie na Komputerze Bydgoszcz


emigrant
23-04-2010, 06:16
Hallo
chce sprawdzic silnik na komputerze w Bydgoszczy (na wolnych obrotach-szczegolnie przy wlaczonych odbiornikach dziwnie wibruje) prosze o informacje kogo polecacie......

Franuśś
23-04-2010, 06:25
Na wojska polskiego masz warsztat Forda tam mogą ci pomóc lub na Jana Pawła koło KFC

dar66
23-04-2010, 08:06
Ten na Wojska Polskiego niedaleko Zachemu zajmuje się tylko Fordami i tak jak się nazywa taki jest czyli: Mruk! Nie mogę ocenić jego fachowości bo tylko raz mi robił dość prostą rzecz, ale kontakt z nim jest nie najlepszy, jak się na niego patrzy to smutno się robi. Generalnie fajnie się rozmawia na Inowrocławskiej u p Andrzeja Jocza ale dość drogo tam jest. Pozatym facet ma dziwny sposób kalkulacji- jak długo samochód stoi tak wyliczają końcową zapłatę. Trochę mi się to nie podoba bo można przecierz się nie spieszyć i przeciagać naprawę. Ten warsztat jednak poradził sobie z dość skomplikowana usterką (awaria hamulca EPB). Jesli chcesz podłączyć komputer sam musisz wybrać. A o serwisie na Jana Pawła nie słyszałem, może ktoś coś powie więcej? Pozdrawiam

gaspard
23-04-2010, 20:28
Na Jana Pawła jest fajny warsztat (dawny CARMAN) bo długo maja czynne (do 20.00) niewiem czy mają tam komputer bo robiłem tam prostsze rzeczy.

Kompa sprawdzałem kiedyś w warsztacie na Braniewskiej (Bartodzieje) i nie moge narzekać.

andrzej_gorzynski
10-06-2010, 22:06
Grunwaldzka 205 polecam ,zajmują się tylko fordami ,mają dobry sprzęt podłączenie do kompa to 100PLN.W razie potrzeby dostęp do części nowych jak i używanych.

andrzej_gorzynski
10-06-2010, 22:33
Co do zakładu na Wojska Polskiego to Ja mam osobiście mieszane uczucia,w poprzednim fordzie Galaxy miałem problem z obrotami,spadek mocy itp.Goś z tego ''servisu'' podłączył kompa i stwierdził zły sygnał przepływomierza. Dodam jeszcze ,że nie wiedział gdzie w tym modelu jest w ogóle gniazdo diagnostyczne(servis?).Jak się okazało uszkodzona była jedna z cewek W/N a nie przepływomierz,tą usterkę i to bez kompa usunął zakład p.Loboda przy ul.Brzozowej ,polecam , konkretny i niedrogi.