Zobacz pełną wersję : Planowanie - zlot jesienny na Opolszczyźnie


Komor
05-05-2010, 18:38
Miałem się podjąć tego na wiosnę, ale jak zawsze temat upadł.
U nas nigdy nic się nie działo.

Można by coś zorganizować w niedalekiej przyszłości, coś dobrze wyczesanego ;)
Czy ktoś z Opola jest chętny do podjęcia ze mną tematu? Dodam że pierwsze kroki w tej sprawie już uczyniłem :D

steell
05-05-2010, 18:47
poważne zamierzenie, jaki termin i jak to widzisz?

Komor
05-05-2010, 19:00
Na jesień najwcześniej myśle.
Jak to widze? Dzisiaj rozmawiałem z "Fordem", można by zrobić tak jak w Armadzie, ale to może być za mało, najlepiej gdzieś skoczyć nad wodę, albo chociaż w jakiś fajny teren .... Tu przydadzą się pomysły.

Grilowanko jakieś, hamownia, jazdy próbne 2-3 Fiordów oraz inne atrakcje.
Zobaczymy w ogóle czy będzie miało to jakieś wzięcie, bo może się okazać że wiosenny w Krakowie to aż nadto.

maestro06
06-05-2010, 15:30
Siemka Maćku, mogę wesprzeć Twoje działania ;) można zawsze zrobić spota na Opolu z Fordem a później Osowiec bądź Turawa (dla zainteresowanych domki, namioty itp), hamownie...można pogadać z 44tuning albo Ksport- oddział Vtechu w Opolu (myślę że jeśli tylko mają taki sprzęt to bedą chciali zarobić sobie za hamowanko, jeśli w ogóle będą zainteresowani fordowicze) ;) ewentualnie możnaby było uderzyć wyżej ;) i zagadać na Karolince (może byliby zainteresowani jakimś wspólnym pomysłem, połączyć to ze szkołą bezpiecznej jazdy itp, dla nich to byłaby reklama itp)... ten pomysł z Karolinką wiem, że może nie wypalić ale chodzi też o miejsca parkingowe bo pod fordem za dużo ich nie mają ;)

steell
06-05-2010, 19:05
na mnie można liczyć, co do Ksport to mają hamownię drogową wiec nie ma problemu z rozkładaniem i składaniem, trzeba znać tylko masę pojazdu

Komor
06-05-2010, 21:03
heko ... :D
Zresztą, ktokolwiek będzie chciał może przyjechać. To oni mają na tym zarobić, myślę że na hamownie nie musimy grosza wykładać. 4-5 hamowań i koszta zwrócone.

Komor
06-05-2010, 21:04
Siemka Maćku, mogę wesprzeć Twoje działania ;) można zawsze zrobić spota na Opolu z Fordem a później Osowiec bądź Turawa (dla zainteresowanych domki, namioty itp), hamownie...można pogadać z 44tuning albo Ksport- oddział Vtechu w Opolu (myślę że jeśli tylko mają taki sprzęt to bedą chciali zarobić sobie za hamowanko, jeśli w ogóle będą zainteresowani fordowicze) ;) ewentualnie możnaby było uderzyć wyżej ;) i zagadać na Karolince (może byliby zainteresowani jakimś wspólnym pomysłem, połączyć to ze szkołą bezpiecznej jazdy itp, dla nich to byłaby reklama itp)... ten pomysł z Karolinką wiem, że może nie wypalić ale chodzi też o miejsca parkingowe bo pod fordem za dużo ich nie mają ;)

W zależności od zainteresowania myśle że te autka ze stocu i zastępcze można ułożyć na jednej kupce dla nas ;)
Karolinka? Pomyślimy :)

Komor
20-05-2010, 08:45
Temat i ankieta już w akcji!

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=100847

Komor
23-06-2010, 23:37
Coś ruszamy z tematem!!!!

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=103610

steell
24-06-2010, 19:41
nie było mnie w domu sorki
mi pasuje każdy termin