Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Hak holowniczy kto ma wszelkie informację na temat montażu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=268822)

joj 19-04-2024 22:14

Odp: Hak holowniczy kto ma wszelkie informację na temat montażu
 
Cytat:

Napisał Tomi999 (Post 3334601)
Czy ktoś ma rozpiskę gniazda haka w module haka EJ5T-19H378-AF.
Mam Escape z 2017 roku z zamontowanym w USA hakiem. Instalacja haka jest 4 przewodowa. Czy do tego modułu da się dołożyć dodatkowe przewody i podłączyć gniazdo przyczepy 7 lub 13 stykowe? czy konieczne będzie programowanie modułu haka?

Odświerze temat. Mam podobny problem, Escape 2018 z hakiem i gnizdem 4pin USA. Czy podłączenie wiązki gniazda 13pin do modułu EJ5T... zadziałało czy trzeba było wymienić moduł na moduł z Kugi EJ5J...

Maniek19667 14-05-2024 17:39

Odp: Hak holowniczy kto ma wszelkie informację na temat montażu
 
Witam
Podpinam się pod post
Posiadam Forda Kugę 2022 o nr VIN WF0FXXWPMFNT28364, i zakupiłem do niej hak lelktryczny z kompletną wiązką i modułami ale prowadzącą tylko do nadkola. Okazało sie że samochód nie posiada wiązki uzupełniającej od tabl;icy
Pozdrawiam
Poproszę o pomoc

Rysiek27 21-05-2024 07:19

Odp: Hak holowniczy kto ma wszelkie informację na temat montażu
 
Poradźcie jaki hak do Kugi Mk3? Stały, wypinany, elektryczny? Jakie zalety i wady? (ja zawsze miałem stałe, tzn. kula na śruby - i to tylko znam z praktyki) No i na koniec jaka marka haka?
(Mam samochód z wiązką przygotowującą do montazu haka)
Po głowie chodzi mi wypinany Brink z dedykowana wiązką 13 pin, ale nie wykluczam jeszcze innych opcji. Dlatego pytam praktyków zanim zakupię cokolwiek. Kuszą używki elektryczne, ale pomimo niewątpliwej wygody użytkowania mam trochę obaw.

No i na koniec pytanie o kwestie gwarancji (rocznik 2022, auto ma rok od zakupu dopiero) - czy tylko ASO może zamontowac hak w okresie gwarancji? Za sam montaż haka wypinanego, który bym dostarczył chcą w ASO 1300 zł niestety.

joj 26-05-2024 21:38

Odp: Hak holowniczy kto ma wszelkie informację na temat montażu
 
Dodam dla zainteresowanych
Link na YT jak dorobiłem gniazdo haka 13pin
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Testowałem konwerter gniazda usa
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jaki adapter kuli haka kupiłem do ciągania przyczepy kempingowej
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.