Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   warsztat we wrocławiu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=71610)

MIREKTERAZPOLSKA 09-11-2011 10:23

Odp: warsztat we wrocławiu
 
UWAGA UWAGA UWAGA:!:
W dniu 12.11 2011 w godz od 10 do 14 na ul. Wadowickiej 22 bezpłatnie sprawdzą błędy w autkach.;);)
Mają ST 6000
Dzwonić i się umawiać.
tel 511 644 445
MWM-auto

Mam nadzieję że ktoś coś załatwi gdzieś coś podobnego:!!:
Pozdrawiam :p

Marek 09-11-2011 10:35

Odp: warsztat we wrocławiu
 
A to Twój zakład jest?

MIREKTERAZPOLSKA 09-11-2011 13:02

Odp: warsztat we wrocławiu
 
nie nie jest mój
ale rozmawiałem z nim i poprosiłem by takie coś zrobił
z uśmiechem zgodził się

paka 09-11-2011 20:15

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Cytat:

Napisał maj47 (Post 1734448)
Odnośnie problemów z włączaniem biegów (tylko przy niskiej temperaturze i przy starcie) , mechanik stwierdził że może to być wina zbyt gęstego oleju przekładniowego (wykluczył sprzęgło, bo nie ma żadnych przecieków i powinno to się dziać również na ciepłym silniku), albo że jest to wada fabryczna (tyle że przedtem tego nie było). Nie przekonuje mnie to za bardzo.

U mnie problem ten sam i mechanik stwierdził, że to najprawdopodobniej wina synchronizatorów. Niestety stwierdził to dopiero po wymianie oleju w skrzyni, za co trochę skasował (sam olej jest drogi). Na razie nie robię, bo za drogo wychodzi ta przyjemność.

pawlo13 20-11-2011 17:25

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Witam jeśli chodzi o warsztat naprawdę dobry na Krzywoustego jest Auto Max servis aut Japońskich ale właściciel Pan Wojtek naprawi każde autko i bez obaw mogę go polecić i nie drogi:)

michra 30-11-2011 14:06

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Warsztat o którym kiedyś pisałem zmienił lokalizacje. teraz można ich znaleźć:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
A ich strona
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Piszą, że specjalizują się w saabach ale innymi też się zajmują

Ryba81 02-12-2011 07:01

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Polecam Arka Kretowicza w Zabrodziu. Jest to najlepszy mechanior jakiego znam i sam jeżdze do niego od lat. Zabrodzie jest jak by jechać od mokronoskiej do bielan tym łącznikiem to będzie znak w prawo na zabrodzie. Jest to były mechanik Tomka Kuchara. niedrogi i bardzo dobry. Arek 601 720 607.

johnny5 11-12-2011 17:45

Odp: warsztat we wrocławiu
 
A ja polecę Roberta Zwierzyńskiego z Robotniczej. Robi szybko, tanio i solidnie - praktycznie całą mechanikę, zawieszenie, jak trzeba to też blacharka. Naprawia się u niego pół mojej rodziny - nikt jeszcze nie narzekał :)

Natomiast bardzo nie polecam Germaza... Swego czasu trzymali mi tam auto przez 6 dni!

fogel 25-12-2011 20:43

Odp: warsztat we wrocławiu
 
Panowie,

od tygodnia jestem dumnym posiadaczem kupionego w Niemczech Mondeo (11.2007) :) Chciałbym go ogólnie przeglądnąć we Wrocławiu (też do rejestracji) i ewentualnie wgrać nowy soft. Możecie mi coś, jako świeżynce, polecić?

Ogólnie, raczej Germaz/Pol-Motors czy niezależne warsztaty?

dzięki!

Janeq 30-12-2011 16:24

Odp: warsztat we Wrocławiu
 
Witajcie!

Potrzebuję namiary na pompiarza we Wrocławiu lub okolicach. Mam cieknącą pompę Lucasa (prawdopodobnie typ F18INA02) w Essim 1,8d '94 - co rano plama na asfalcie, pompa cała mokra i ewidentnie kapie jak pracuje silnik od strony przewodów. Możecie polecić kogoś w okolicy? Orientuje się ktoś w cenie regeneracji lub uszczelnienia? Jakiś "chałupniczy" sposób na uszczelnienie?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.