Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Doposażanie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64793)

pawel182 11-10-2009 20:56

Odp: Doposażanie
 
Cytat:

Napisał RECONDO (Post 1161290)
Schowek koniecznie... to kolejny krok. Chcę także dodać oświetlenie pod nogi z przodu.

Ja z forum obok (Fiesta). Oświetlenie schowka przerabiałem już i efekt jest super. Zrobiłem go tak że włącza się dopiero po otworzeniu go. Ale..mam pytanie odnośnie oświetlenia tylnej kanapy. Fusion ma taką lampke seryjne? Czy to własnoręcznie urzeźbiony pomysł :)

Yaro 11-10-2009 20:59

Odp: Doposażanie
 
Fusion ma tą lampkę seryjnie - a Fiesta jej nie ma?

RECONDO 12-10-2009 00:04

Odp: Doposażanie
 
Nie wiem czy w wersjach po FL FUSION miał lampkę - egzemplarz żony pochodzi z 2004r i jest to GOLD wypas więc powinna być - gdyby była montowana fabrycznie. Pomysł przeniosłem z MDO.

Yaro 12-10-2009 06:43

Odp: Doposażanie
 
Dziwne że po Fl zlikwidowali by taką fajną rzecz jak lampka nad tylną kanapą.

kubaw20055 12-10-2009 06:53

Odp: Doposażanie
 
Mam ową lampkę w FF FL i jest to fajna rzeczg:~

RECONDO 12-10-2009 07:55

Odp: Doposażanie
 
A była fabrycznie? Swoją sam zamontowałem.

kubaw20055 12-10-2009 09:40

Odp: Doposażanie
 
Po lifcie każdy fusion ma lampkę z tyłu, a wcześniejsze pewnie w wyższych wersjach:one:

RECONDO 12-10-2009 10:34

Odp: Doposażanie
 
No właśnie autko zony to "wyższa wersja" i lampki brak. Pawel182 czy możesz wstawić fotki oświetlenia schowka?

pawel182 12-10-2009 16:43

Odp: Doposażanie
 
Cytat:

Napisał Yaro (Post 1262888)
Fusion ma tą lampkę seryjnie - a Fiesta jej nie ma?

Moja nie ma :( ale mój egzemplarz to przedliftowy golas :) nawet instalacje pod przednie halogeny musiałem sam ciągnąć aczkolwiek w serwisie powiedzieli mi że niby wszystkie Fiesty powinny mieć taką instalkacje pociągniętą fabrycznie.

pawel182 12-10-2009 17:24

Odp: Doposażanie
 
5 załącznik(i)
Cytat:

Napisał RECONDO (Post 1263114)
No właśnie autko zony to "wyższa wersja" i lampki brak. Pawel182 czy możesz wstawić fotki oświetlenia schowka?

Diody (na zdjęciach zaznaczone jasno niebieskim kolorem) zamontowałem w tym plasticzku który usztywnia deske i jest mocowany trzema śrubami (dwoma do deski rozdzielczej a jedna do wzmocnienia) Do tego zamontowałem przycisk typu RESET ze stykami typu NC (na zdjęciu zaznaczony czerwoną strzałką) który rozłącza obwód w chwili zamknięcia schowka tak aby diody nie świeciły cały czas tylko w chwili jego otworzenia. Zasilanie układu brałem z kostki do radia (+12V) stałe napięcie niezależne od położenia stacyjki czyli podświetlenie działa w każdej chwili a nie tylko po przekręceniiu kluczyka co widziałem w Vectrze B.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.