Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Kodowanie pilota w kluczyku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=142256)

mm32 30-07-2018 18:00

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Jeśli odpalanie auta działa bez wkładania pilota w slot to nie jest to wina baterii

gregor75 30-07-2018 18:14

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Sądzę , że kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ma odpalanie auta na kluczyk .

Enrike2 30-07-2018 20:04

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Problem rozwiązany. Bez kodowania się obeszło. Pozdrawiam

gregor75 30-07-2018 20:11

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Problem rozwiązany i...mam was wszystkich gdzieś ...

Enrike2 30-07-2018 21:01

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Już tłumaczę he nie zauważyłem jak mi zmieniał baterie i blaszka od plusa była na minusie nie zauważyłem tego parę dni tak było dziś sobie o tym przypomniałem o zajrzałem do pilota. Złożyłem i działa bez kodowania jakim cudem się nie rozkodowal po paru dniach bez prądu.

Dariusz_B 31-07-2018 21:48

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Ja mam problem z zakodowaniem pilota w focusie mk2 z 2008. Próbowałem na wszelkie sposoby ale nie udaje mi się uzyskać pierwszego sygnału. Wyjąłem bezpieczniki od centralnego zamka na godzinę - efekt ten sam, odłączyłem akumulator na godzinę - bez zmian. Jedyne co zauważyłem to dwa albo trzy razy losowo pojawił się bardzo krótki i słabo słyszalny dźwięk. Jednak naciśnięcie wówczas przycisku na pilocie nie wyzwoliło drugiego sygnału. Co robić?

algreen 19-08-2018 14:37

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Po przestudiowaniu całego posta pytanie jest takie - czy jeśli wymienię baterię w pilocie do mk 4 przedlift z systemem bezkluczykowym, brak klucza w sensie czegoś z grotem ;), to będzie konieczność programowania i czego? I najważniejsze, jak to zrobić? Włożyć cały pilot w dziurę pod zaślepką "na standardowy kluczyk" i wówczas zabawa "0-II przycisk" itd?
Mając drugi działający pilot, na nim też muszę wcisnąć przycisk?

radkor 19-08-2018 14:53

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Cytat:

Napisał algreen (Post 3019658)
czy jeśli wymienię baterię w pilocie do mk 4 przedlift z systemem bezkluczykowym, brak klucza w sensie czegoś z grotem , to będzie konieczność programowania i czego?

Nie. Po zmianie baterii nic nie kodujesz.

algreen 21-08-2018 12:11

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Dziękuję za odp.

gospod 03-11-2018 10:46

Odp: Kodowanie pilota w kluczyku
 
Dzięki Danny 25 u mnie zadziałało a już byłem gotowy do pozostawienia pewnej kwoty w ASO . Przy 4x0 na II bedzie piknięcie i po przycisku -dowolnym rownież.tzw potwierdzenie zapisania w kompie. Pozdro
Cytat:

Napisał Danny25 (Post 2988764)
W sprawie kodowania kluczyka.
Jest widzę kilka działających sposobów. U mnie nie działał żaden z wcześniej tu wymienionych.
Zadziałało dopiero:
- 4x 0 na II (w ciągu 6 sekund - dość szybko, bez szarpania, ale sprawnie).
- pozostawienie kluczyka w stacyjce na 0 (bez wyciągania).
- wciśnięcie dowolnego przycisku i przytrzymanie chwilę (ok. 2 sek.)
I gotowe. Bez ponownego przekręcania z 0 na II.
Pilot zaczął działać dopiero po chwili - gdzieś tak 5 - 10 sek.



Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.